תפריט

מהי מזותרפיה?

מזותרפיה הנו פיתוח ביו-רפואי חדשני הפועל על ידי החדרה עמוקה לתוך העור של מינרלים, ויטמינים, חומרים אנטי אוקסידנטים ותרכובות אנטי אייג'ינג איכותיות. הטיפול המשולב פועל בשני מישורים: הן סוג החומרים המוזרק והן שיטת הטיפול עצמה (הזווית בה מוחדרת המחט בדקירות האזור, עומק החדרת המחט באופן מדויק באמצעות מחטים דקיקות וכן צפיפות הדקירות) המסייעת בהגברת ייצור הקולגן באזור באופן טבעי!

כאמור, הטיפול כולל הזרקות ממוקדות באמצעות מחטים דקיקות במיוחד, אשר מחדירות תרכובת חומרים מזינים אל תוך אזור הטיפול. את תרכובת החומרים מרכיב הרופא בהתאם למצב העור של המטופל והם מזינים את העור באופן ישיר, מרעננים, ממריצים ומגבירים את מידת האלסטיות שלו עד כי הוא הופך זוהר.

החומרים המשמשים לטיפול המזותרפיה כוללים תרכובות של מינרלים, ויטמינים, אנטי אוקסידנטים ותרכובות הומיאפותיות אשר מזינות את העור.

לעתים, ובכפוף להמלצת הרופא ובתאום מראש, מבוצע טיפול המשלב גם הזרקת חומצה היאלורונית, המעניקה אפקט יעיל של מילוי השטח המטופל, כך שנוסף על החלקת העור והבוהק שהוא מקבל, מתקבל אפקט של החזרת נפחים אל רקמות השריר המדולדלות ונדמה כי האזור עבר מעין מתיחה.

למרות שמומלצת סדרה בת שלוש הזרקות לפחות, גם טיפול אחד בלבד יתרום לשיפור משמעותי ומיידי בנראות העור ותחושתו.

ניתן לעבור טיפולי מזותרפיה לא רק באזור הפנים, אלא גם באזורי המחשוף, הצוואר וכפות הידיים.

למי מתאים הטיפול?

טיפול מזותרפיה מתאים לנשים וגברים בטווח גילאים רחב מאוד, אולם בהחלט מומלץ להתחיל איתו בגיל בו כבר מזהים בבירור את הקמטים הראשונים, שמן הסתם, עוד יעמיקו.

פגישת הייעוץ עם הרופא

פגישת הייעוץ המקדימה עם הרופא תספק לו מידע בנוגע לסוג העור, אופי ועומק הקמטים הקיימים ותסייע לו בקבלת מושג לגבי אורח חייו של המטופל וסביבתו (מעשן, סוג התזונה, חשיפה לשמש וכדומה), ובכך יוכל להרכיב באופן המיטבי והמוצלח ביותר את תרכובת החומרים המזינים שישמשו עבורו בטיפול.

טרם הטיפול ניתן למרוח על העור משחת אלחוש מתאימה שתעמעם את תחושת הכאב.

קיימות קבוצות סיכון נקודתיות שטיפול מזותרפיה אינו מתאים להן, כגון נשים הרות, נשים מניקות, חולי סרטן וגם חולי סוכרת ולב נמצאים בקבוצת סיכון שאינה מאפשרת להם לעבור טיפול זה.

מהלך הטיפול

כיאה לטיפול אסתטי מתקדם וייחודי, מזותרפיה אינה כוללת חיתוך העור או הרדמה ויכולה לשמש כטיפול מניעתי עבור נשים וגברים שהחלו לזהות על עורם את הקמטים השטחים הראשונים ולעכב את העמקתם או את היווצרותם של קמטים חדשים.

הזרקות חומרי המילוי המיוחדים אל בין השכבות של העור, במיקום המדויק של הקמט מעניקים לעור טיפול נקודתי שמספק לו מענה מיידי ואפקטיבי מאין כמותו.

כפי שצוין, טיפול זה אינו טיפול חד פעמי וההמלצות הן לבצע אותו בסדרה של מינימום שלושה טיפולים ובהמשך על פי המלצתו של הרופא, אולם כבר לאחר הטיפול הראשון ניתן יהיה להבחין בגמישותו המחודשת של העור, בזוהר המופלא והנהדר שהוענק לו וגם בהיעלמותם ההדרגתית של הקמטים.

ההמלצה היא לעבור את הטיפול פעמיים בשנה לשימור ומניעה. בכל מקרה החשיפה אל השמש לאחר הטיפול הינה אסורה לחלוטין.

תוצאות הטיפול

כבר לאחר ההזרקה הראשונה ניתן להבחין בכך שהעור המקומט והרפוי הופך למלא חיות וגמישות באופן ניכר. הקמטים מוחלקים כבמטה של קסם, אפקט המילוי מורגש באופן מיידי והעור נראה תוסס, חיוני ואף זוהר וקורן יותר.

על מנת לסייע בשימור התוצאה של הטיפול יש לאמץ אורח חיים שכולל תזונה בריאה ומאוזנת, פעילות גופנית ממריצה, מספיק שעות שינה בכל יום ושתייה מרובה של מים.

בתום הטיפול עלולות להופיע על העור תופעות לוואי קלות דוגמת אדמומיות או רגישות באיזורי ההזרקה. גם נפיחות, כאב קל ולעיתים אלרגיה לחומרים המוזרקים עלולים להופיע אולם מדובר בתופעות סבירות ונורמליות לחלוטין. במידה ומתרחשת תופעה יוצאת דופן, יש לגשת לביקורת אצל הרופא המטפל

שאלות נפוצות

מתי מומלץ במיוחד לעשות טיפול מזותרפיה?

היות וטיפול מזותרפיה חייב להיות מותאם באופן אישי, כך שיכיל את המרכיבים האידיאליים עבור סוג העור ואופי הקמטים של המטופל, עיתוי הטיפולים צריך להיקבע בפגישת הייעוץ עם הרופא. ההמלצה הכללית היא לבצע את הטיפול פעמיים בשנה לצורך שימור התוצאות וכן לא להיחשף לשמש לאחר הטיפול.

כמה טיפולי מזותרפיה צריך כדי לראות תוצאות?

ההמלצה היא לבצע 3 טיפולים, פעמיים בשנה. רוב המטופלים יוכלו להבחין בתוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון, אבל על מנת לקבל את התוצאה המקסימלית אנו ממליצים להתמיד בכל שלושת הטיפולים.

האם מזותרפיה מחליפה ניתוח מתיחת פנים?

בהחלט לא. המזותרפיה מעניקה אפקט של זוהר ורעננות לעור הפנים. כמו כן, תוצאות הטיפול יכללו החלקה של קמטים שטחיים ועיכוב היווצרות קמטים נוספים, אך לא מדובר בהצערה דרמטית של הפנים. המזותרפיה היא טיפול אסתטי שמטרתו להחזיר לעור את גמישותו והזוהר שלו ובעיקר להילחם בנזקים יום יומיים לעור.

לכל השאלות הנפוצות
נגישות