תפריט

מהי מזותרפיה?

מזותרפיה הינה טיפול אנטי אייג'ינג ביו-רפואי מהיר, קל וחדשני אשר בעזרתו מחדירים לעומק העור מינרלים, ויטמינים, חומרים אנטי אוקסידנטים ותרכובות אנטי אייג'ינג איכותיות באמצעות מחטים דקיקות במיוחד. מעבר להזנת העור בתרכובות מתקדמות, התהליך אף מסייע בהגברת ייצור קולגן באופן טבעי ועל כן, יתרונו גדול.

את תרכובת ההזנה מרכיב הרופא בהתאם למצב העור של המטופל/ת ואלו מזינות את העור באופן ישיר, מרעננות, ממריצות ומגבירות את מידת האלסטיות שלו עד כי הוא הופך זוהר. הזרקות חומרי המילוי המיוחדים אל בין השכבות של העור, במיקום המדויק של הקמט מעניקים לעור טיפול נקודתי שמספק לו מענה מיידי ואפקטיבי מאין כמותו.

לעתים, ובכפוף להמלצת הרופא ובתאום מראש, מבוצע טיפול המשלב גם הזרקת חומצה היאלורונית, המעניקה אפקט יעיל של מילוי השטח המטופל.

למי מתאים הטיפול?

טיפול מזותרפיה מתאים לנשים וגברים כאחד ובטווח גילאים רחב מאוד אשר מרגישים כי סימני הגיל ניכרים על עורם ומחפשים מענה שאינו דורש התערבות כירורגית.

קיימות קבוצות סיכון נקודתיות שטיפול מזותרפיה אינו מתאים להן, כגון נשים הרות, נשים מניקות, חולי סרטן וגם חולי סוכרת ולב. בכל מקרה, חשוב תמיד להיוועץ ברופא לפני כל טיפול.

פגישת הייעוץ

פגישת הייעוץ המקדימה תספק לצוות המקצועי מידע בנוגע לסוג העור, אופי ועומק הקמטים הקיימים ותסייע לו בקבלת מושג לגבי אורח חייו של המטופל וסביבתו (מעשן, סוג התזונה, חשיפה לשמש וכדומה), ובכך יוכל להרכיב באופן המיטבי והמוצלח ביותר את תרכובת החומרים המזינים שישמשו עבורו בטיפול.

 

 

תוצאות הטיפול

לתוצאה מיטבית מומלץ לבצע לפחות 3 טיפולים, יחד עם זאת גם טיפול אחד בלבד יתרום לשיפור משמעותי ומיידי בנראות ומרקמו של העור.

כבר לאחר ההזרקה הראשונה ניתן להבחין בכך שהעור המקומט והרפוי הופך למלא חיות וגמישות באופן ניכר. הקמטים מוחלקים כבמטה של קסם, אפקט המילוי מורגש באופן מיידי והעור נראה חיוני, רענן וקורן.

על מנת לסייע בשימור התוצאה של הטיפול יש לאמץ אורח חיים שכולל תזונה בריאה ומאוזנת, פעילות גופנית ממריצה, מספיק שעות שינה בכל יום ושתייה מרובה של מים. לאחר הטיפול עצמו יש להימנע מחשיפה לשמש.

בתום הטיפול עלולות להופיע על העור תופעות לוואי קלות דוגמת אדמומיות או רגישות באיזורי ההזרקה. גם נפיחות, כאב קל ולעיתים אלרגיה לחומרים המוזרקים עלולים להופיע אולם מדובר בתופעות סבירות ונורמליות לחלוטין. במידה ומתרחשת תופעה יוצאת דופן, יש לגשת לביקורת אצל הרופא המטפל.

ניתן לעבור טיפולי מזותרפיה לא רק באזור הפנים, אלא גם באזורי המחשוף, הצוואר וכפות הידיים.

למידע נוסף על הטיפול

המלצות

הרופאים שלנו

מאמרים

פורום

שאלות נפוצות

מתי מומלץ במיוחד לעשות טיפול מזותרפיה?

היות וטיפול מזותרפיה חייב להיות מותאם באופן אישי, כך שיכיל את המרכיבים האידיאליים עבור סוג העור ואופי הקמטים של המטופל, עיתוי הטיפולים צריך להיקבע בפגישת הייעוץ עם הרופא. ההמלצה הכללית היא לבצע את הטיפול פעמיים בשנה לצורך שימור התוצאות וכן לא להיחשף לשמש לאחר הטיפול.

כמה טיפולי מזותרפיה צריך כדי לראות תוצאות?

ההמלצה היא לבצע 3 טיפולים, פעמיים בשנה. רוב המטופלים יוכלו להבחין בתוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון, אבל על מנת לקבל את התוצאה המקסימלית אנו ממליצים להתמיד בכל שלושת הטיפולים.

האם מזותרפיה מחליפה ניתוח מתיחת פנים?

בהחלט לא. המזותרפיה מעניקה אפקט של זוהר ורעננות לעור הפנים. כמו כן, תוצאות הטיפול יכללו החלקה של קמטים שטחיים ועיכוב היווצרות קמטים נוספים, אך לא מדובר בהצערה דרמטית של הפנים. המזותרפיה היא טיפול אסתטי שמטרתו להחזיר לעור את גמישותו והזוהר שלו ובעיקר להילחם בנזקים יום יומיים לעור.

לכל השאלות הנפוצות
נגישות