תפריט

על הטיפול

החידוש האחרון בתחום הצערת הפנים, הוא טיפול הטאץ' ליפט – Touch Lift הבלעדי לרשת מרפאות פרופורציה. טיפול הטאץ' ליפט מתבצע באמצעות חוטים מתמוססים מהדור החדש והמתקדם ביותר (Aptos). הטיפול החדשני יוצר אפקט של הרמה ומתיחה של העור ללא התערבות כירורגית ולמעשה מהווה מתיחת פנים ללא ניתוח- כך שאין צורך בניתוח, אשפוז, הרדמה כללית, חבישה או תקופת החלמה מהירה, הטיפול מבוצע בסניפי החברה ולא בחדר ניתוח והתוצאות המתקבלות הן תוצאות מצוינות.

פגישת הייעוץ עם הרופא

במהלך פגישת הייעוץ, יבדוק הרופא את עור הפנים ויאבחן האם עומק הקמטים והקמטוטים אכן מתאים לטיפול. בדרך כלל הטיפול בחוטים יתאים במקרים בהם הזרקות לא נותנות פתרון שלם, אך יש לזכור כי אינו יעיל כמו ניתוח.

באפשרות הרופא להעריך האם ועד כמה יהיה יעיל הטיפול ולמה ניתן יהיה לצפות מבחינת העלמת הקמטים והצערת המראה. יש לציין כי טיפול הטאץ' ליפט מעניק תוצאות דומות לניתוח מתיחת פנים, אם כי לא תמיד לאורך אותו טווח זמן.

מהלך הטיפול

הטיפול מתבצע כאמור על ידי חוטים נספגים עשויים מחומר מסוג פולידיאוקסינון (PDO) ומאושרים ע"י משרד הבריאות. השימוש בחוטים אלו בטוח שכן הם נספגים בטבעיות בעור ומשמשים במהלך ניתוחים שונים.

הרופא יחדיר את החוטים מתחת לעור באמצעות מחט דקיקה ויפזר אותם בצורת שתי וערב לאורך ורוחב האזורים המטופלים ואז למעשה ימשוך אותם ויבצע מתיחה של העור.

באילו אזורים מתבצע הטיפול?

טיפול הטאץ' ליפט נותן מענה לאזורים שונים בפנים הנוטים להתקמט וליפול, כמו אזור קו הלסת ואזור הלחיים. כמו כן, הטיפול יוצר אפקט של הרמה ומתיחה גם באזור הצוואר ומשפר את מרקם עור הפנים באותם אזורים.

תוצאות והחלמה

התוצאה היא שיפור מראה העור, העלמת הקמטים והחזרת הגמישות והחיוניות לעור הפנים. הטיפול בטכנולוגיית הטאץ' ליפט אינו דורש זמן החלמה ממושך וניתן לחזור לשגרה באופן מיידי לאחר הטיפול כשהתוצאות מתקבלות תוך תקופה קצרה יחסית ללא התערבות כירורגית, ניתוח, אשפוז, זמן החלמה ממושך והוצאות כספיות כבדות.

למידע נוסף על הטיפול

פורום

מאמרים

המלצות

שאלות נפוצות

לאילו אזורים מתאים הטאץ' ליפט?

טיפול טאץ ליפט יעיל לאזור התחתון של הפנים – קו הלסת, אזור הלחיים, הצוואר ועוד. אלו האזורים בפנים בהם הטיפול יהיה היעיל ביותר ויעניק את התוצאות המובחנות והטובות ביותר.

כמה זמן אורך טיפול טאץ' ליפט?

אורך כל טיפול נע בין 45 דקות לשעה, תלוי באזור המטופל, במצב המטופל בין היתר. החזרה לשגרה הנה מידית לאחר הטיפול.

למי מתאים טיפול טאץ' ליפט?

טיפול טאץ' לפיט (Touch Lift) מתאים לכל גבר ואישה המעוניינים להצעיר את מראה הפנים (החלק התחתון) והצוואר ולקבל אפקט דומה לזה של מתיחת פנים.

מהו טיפול טאץ' ליפט?

טאץ' ליפט (Touch Lift) הוא טיפול להצערת הפנים המבוצע על ידי שימוש בחוטים מתמוססים מהדור החדש. הטיפול מעניק אפקט של מתיחת והצערת עור הפנים בדומה למתיחת פנים, ללא צורך בניתוח.

לכל השאלות הנפוצות
נגישות