תפריט

על הטיפול

עיצוב עצמות הלחיים הנו אחד מהטיפולים המבוקשים ביותר בין מכלול הטיפולים הנקראים "פיסול פנים". מדובר בטיפול פשוט וקצר מאוד, שלאחריו חזרה מלאה לשגרה ללא כאבים, החלמה קשה  או אשפוז.

אל עצמות הלחיים מוחדר חומר מילוי טבעי שנבחר מראש על ידי הרופא, אשר יפסל את החומר לאחר מכן בתוך הלחיים, לקבלת מראה זוהר, מוגבה והכי חשוב- טבעי.

פגישת הייעוץ עם הרופא

הרופא יקשיב לבקשתו של המטופל ויבין את רצונותיו בטיפול. ניתן ליצור מראה סקסי וייחודי באמצעות הזרקות אלו, וברוב המקרים החזרת הנפחים אל הפנים יוצרים מראה צעיר, תוסס ומלא חיות, אותו מראה של "פעם" אותו מנסים המטופלים לשחזר, כאשר מגיעים לגיל בו הפנים פשוט
עייף, חסר חיוניות וזוהר ומתחילות להזדהות עם כוחות הגרביטציה. דלדול האיברים השונים בפנים לא פוסח גם על עצמות הלחיים ולא משנה אם העצמות היו גבוהות ובולטות מאוד לפני חמש עשרה שנים.

פגישת הייעוץ המקדימה מתבצעת במרפאה שם גם יחליט הרופא באילו חומרי מילוי הוא ישמש לטובת מילוי הנפחים בלחיים.
הרופא יבחר את אחד מהחומרים הטבעיים המשמשים כחומרי המילוי בטיפול זה, ביניהם חומצה היאלורונית הלא היא החומצה הטבעית המצויה בגופנו, קולגן או חומרים נוספים העשוים מלח קלציום. כל אחד מהחומרים האלה הינו בטוח לשימוש והרופא יבחר באחד מהם לאור מצבו הנוכחי של המטופל ולאור התוצאה הנדרשת המבוקשת.

מהלך הטיפול

בהליך זה מזריק הרופא את חומרי המילוי לאזור העצמות עצמן שבלחיים, ובכך מעניק להן נפח במידה ההולמת את פניו והפרופורציות הפיזיות של איברי הפנים של המטופל. באמצעות ידיו יעצב הרופא את החומרים וימקם אותם באזור המדויק על כל לחי.

באמצעות טיפול זה, יכול הרופא לבצע גם הליך שנקרא "הרמת לחיים", ובכך למלא שקעים באזור צדי האף, שקעים הנוצרים כתוצאה מאיבוד רקמות תומכות באזור, תוצאה טבעית של הזדקנות. ההזרקה באזור הספציפי הזה תומכת בעור הרפוי והמראה המבוגר והעייף של הפנים נעלם כלא היה.

תוצאות הטיפול

פניו של המטופל יהפכו לבעלות מראה מלא וחיוני יותר. עצמות הלחיים המודגשות יעניקו מעין מסגרת נכונה לפנים והודות לכך הם יקבלו מראה סימטרי, צעיר ומהודק יותר.

מעצם היותם חומרים טבעיים, הם מתמזגים באופן מיטבי בתוך הפנים ואינם יוצרים תופעות לוואי לא רצויות. כעבור פרק זמן בו החומר מתמזג לחלוטין עם הפנים ומתפוגג באזור, ניתן לחזור על פעולת הפיסול בשנית ולתחזק אותה באופן קבוע אחת לפרק זמן שיומלץ על ידי הרופא.

יש לקחת בחשבון כי יתכן ותהיה נפיחות אזורית שתעלם כעבור מספר שעות עד ימים בודדים, ובמידה ויחוש המטופל בכאב  או אי נוחות, הוא יוכל להסתייע במשככי כאבים שיעשו את העבודה.

החשיבות שמעניקים הרופאים היום למראה הטבעי הוא רב ועל כן רוב רובם של טיפולי פיסול עצמות הלחיים נראים על המטופלים פשוט כגנטיקה טובה להתפאר.

שאלות נפוצות

האם אפשר לבצע עיצוב לחיים גם ללא ניתוח?

בהחלט כן. המעוניינים בפיסול הפנים יוכלו לפנות לרופא האסתטיקה המיומן ביותר וזה יזריק לו חומרי מילוי טבעיים לאזור המבוקש. טיפול זה מצריך תחזוקה פעם בחצי שנה, שכן חומרי המילוי הללו נספגים בסופו של דבר בגוף ויש לחדשם ובכך מתבצע עיצוב לחיים ללא ניתוח.

באילו חומרים משתמשים לטיפול עיצוב עצמות לחיים?

בטיפול עיצוב עצמות הלחיים הרופא יכול לעשות שימוש בחומרים שונים דוגמת חומצה היאלורונית, קולגן ואפילו שומן עצמי. החומר יבחר לאחר פגישת הייעוץ המקדימה.

כמה זמן אורך טיפול עיצוב עצמות לחיים?

עיצוב עצמות לחיים הנו הליך קצר יחסית שאורכו בממוצע 20 דקות בתנאים נוחים של מרפאה.

היכן מתבצע הליך עיצוב עצמות הלחיים?

טיפולי עיצוב עצמות לחיים מבוצעים במרפאה בתנאים נוחים מאוד. במידה ונדרשת שאיבת שומן עצמי לטובת עיצוב עצמות הלחיים, השאיבה תתבצע בחדר הניתוח בטרם הטיפול עצמו ואילו ההזרקה עצמה תתבצע, כאמור, במרפאה.

לכל השאלות הנפוצות
נגישות