תפריט

למי מתאים הטיפול?

  • אנשים שאינם מתאימים לטיפול הסרת שיער בלייזר, כמו למשל בעלי גוון שיער בהיר במיוחד או שיער שיבה.
  • במקרים בהם לאחר סיום טיפולי הסרת שיער בעזרת לייזר, יישארו מספר שיערות לבנות שהלייזר כאמור אינו יכול להוות עבורן פתרון.
  • כמו כן, במקרים בהם יש קעקוע באזור ממנו רוצים להסיר שיער, אפילציה הינה השיטה היחידה שיכולה לתת פתרון.

שאלות נפוצות

חשוב מאוד שהטיפול יבוצע על ידי איש צוות מיומן ומקצועי שהוכשר לכך. להבדיל ממקומות אחרים, בהם טכנאים וקוסמטיקאיות מבצעים את הטיפולים – ברשת מרפאות פרופורציה אנו מקפידים להעסיק צוות מיומן ומקצועי בעל השכלה רפואית, זאת לאחר שעברו הכשרות מתאימות כדי שיוכלו להגיב בזמן אמת לכל תרחיש אפשרי ולספק את התוצאה המיטבית ביותר עבורכם, הלקוחות.

כמובן. הציוד והמכשור הרפואי של הסרת שיער בלייזר כמו גם הטכניקה עצמה, נבדקו על ידי משרד הבריאות האמריקאי והישראלי ואושרו על ידם.

רוב המטופלים שעברו הסרת שיער בשעווה או אפילציה יוכלו להודות שביחס לשיטות אלה, הסרת שיער בלייזר מתאפיינת במינימום כאב אפשרי. מערכת הקירור של המכשיר תורמת עוד יותר לצמצום חוסר הנוחות. יתרה מכך, במקרים בהם האזור רחב, ניתן להסתייע במשחת אלחוש להרדמה מקומית של האזור.

טיפולי הסרת שיער בלייזר כשמם כן הם: מדובר בסדרת טיפולים ולא בטיפול חד פעמי, ועל כן את התוצאה המיטבית ניתן לראות רק כעבור מספר טיפולים ולא מייד לאחר הטיפול הראשון.

הסרת שיער בלייזר שולחת קרן של אור לייזר אל זקיק השערה על מנת להרוס אותה בכדי שלא תצמח שוב. סף הכאב של אישה אחת שונה מזו של אחרת ועל כן, כל אחת תחוש את הטיפול באופן שונה. לפני הטיפול תוכלי גם למרוח משחת אלחוש מיוחדת המקהה את תחושת הכאב עד להעלמתה, אבל בכל מקרה קחי בחשבון שיתכן ותחושי אי נעימות קלה באזור בעת הטיפול.

לכל השאלות הנפוצות

מקצועיות

למרות שהיא נחשבת כטיפול קוסמטי, באפילציה נעשה שימוש בזרמים חשמליים ולפיכך חשוב במיוחד לוודא כי הטיפול מבוצע על ידי איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון. בפרופורציה צוות אפילטוריות מנוסות ומיומנות המכירות את המכשור והנן בעלות שנות ניסיון רבות. חשוב לבדוק כי המרפאה אליה פניתם מורכבת מאנשי מקצוע מיומנים המכירים את המכשור בו נעשה שימוש ומיומנים בתפעולו.

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול מתבצע על ידי החדרת מחט לזקיק השערה. הטיפול בדרך כלל לא כואב, היות וחודרים לתעלה קיימת. לאחר מכן משדרים גל חום לחלקיק שניה (יכול להיות מלווה בתחושה לא נעימה).

הסיבה לחימום הוא שבבסיסה של כל שערה נמצא השורש שמוזן על ידי כלי דם. באמצעות חימום ממוקד של האזור, מנתקים את השערה מכלי הדם המזינים אותה ובכך מונעים את צמיחתה העתידית או גורמים להיחלשותה.

היות ומדובר במחט דקה במיוחד שאמורה לטפל בכל שערה ושערה בנפרד, הטיפול צריך להיות מדויק ביותר.

באילו אזורים בגוף מבצעים אפילציה?

הסרת שיער באפילציה, מתאימה בעיקר לאזורים בגוף בעלי שטח פנים קטן – כמו לדוגמא פס הבטן, הטבור, פטמות, אזור השפם, סנטר,  פאות עצמות לחיים או במקרה של ריכוז שיער יחסית דל – למשל שיערות שיבה בודדות.

ייעוץ והתאמה לטיפול

הדרך הטובה ביותר לקבל את התוצאות הטובות ביותר מטיפול הסרת שיער הוא התאמה אישית. לכן אנו ברשת פרופורציה מעניקים חשיבות עליונה לפגישת הייעוץ הראשונית. התאמת הטיפול באופן אישי מהווה חלק קריטי מהצלחתו. יחד עם זאת, על פי הקוד האסתטי שפרופורציה מחויבת אליו, במקרים בהם יחליט הצוות המקצועי כי לא ניתן לבצע את הטיפול בצורה היעילה ביותר ולהביא לתוצאות הטובות ביותר,  אנו נמליץ שלא לבצע את הטיפול ונסביר על כך למטופל.

נגישות