תפריט

טיפולים אסתטיים בפרופורציהטיפולים אסתטיים בטכנולוגיה מתקדמת

פרופורציה מציעה טיפולים אסתטיים חדשניים ומתקדמים, קצרים וממוקדים, בעלי פולשנות מינימלית שאינם מצריכים זמן התאוששות והינם בעלי תוצאות מיידיות, אשר יאפשרו לכם להיראות נפלא.

המודעות לאסתטיקה הולכת ומתעצמת בשנים האחרונות בקרב נשים וגברים. תקציבי הפיתוח מושקעים בפיתוח חומרים וטכנולוגיות מתקדמות והרפואה האסתטית עושה צעדי ענק לעבר עתיד של טיפולים המעניקים תוצאות מקסימליות בעלי פולשנות מינימלית המבוצעים בחדר טיפול בהרדמה מקומית, בעלי תוצאות החלמה קצרים, ללא תופעות לוואי.

כיום, ישנו מגוון רחב של טיפולים אסתטיים בעלי יכולת לשפר, לתקן ולשחזר את מראה העור המעניקים תוצאות טבעיות ויפות ומאפשרים שמירה על עור צעיר, רענן ואסתטי. הטיפולים האסתטיים הפופולריים ביותר כוללים: מילוי והעלמת קמטים, מזותרפיה, עיבוי שפתיים, הסרת שומות ועוד.

פיתוח טכניקות ושכלול המכשור – טיפולים אסתטיים בפרופורציה

חברות הפיתוח נמצאות במרוץ מתמיד ומפתחות במהירות שיא טכניקות טיפול שאינן פולשניות עבור טיפולים אסתטיים שונים. יצרניות מובילות החלו לשלב אף לשלב מספר טכנולוגיות לתוך מכשיר אחד ועל ידי כך לאפשר למרפאות לנהל טיפולים מורכבים ביתר קלות ובדייקנות רבה. מאפיין משותף עבור המכשור מתקדם הוא טיפול יעיל במינימום פולשנות ומקסימום תוצאות.

חברות הפיתוח משקיעות בטכניקות ובמכשור מתקדם באמצעותם מחדירים את חומרי הטיפול. טכניקות ההזרקה המשופרות משיגות תוצאות טובות יותר בטיפולי האסתטיקה השונים.

שיטת ההזרקה בעבר התבצעה ע"י מזרקים בעלי מחט שגרמו לתופעות לוואי ושטפי דם באזורים המטופלים. הפיתוח של הקנולה יצרה הפחתה משמעותית בהיווצרות שטפי הדם והקלה על הכאב בזמן הטיפולים. הטיפולים מתבצעים ללא טראומה לעור ועם אפשרות שליטה טובה בעת הזרקת החומר.

יתרונות טיפולים אסתטיים ללא ניתוח

מטופלים רבים מחפשים אחר ההליך המושלם שיעניק להם מצד אחד מראה צעיר, יפה ואסתטי ומצד שני תוצאות לטווח ארוך, ללא זמן החלמה וכאב. מגמות הפיתוח כיום מתמקדות בטכנולוגיות ומעניקות מענה לאותן דרישות.

טכניקות חדשניות פורצות דרך פותחו בעזרת שילוב של טכנולוגיות המאפשרות לרופאים להגיע לתוצאות מצוינות ללא התערבות כירורגית, בעזרת חתכים זעירים בעור המפחיתים את תופעות הלוואי, הכאבים וזמני ההחלמה.

הליכים אסתטיים לשחזור, תחזוק ושיפור המראה הינם רצון אנושי שנרשם לאורך ההיסטוריה בכל התרבויות. טיפולים לשיפור המראה יכולים לשפר גם את התפיסה עצמית, הערכה עצמית ויחסי גומלין מקצועיים ואישיים.

הליכים אסתטיים לא ניתוחיים מציעים כיום שיפור קוסמטי באמצעות חומרי מילוי המאפשרים לאזן מחדש את פרופורציות הפנים, להגדיל את הסימטריה, ועל ידי הפחתת קמטים ואובדן נפח לייצר מראה צעיר ובריא יותר. השימוש בחומרי מילוי לשם התחדשות מראה הפנים הפך פופולרי בשנים האחרונות משום שטיפולים אלה מספקים תוצאות אסתטיות רצויות כגון מראה הרמוני ואטרקטיבי ללא ניתוחים פולשניים וללא זמני החלמה.

איכות החומרים לתוצאות הטובות ביותר

בעזרת שיפור חומרי מילוי קיימים ופיתוח של חומרים חדשים, וכמו כן, שילוב של חומרים קיימים עם חדשים, הדור החדש של חומרי המילוי מביא עימו תועלות ושיפורים יוצאי דופן בתחום הרפואה האסתטית שהינם בעלי הליך קל, מהיר, ללא כאב וללא תופעות לוואי, עם תוצאות טבעיות ארוכות טווח. חומרי המילוי הם יעילים וניתן להתאימם בהתאם לסוג הקמט, החל מקמטים דקים ועד לקמטים עמוקים. כמו כן, החומרים יעילים גם בעבור הוספת נפח והצערת מראה הפנים, עיצוב, הדגשה וחידוש העור. החומרים הינם איכותיים ובעלי אישור משרד הבריאות, ה- FDA האמריקאי וה- CE האירופאי.

טרם הטיפול, חשוב לדון עם הרופא על היתרונות היחסיים של חומרי המילוי השונים וטיפולים משלימים אחרים, משך זמן השפעת החומר ותופעות לוואי אפשריות. לרופא חייבת להיות הבנה טובה בכל הנוגע לאנטומיה של הפנים, חומרי המילוי וטכניקות ההזרקה השונות. הטיפול חייב להיעשות באופן אישי, תוך לקיחה בחשבון העדפות אסתטיות, ציפיות, עובי ומרקם העור של המטופל וגיל המטופל. על הרופא להשקיע זמן ניכר בפיתוח ובשמירה על הידע והכישורים הדרושים כדי להשתמש בכל מוצר בצורה אופטימלית.

מומחיות הרופאים של רשת מרפאות פרופורציה

ברשת מרפאות פרופורציה טיפולים אסתטיים מבוצעים על ידי טובי הרופאים מתחום הרפואה האסתטית, בעלי ניסיון עשיר מצטבר ומיומנות רבה המאפשרים להם לאבחן במיומנות את המאפיינים הייחודיים של כל מטופל ומטופל ולהתאים את הטיפול באופן פרטני בהתאם לתוצאות טיפול רצויות, סוג ומרקם העור.

"פרופורציה" היא חברת הדגל בתחום האסתטיקה הרפואית בישראל, הפועלת למעלה מ- 15 שנה במגוון טיפולי אסתטיקה שונים. המעמד של רשת מרפאות "פרופורציה" מחייב אותה לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הרפואה האסתטית בישראל. רשת פרופורציה שמה בראש מעייניה את שביעות רצון הלקוח ומשתמשת בחומרים רפואיים ושיטות טיפול הבטוחות והמתקדמות ביותר.

 

נגישות