תפריט

על הטיפול

עיצוב הסנטר נועד עבור מי שעצם הסנטר שלהם היא קטנה מאוד ואינה פרופורציונאלית למבנה פניהם. תופעה זו, הקרויה גם סנטר נסוג, גורמת לאדם להראות חסר נוכחות, נוטלת מעוצמותיו והופכת כל תמונת פרופיל לכזו שירצה לגנוז לעד.

אל איזור הסנטר מוזרק בעדינות רבה חומר מילוי טבעי שנבחר מראש על ידי הרופא ואשר יפוסל לאחר מכן כסנטר שיותאם באופן הרמוני לפנים.

הפיסול יכול גם לשפר מבנים שונים של סנטרים; לרבע מחודדים, להחזיר נפחים למי שסובלים משקעים בצידי הסנטר וגם למלא את הפסים המאפיינים סנטרים "זקנים" של אנשים מבוגרים.

כל הסובלים מהתופעה ודאי ישמחו לדעת שמדובר הליך פשוט וקצר מאוד, שלאחריו החזרה לשגרה היא מלאה ונטולת כאב.

פגישת הייעוץ

בפגישת הייעוץ תאובחן צורתו של הסנטר ויערך תיאום ציפיות בין בקשותיו של המטופל לתוצאות הצפויות כתוצאה מהטיפול. המטופל יקבל סקירה לגבי שיטות המילוי והעיצוב האפשריות במקרה שלו ובתום הטיפול יוכלו להגיע למראה מעוצב ומשורטט של הפנים, הודות לסנטר חטוב המתאים להם באופן מושלם.

פגישת הייעוץ המקדימה מתבצעת במרפאה בה יוחלט באילו חומרי מילוי הוא ישמש לטובת עיצוב הסנטר: בין אם יהיה זה קולגן, או חומצה היאלורונית ויתכן אף כי יבחר בחומרים נוספים המבוססים דווקא על מלח קלציום. כל אחד מהחומרים האלה הנו בטוח לשימוש ויבחר אחד מהם בהתאם למצבו הנוכחי של המטופל ולאור התוצאה הנדרשת המבוקשת בסנטרו.

הליך הטיפול

לאחר שייבחר  החומר הנכון לפעולה יופנה המטופל לביצוע הטיפול עצמו, הרופא יזריק את חומרי המילוי לאזור קו המתאר של הסנטר. כמות החומר תבחן על ידו בצורה מדודה ותוך כך יוכל לעצב את הסנטר באופן מדויק ככל שניתן, שיניב את התוצאה הרצויה, אך יחד עם זאת ישמור על המראה הטבעי של הפנים.

ריבוע סנטר, עיגול צידיו, מילוי בחריצים הצידיים שלו וגם הענקת נפח לסנטרים קטנים ונסוגים, יאפשרו לכל אדם למצוא את הנוסחה-הגיאומטרית הנכונה עבורו, שתהווה השלמה מותאמת לפניהם. ההליך כולו אורך לא יותר מחצי שעה.

תוצאות הטיפול

תוצאות הטיפול הזה מדברות בעד עצמן בכל העולם: פניהם של המטופלים הופכים לנכונים יותר, סימטריים יותר וגם פרופורציונאליים ביחס לאיברים שבתוכם. השינוי אולי מתחיל מבחוץ, אך משנה באורח פלא גם את תחושותיהם של המטופלים, שמדווחים על עליה בביטחונם העצמי ובשיפור היכולות החברתיות שלהם לאין שיעור.

החומרים שהוזרקו לאזור הסנטר הם טבעיים ולכן הגוף אינו דוחה אותם, כמו גופים זרים  אחרים דוגמת תותבים שמוחדרים אליהם למשל. נהפוך הוא, מאחר והם טבעיים, כעבור תקופה מסוימת הם מתמזגים אל תוך הפנים והאפקט שלהם מתפוגג. ניתן לחזור על פעולת עיצוב הסנטר באופן קבוע אחת לכמה זמן שנדרש מבלי לחשוש לתופעות לוואי לא רצויות.

מטופלים שונים יסבלו מנפיחות באזור שתעלם כעבור מספר שעות עד מספר ימים. הסובלים ממחושים באזור יוכלו להשתמש במשככי כאבים קלים שיעלימו את חוסר הנוחות.

מידע נוסף על הטיפול

המלצות

הרופאים שלנו

מאמרים

פורום

שאלות נפוצות

No questions found.

נגישות