תפריט

למי מתאים הטיפול?

הטיפול באפילציה מתאים לאנשים אשר אינם מתאימים לטיפול הסרת שיער בלייזר, למשל בעלי גוון שיער בהיר במיוחד או שיער שיבה
במקרים בהם לאחר סיום טיפולי הסרת שיער בעזרת לייזר, יישארו מספר שערות לבנות שהלייזר כאמור אינו יכול להוות עבורן פתרון. כמו כן, במקרים בהם יש קעקוע באזור ממנו רוצים להסיר שיער, אפילציה הינה השיטה היחידה שיכולה לתת פתרון. בנוסף, הסרת שיער באפילציה, מתאימה גם לאזורים בגוף בעלי שטח פנים קטן

מקצועיות

למרות שהסרת השיער באפילציה נחשבת כטיפול קוסמטי, באפילציה נעשה שימוש בזרמים חשמליים ולפיכך חשוב במיוחד לוודא כי הטיפול מבוצע על ידי איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון. בפרופורציה צוות אפילטוריות מנוסות ומיומנות המכירות את המכשור והנן בעלות שנות ניסיון רבות. חשוב לבדוק כי המרפאה אליה פניתם מורכבת מאנשי מקצוע מיומנים המכירים את המכשור בו נעשה שימוש ומיומנים בתפעולו.

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול מתבצע על ידי החדרת מחט לזקיק השערה, לאחר מכן משדרים גל חום לחלקיק שניה (יכול להיות מלווה בתחושה לא נעימה).
הסיבה לחימום הוא שבבסיסה של כל שערה נמצא השורש שמוזן על ידי כלי דם. באמצעות חימום ממוקד של האזור, מנתקים את השערה מכלי הדם המזינים אותה ובכך מונעים את צמיחתה העתידית או גורמים להיחלשותה. היות ומדובר במחט דקה במיוחד שאמורה לטפל בכל שערה ושערה בנפרד, הטיפול צריך להיות מדויק ביותר.

באילו אזורים בגוף מבצעים אפילציה?

הסרת שיער באפילציה, מתאימה בעיקר לאזורים בגוף בעלי שטח פנים קטן כגון: פס הבטן, הטבור, פטמות, אזור השפם, סנטר, פאות עצמות לחיים או במקרה של ריכוז שיער יחסית דל כגון שערות שיבה בודדות.

ייעוץ והתאמה לטיפול

הדרך הטובה ביותר לקבל את התוצאות הטובות ביותר מטיפול הסרת שיער היא בהתאמה אישית. לכן אנו ברשת פרופורציה מעניקים חשיבות עליונה לפגישת הייעוץ הראשונית. התאמת הטיפול באופן אישי מהווה חלק קריטי מהצלחתו. יחד עם זאת, על פי הקוד האסתטי שפרופורציה מחויבת אליו, במקרים בהם יחליט הצוות המקצועי כי לא ניתן לבצע את הטיפול בצורה היעילה ביותר ולהביא לתוצאות הטובות ביותר,  אנו נמליץ שלא לבצע את הטיפול ונסביר על כך למטופל.

מידע נוסף על הטיפול

הצוות המקצועי

 

שאלות נפוצות

מי מורשה לבצע טיפולי אפילציה?

חשוב מאוד שהטיפול יבוצע על ידי אפילטורית שהוכשרה לכך. ברשת מרפאות פרופורציה אנו מקפידים להעסיק צוות שעבר הסמכה לאפילציה, בעלות מיומנות וניסיון רב, וכל זאת על מנת לספק את התוצאה הטובה ביותר.

מהן התגובות בעור מטיפולי אפילציה?

אפילציה הינה השיטה הוותיקה ביותר להסרת שיער, הליך הטיפול הינו בטוח ותופעות הלוואי הינן שטחיות ביותר ולרוב יתבטאו בצריבה, אדמומיות ונפיחות באזור הזקיקים למשך זמן קצר.

טיפול אפילציה, האם זה כואב?

הטיפול מתבצע על ידי החדרת מחט חד פעמית דקיקה לזקיק השערה, ולרוב חשים בחום נסבל, בכל מקרה של כאב ניתן להשתמש במשחת אלחוש כגון אמלה.

כמה טיפולים נדרשים להצלחת הטיפול?

היות ומדובר בטיפול נקודתי לכל שערה, משך הטיפול וכמות הטיפולים תלויים בכמות השערות באזור המטופל. חימום שורש השערה גורם לצריבת כלי הדם המזינים את השערה וכך נמנעת צמיחה חוזרת. לעיתים זקיק השערה נחלש והשערה צומחת פעם נוספת אך הפעם חלשה ועדינה יותר ולכן יש צורך לחזור על הטיפול פעם נוספת.

האם מותר לתלוש שערות בפינצטה או בכל אמצעי אחר בין הטיפולים?

חד משמעית לא! האפילטורית שמבצעת את הטיפול חייבת לראות את השיערות, אחרת לא ניתן לפגום בזקיק השערה.

לכל השאלות הנפוצות
נגישות