תפריט

על הטיפול

עיצוב עצמות הלחיים הנו אחד מהטיפולים המבוקשים ביותר בין מכלול הטיפולים הנקראים "פיסול פנים". מדובר בטיפול פשוט וקצר מאוד, שלאחריו חזרה מלאה לשגרה ללא כאבים, החלמה קשה  או אשפוז.

אל עצמות הלחיים מוחדר חומר מילוי טבעי שנבחר מראש כבר בפגישת הייעוץ והתאם לנתוניו של המטופל, אשר יפסל את החומר לאחר מכן בתוך הלחיים, לקבלת מראה זוהר, מוגבה והכי חשוב- טבעי.

פגישת הייעוץ

פגישת הייעוץ הינה שלב חשוב ומכריע להשגת תוצאות מיטביות. במהלך פגישת הייעוץ יבחן אזור הטיפול ובהתאם לנתונים הפיזיים של המטופל והתוצאה הרצויה אותה מעוניין המטופל להשיג יבחרו חומרי המילוי המתאימים. בפגישה יתואר הליך הטיפול ותיקבע תכנית טיפול באופן אישי עבור כל מטופל בהתאם לנתוניו.

בתכנית הטיפול יקבע סוג החומר, כמות החומר הנדרשת וטווחי הזמן הנחוצים בין טיפול לטיפול. תכנית טיפולים נכונה תשיג תוצאה מיטבית, טבעית ולא עשויה מידי. ברשת מרפאות פרופורציה מתאמות ורופאים מומחים בעלי ניסיון רב בתחום האסתטיקה המיומנים בטיפולי העלמת קמטים.

מהלך הטיפול

בהליך זה מזריק הרופא את חומרי המילוי לאזור העצמות עצמן שבלחיים, ובכך מעניק להן נפח במידה ההולמת את פניו והפרופורציות הפיזיות של איברי הפנים של המטופל. באמצעות ידיו יעצב הרופא את החומרים וימקם אותם באזור המדויק על כל לחי.

באמצעות טיפול זה, יכול הרופא לבצע גם הליך שנקרא "הרמת לחיים", ובכך למלא שקעים באזור צדי האף, שקעים הנוצרים כתוצאה מאיבוד רקמות תומכות באזור, תוצאה טבעית של הזדקנות. ההזרקה באזור הספציפי הזה תומכת בעור הרפוי והמראה המבוגר והעייף של הפנים נעלם כלא היה.

תוצאות הטיפול

פניו של המטופל יהפכו לבעלות מראה מלא וחיוני יותר. עצמות הלחיים המודגשות יעניקו מעין מסגרת נכונה לפנים והודות לכך הם יקבלו מראה סימטרי, צעיר ומהודק יותר.

מעצם היותם חומרים טבעיים, הם מתמזגים באופן מיטבי בתוך הפנים ואינם יוצרים תופעות לוואי לא רצויות. כעבור פרק זמן בו החומר מתמזג לחלוטין עם הפנים ומתפוגג באזור, ניתן לחזור על פעולת הפיסול בשנית ולתחזק אותה באופן קבוע אחת לפרק זמן שיומלץ על ידי הרופא.

יש לקחת בחשבון כי יתכן ותהיה נפיחות אזורית שתעלם כעבור מספר שעות עד ימים בודדים, ובמידה ויחוש המטופל בכאב  או אי נוחות, הוא יוכל להסתייע במשככי כאבים שיעשו את העבודה.

החשיבות שמעניקים הרופאים היום למראה הטבעי הוא רב ועל כן רוב רובם של טיפולי פיסול עצמות הלחיים נראים על המטופלים פשוט כגנטיקה טובה להתפאר.

למידע נוסף על הטיפול

המלצות

הרופאים שלנו

מאמרים

פורום

שאלות נפוצות

האם אפשר לבצע עיצוב לחיים גם ללא ניתוח?

בהחלט כן. המעוניינים בפיסול הפנים יוכלו לפנות לרופא האסתטיקה המיומן ביותר וזה יזריק לו חומרי מילוי טבעיים לאזור המבוקש. טיפול זה מצריך תחזוקה פעם בחצי שנה, שכן חומרי המילוי הללו נספגים בסופו של דבר בגוף ויש לחדשם ובכך מתבצע עיצוב לחיים ללא ניתוח.

באילו חומרים משתמשים לטיפול עיצוב עצמות לחיים?

בטיפול עיצוב עצמות הלחיים הרופא יכול לעשות שימוש בחומרים שונים דוגמת חומצה היאלורונית, קולגן ואפילו שומן עצמי. החומר יבחר לאחר פגישת הייעוץ המקדימה.

כמה זמן אורך טיפול עיצוב עצמות לחיים?

עיצוב עצמות לחיים הנו הליך קצר יחסית שאורכו בממוצע 20 דקות בתנאים נוחים של מרפאה.

היכן מתבצע הליך עיצוב עצמות הלחיים?

טיפולי עיצוב עצמות לחיים מבוצעים במרפאה בתנאים נוחים מאוד. במידה ונדרשת שאיבת שומן עצמי לטובת עיצוב עצמות הלחיים, השאיבה תתבצע בחדר הניתוח בטרם הטיפול עצמו ואילו ההזרקה עצמה תתבצע, כאמור, במרפאה.

לכל השאלות הנפוצות
נגישות