תפריט

למי מתאים הניתוח

הניתוח מתאים לאנשים שהשילו משקל רב ונושאים עודפי עור.

קבוצה נוספת של אנשים המתאימים לניתוח הרמת גוף הם אנשים בעלי עור רפוי שאיבד גמישותו כתוצאה מגיל, הריונות, או תורשה.

פגישת הייעוץ עם הרופא

במהלך פגישת הייעוץ יאבחן הרופא את מצבו/ה של המועמד/ת, את הסיבות להיווצרות עודפי העור וכמובן יוודא כי המצב הבריאותי מאפשר ביצוע הניתוח.

בנוסף, ימליץ הרופא האם לבצע את הניתוח בפעם אחת או לחלקו למספר חלקים וכן האם מומלץ לבצע הליך נוסף במקביל.

מהלך הניתוח

הניתוח יכול להתחלק למספר ניתוחים או להתבצע פעם אחת, בהתאם להחלטה משותפת של הרופא והמטופל ובהתאם למצבו הרפואי והתזונתי של המטופל, כשלכל החלטה יתרונות וחסרונות. ניתוח יחיד של מתיחת גוף הינו ניתוח ארוך בעל זמן החלמה ממושך, לעומת חלוקה של הניתוח למספר ניתוחים קצרים יותר בעלי זמן החלמה מהיר וקל יחסית.

בשלב הראשון לניתוח יסיר הרופא את עודפי העור ורקמות השומן ובשלב השני יהדק המנתח את השרירים, יחזק את הרקמות, ימתח את העור ויתפור את האזורים המטופלים.

החלמה

כאמור, ההחלמה מניתוח יחיד היא ארוכה ומורכבת. לאחר אשפוז של מספר ימים, ישוחרר המטופל לביתו, ויידרש למנוחה של לפחות שלושה שבועות.

לאחר כחודש ניתן לחזור לפעילות רגילה, אך יש להימנע מאמץ ומגע פיזי עם האזורים המטופלים כחודשיים לאחר הניתוח. הנפיחות תרד בהדרגה, ואמורה להיעלם לאחר כשלושה חודשים. עבור הצלקות דרוש זמן החלמה ארוך יותר, אך עם הזמן הן יקבלו מרקם שטוח בעל צבע בהיר.

בסדרה של ניתוחים, זמן ההחלמה הינו קצר יותר. בתום תקופת ההחלמה, מעבר לשיפור המראה האסתטי באזורים המטופלים, יהיה ניתן לראות גם ירידה ניכרת בהיקף הגוף ובמשקל.

מידע נוסף על הניתוח

המלצות

מנתחים פלסטיים

פורום

מאמרים

שאלות נפוצות

No questions found.

נגישות