תפריט

האם פילינג מתאים לכל סוגי העור?

אכן כן. אין מניעה לבצע את הטיפול לכל גווני וסוגי העור, ובלבד שלא מדובר במחלות עור כמו פסוריאזיס, אסתמה של העור, אקנה וכו'. מטרת הטיפול היא לחדש את העור ועל ידי כך להעניק לו מראה זוהר, רענן וצעיר יותר.

האם פילינג כימי יעיל נגד קמטים?

הפילינג הבינוני בעקרון יכול לעזור במקרה של קמטוטים קטנים, אך איננו ממליצים להסתמך עליו כעל טיפול נגד קמטים. מטרת הפילינג היא לחדש את העור ועל ידי כך להעניק לו מראה זוהר וצעיר יותר. השיפור בקמטוטים הנו משני ולכן על מנת לטפל בקמטים, מומלץ לבצע גם טיפול מילוי או החלקת קמטים.

מאיזה גיל ניתן לעשות פילינג כימי?

מבחינה מקצועית אין הגבלת גיל להתחיל את הטיפול, אך עבור רוב הנשים בגילאי ה-20 הוא פחות מומלץ ונחוץ. הגילאים המתאימים יותר לפילינג הם מבוגרים יותר, בהם נזקי הקיץ והחשיפה לשמש בשילוב עם הגיל באים לידי ביטוי.

כמה זמן נשמרת התוצאה של טיפול פילינג?

תלוי בסוג הפילינג ובנתונים האישים המוקדמים של המטופל. פילינג שטחי מחזיק מעמד מספר חודשים, פילינג הבינוני מחזיק זמן רב יותר, אולם אינו חסין מפני קמטים וכתמים חדשים שייווצרו בעתיד. פילינג העמוק מחזיק לזמן ארוך מאוד, אולם גם כאן, הקמטים החדשים יצוצו על גבי העור במהלך הזמן.

מה ההבדל בין פילינג רגיל ובין פילינג עמוק?

החומרים בהם משתמשים הפלסטיקאים מגיעים בריכוז הרבה יותר גבוה מאלה שמשתמשות בהם הקוסמטיקאיות. בהתאמה לכך, הם חודרים לעומקו של העור ועושים עבודה הרבה יותר יסודית.

למי מיועד טיפול פילינג?

טיפול פילינג שטחי מיועד לנשים בנות שלושים פלוס שמבקשות לרענן את עור הפנים שלהן, להבהיר ולהחליק אותו. הפילינג הבינוני מיועד לנשים בנות ארבעים פלוס שמבקשות להשיב לעורן את המראה הגמיש והחיוני שהיה להן בשנותיהן המוקדמות, להעלים קמטים וכתמים ולנקות כתמי פיגמנטציה. הפילינג העמוק מיועד לאנשים מבוגרים יותר, או לבני כל גיל הסובלים מפיגמנטציה קשה וצלקות.

נגישות