תפריט

על הטיפול

עיצוב עצמות הלחיים הוא אולי ההליך המבוקש ביותר בין מכלול הטיפולים הקוריים "פיסול פנים". מדובר הליך פשוט וקצר מאוד, שלאחריו חזרה מלאה לשגרה ללא כאבים ,משך החלמה או אשפוז.

אל עצמות הלחיים מוחדר חומר המילוי הטבעי שנבחר מראש על ידי הרופא ואשר יפוסל לאחר מכן בתוך הלחיים, לקבלת מראה זוהר, מוגבה והכי חשוב- טבעי.

שאלות נפוצות

בהחלט כן. המעוניינים בפיסול הפנים יוכלו לפנות לרופא האסתטיקה המיומן ביותר וזה יזריק לו חומרי מילוי טבעיים לאזור המבוקש. טיפול זה מצריך תחזוקה פעם בחצי שנה, שכן חומרי המילוי הללו נספגים בסופו של דבר בגוף ויש לחדשם ובכך מתבצע עיצוב לחיים ללא ניתוח.

בטיפול עיצוב עצמות הלחיים הרופא יכול לעשות שימוש בחומרים שונים דוגמת חומצה היאלורונית, קולגן ואפילו שומן עצמי. החומר יבחר לאחר פגישת הייעוץ המקדימה.

עיצוב עצמות לחיים הנו הליך קצר יחסית שאורכו בממוצע 20 דקות בתנאים נוחים של מרפאה.

טיפולי עיצוב עצמות לחיים מבוצעים במרפאה בתנאים נוחים מאוד. במידה ונדרשת שאיבת שומן עצמי לטובת עיצוב עצמות הלחיים, השאיבה תתבצע בחדר הניתוח בטרם הטיפול עצמו ואילו ההזרקה עצמה תתבצע, כאמור, במרפאה.

לכל השאלות הנפוצות

פגישת הייעוץ עם הרופא

הרופא יאזין לבקשתו של המטופל למטרה אותה רוצה להשיג בסיומו של טיפול. נכון, ניתן ליצור מראה סקסי וייחודי במאצעות הזרקות אלו, אך בל נשכח כי ברוב המקרים החזרת הנפחים אל הפנים יוצרים מראה צעיר, תוסס ומלא חיות, אותו מראה של "פעם" אותו מנסים המטופלים לשחזר, כאשר הם מגיעים לגיל בו הפנים פשוט מתעייפות ומתחילות להזדהות עם כוחות הגרביטציה. דלדול האיברים השונים בפנים לא פוסח גם על עצמות הלחיים ולא משנה אם העצמות היו גבוהות ובולטות מאוד לפני חמש עשרה שנים…

פגישת הייעוץ המקדימה מתבצעת במרפאה שם גם יחליט הרופא באילו חומרי מילוי הוא ישמש לטובת מילוי הנפחים בלחיים.

מהלך הטיפול

הרופא יבחר את אחד מהחומרים הטבעיים המשמשים כחומרי המילוי בטיפול זה, בניהם חומצה הילארונית הלא היא החומצה הטבעית המצויה בגופנו, קולגן או חומרים נוספים  העשוים מלח קלציום. כל אחד מהחומרים האלה הינו בטוח לשימוש והרופא יבחר באחד מהם לאור מצבו הנוכחי של המטופל ולאור התוצאה הנדרשת המבוקשת.

בהליך זה מזריק הרופא את חומרי המילוי לאיזור העצמות עצמן שבלחיים, ובכך מעניק להן נפח במידה ההולמת את פניו והפרופורציות הפיזיות של איברי הפנים של המטופל. באמצעות ידיו יעצב הרופא את החומרים וימקם אותם באיזור המדויק על כל לחי.

באמצעות טיפול זה, יכול הרופא לבצע גם הליך שנקרא "הרמת לחיים", ובכך למלא שקעים באזור צידי האף, שקעים הנוצרים כתוצאה מאיבוד רקמות תומכות באזור, תוצאה טבעית של הזדקנות. ההזרקה באזור הספציפי הזה תומכת בעור הרפוי והמראה המבוגר והעייף של הפנים נעלם כלא היה…

תוצאות הטיפול

פניו של המטופל יהפכו בתוך כמה שעות לבעלות מראה מלא וחיוני יותר. עצמות הלחיים המודגשות יעניקו מעין מסגרת נכונה לפנים והודות לכך הם יקבלו מראה סימטרי, צעיר ומהודק יותר.

מעצם היותם של החומרים טבעיים, הם מתמזגים באופן מיטבי בתוך הפנים ואינם יוצרים תופעות לוואי לא רצויות. כעבור פרק זמן בו החומר מתמזג לחלוטין עם הפנים ומתפוגג באזור, נין לחזור על פעולת הפיסול בשנית ותלחזק אותה באופן קבוע אחת לפרק זמן שיומלץ על ידי הרופא.

יש לקחת בחשבון כי יתכן ותהיה נפיחות איזורית שתעלם כעבור מספר שעות עד ימים בודדים, ובמידה ויחוש המטופל בכאב איזורי או אי נוחות, הוא יוכל להסתייע במשככי כאבים שיעשו את העבודה.

החשיבות שמעיניקים הרופאים היום למראה הטבעי הוא רב ועל כן רוב רובם של טיפולי פיסול עצמות הלחיים נראים על המטופלים פשוט כגנטיקה טובה להתפאר.

נגישות