תפריט

מילוי קמטים במהלך עשורי החיים

מומחי פרופורציה עושים לכם סדר בכל מגוון הטיפולים וממליצם מה מה מתאים לכל גיל

גיל +30:

הגיל שבו כדאי ומומלץ להתחיל בכדי לשמר ולמנוע. נכון, העור עוד צעיר וגמיש, זוהר עד כמה שניתן ומלא חיות. הגנטיקה, הסביבה המזוהמת והאקלים המזרח תיכוני משפיעים עליו עד מאוד וברוב המקרים כבר בגיל הזה מתחילות להופיע תופעות כמו קמטוטים וחריצים באזורי ההבעה.

את התופעות הללו ניתן למגר ואף לסייע במניעתן באמצעות טיפולי החלקת קמטים בצורה ממוקדת אל האזורים הנדרשים, המינונים של החומר לא יהיו גבוהים והודות לחומר הפעיל, שלמעשה מונע מהשרירים להתכווץ באותו אזור מטופל, נמנעת היווצרות של קמטוטי הבעה נוספים.

שיטה נוספת שתוכל לסייע בהתמודדות עם הופעתם הראשונית של הקמטים והקמטוטים, היא מזותרפיה. מדובר בשיטה נרחבת יותר, הכוללת מיקרו הזרקות תת עוריות עדינות, המבוצעות באמצעות מחטים קטנות ודקיקות במיוחד (קנולות ) על פני שטחי הפנים באופן נרחב, אשר דרכן מוחדרים אל העור חומרים מזינים שהרופא מרכיב יחד בהתאם למצב עורו של המטופל. החומרים הללו, הכוללים בין היתר מינרלים, אנטיאוקסידנטים ותרכובות הומאופתיות, פועלים על העור בהזנה נמרצת ומעודדים אותו לייצר עוד קולגן, שמגמיש את העור באופן ניכר.

גיל +40:

מדובר כבר בעשור בו הטיפולים אינם מיועדים בהכרח למניעה, כי אם בעיקר לשימור המצב כפי שהיה בטרם הופעת הקמטים. במידה ופעלת על פי הוראות השימור מהעשור הקודם, שפר עליך מזלך וניתן יהיה לעצור את הזמן לעוד כמה שנים טובות. שימי לב, כל הטיפולים השונים שנסביר לך עליהם בכתבה זו, המותאמים כל אחד באופן אינדיבידואלי למצבו של העור ברגע הנתון, מבוצעים על ידי רופאים בלבד וחשוב שיכללו חומרים איכותיים מאושרים על ידי משרד הבריאות.

החלקת קמטים – בעשור זה של חייך, לא מדובר בקמטוטים וקמטים קלים באזורי ההבעה בלבד, כי אם בחריצי עור לא מאוד עמוקים, שמופיעים באופן נרחב יותר על הפנים, ומתרכזים בעיקר בשלושה איזורים: בין הגבות, בצידי העיניים ובצידי הפה. שלושת אזורי הטיפול יוכלו לשפר את מראה עור הפנים.

מזותרפיה – גם כאן, טיפול המזותרפיה יכול להניב תוצאות מוצלחות. הטיפול שהסברנו עליו בעשור הקודם, אפקטיבי כבר אחרי טיפול אחד, אבל בדרך כלל מומלצת סדרה בת שלושה טיפולים לאפקטיביות מלאה. סביר להניח שבעשור זה של חייך, שלושה טיפולים יהיו הכרחיים יותר לקבלת התוצאה המיטבית.

חומצה היאלרונית– חומצה היאלרונית הנה חומצה המצויה בגופנו באופן טבעי, אך מתפוגגת עם השנים באזורים הקריטיים הללו שאנחנו כל כך רוצים לשמר כחלקים. הזרקה ממוקדת של אותה חומצה באופן ישיר אל הקמטים המופיעים ממלאת אותם באופן נקודתי והללו מושטחים בצורה ניכרת.

גיל 50+:

גנטיקה משובחת, שמירה על אורח חיים בריא, הגנה מפני חשיפה אל השמש וגם נקיטת פעולות המניעה והשימור שציינו בעשורים הקודמים, יסייעו לכם באופן פלאי להתמיד עם אותם שלושה טיפולים גם בעשור הזה של חייכם. טיפול נוסף שמצטרף למגוון הטיפולים האפשרי בעשור זה הנו מילוי והחזרת נפחים באמצעות חומצה היאלרונית. אותה חומצה היאלרונית שמופיעה כמי שממלאה קמטים ומשטיחה אותם, מסוגלת, במינונים אחרים, גם למלא נפחים ולהחזיר לפנים את המראה התפוח והתוסס של העשורים המוקדמים יותר.

הרקמות המצויות בלחיים ובצידי הפה מדלדלות עם השנים וגם השומן האחראי על המילוי והנפח באזור, נעלם מה שתורם למראה מבוגר וחולני. החזרת נפחים לפנים מתבצעת על ידי רופא בהתאם למצב הנוכחי שלהם ובאופן עדין ביותר, כזה שלא יראה מוגזם או עשוי מידי. רופאים מיומנים מסוגלים אפילו לפסל ולעצב את הפנים באמצעות החומצה ההיאלרונית ולהעניק מראה חדש לשפתיים ואפילו לסנטר!

 

נגישות