תפריט

עם השנים, עור הפנים ניזוק. כבר מגיל 23, מתברר, חלה ירידה בייצור הטבעי של חומרים השומרים על גמישות ומיצוק העור כגון חומצה היאלורונית קולגן ואלסטין. בנוסף לכך, העור מושפע גם מהרגלים מזיקים כגון תזונה לא בריאה, עישון, מחסור בשינה ומים ומגורמים סביבתיים כגון זיהום אוויר וחשיפה מרובה לשמש. התוצאה היא הופעת קמטים, צניחה של העור, מראה עייף וחסר חיוניות ולא נותר לנו אלא לחפש פתרונות שיאפשרו לנו לתקן את הנזק ועדיין לשמור על מראה טבעי.

כיום מרבית השיטות המקובלות להשגת מראה צעיר וחיוני יותר כוללות הליכים פולשניים כגון ניתוחים או הזרקות אך נשים רבות חוששות מפני פרוצדורות אלו שכן הן כרוכות בכאב, או בהחלמה ארוכה (במקרה שמדובר בניתוח). כמו כן, יש כאלו המביעות חשש נוסף מקבלת תוצאה שאינה נראית טבעית.

טיפול ללא כאב בשכבות העמוקות של העור

הקנולה, טכנולוגיה אשר כובשת את השוק בסערה, הינה צינורית דקיקה שמאפשרת למלא נפחים בעור הפנים ולפסל אותם, מבלי לגרום לאדמומית ושטפי דם ומעניקה תוצאות מידיות ללא זמן החלמה! וברמת פולשנות נמוכה, מהפכה של ממש בתחום הרמות הפנים.

את הקנולה, אותה צינורית דקיקה שהקצה שלה אינו חד, מחדירים תחת העור והיא מאפשרת מילוי סלקטיבי של אזורים נדרשים מבלי להשאיר סימנים. "ההחדרה העדינה והמדויקת של חומרי המילוי, מאפשרת לנו לעצב ולפסל את הפנים, להדק אותם ולהחזיר להם את המראה הצעיר שאפיין אותם. הקנולה חודרת לכל שכבות העור – גם העמוקות ביותר. כלומר, לא מדובר רק במילוי, אלא גם בעידוד תהליכי התחדשות בתוך העור", מסבירים ברשת פרופורציה, שרופאיה מתמחים בטיפול החדשני.

יתרונות טכנולוגיית הקנולה:

  • הטיפול לא מצריך הרדמה או אלחוש מקדים.
  • מאפשר חזרה מידית לשגרה, תוצאות מידיות ללא זמן החלמה
  • כואב הרבה פחות מטיפול בשיטות מקובלות אחרות
  • אין סכנה לשטפי דם או אדמומיות
  • תוצאות מדויקות – שמירה על מראה טבעי, רענן, מתוח וצעיר יותר

מהפכה בתחום הרמות הפנים

לקוחות מספרות

ברשת פרופורציה, המתמחה ברפואה אסתטית מאז 1988, בכל 15 הסניפים מעסיקים אנשי צוות רפואי מנוסים המתמחים בשיטות הטיפול החדשניות ביותר, תוך שימוש במכשור מתקדם ובחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר. כאשר מבוטחי שירותי בריאות כללית וחברי מכבי נהנים מהנחות ייחודיות על מגוון הטיפולים האסתטיים.

כרמל קרייף, שעברה בעצמה טיפול בשיטת הקנולה בפרופורציה מספרת: "במשך שנים, הסתכלתי כל בוקר במראה ולא אהבתי את מה שראיתי, הייתי מאוד מתוסכלת מהקמטים שיצאו לי. בפרופורציה עשיתי טיפול באמצעות חומרי מילוי מתקדמים, ופתאום אני שוב נהנית להסתכל על עצמי במראה".

גם ציפי ברקוביץ', לקוחה נוספת של הרשת, מספרת כי "בפעם הראשונה שהגעתי לטיפול, היו לי חששות רבים. אנשי הצוות קיבלו אותי עם יחס אדיב, הרופא הסביר לי ארוכות על הטיפול עם המון סבלנות וייעץ לי על הליך מתאים עבורי. את השיפור היה ניתן לראות באופן מידי, הקמטים פחות עמוקים והמראה יפה וצעיר יותר. גם היום, לאחר שעבר זמן מהטיפול, עדיין רואים את השיפור. אני ממש מרוצה".

פיסול פנים ללא סכין

עד לפני כמה שנים, כדי לפסל מחדש את הפנים היה צורך בניתוח ובתהליך החלמה ארוך וכואב אך כיום, אפשר לבצע זאת בדרך פשוטה וקלה הרבה יותר. וההמלצה היא להתחיל מוקדם ככל האפשר – ורצוי עוד לפני הופעת הקמטים הראשונים. כך אפשר להשיג תוצאות מיטביות, בהתערבות מינימלית.

מעוניינת בפרטים על הטיפול החדשני לפיסול הפנים? השאירי פרטים בטופס שבתחתית מאמר זה

נגישות