תפריט

מילוי קמטים – התחום המתחדש מדי יום

בתחום מילוי קמטים, שהינו תחום מבוקש מאוד בקרב נשים וגברים בכל העולם, נעשים חידושים ופיתוחים באופן שוטף.
התפתחויות מעין אלה הנן עניין שבשגרה ואנחנו שמחים לערוך לכם היכרות עם הדבר החם והנכון כיום, עמו הרופאים מבצעים את טיפולי מילוי הקמטים: הקנולה.

מחט: אאוט; קנולה: אין

במקום להשתמש במחט, חומרי המילוי האיכותיים שנועדו למלא את הקמטים והקמטוטים, מוחדרים אל האזורים המבוקשים באמצעות קנולה מיוחדת, דקיקה במיוחד, בעלת קצה קהה- ולא חד כמו זה של המחט. קצה קהה זה, מאפשר הפחתה ניכרת של הכאב, עד כי לא מדובר בכאב כלל, כי אם בתחושת חוסר נוחות קלה בלבד.

ללא שטפי דם וללא נפיחויות

השימוש בקנולה מאפשר לרופא להחדיר את חומרי המילוי אל תוך הרקמה תוך כך שהוא פוגע כמה שפחות בכלי הדם באזור, שכן הקנולה מוצאת דרכה בעדינות רבה בין כלי הדם והודות לכך מונעת כמעט לחלוטין את הופעת שטפי הדם, הנפיחויות והבצקות שעשויים להיווצר לאחר כל טיפול שכזה המתבצע עם מחט.

מילוי קמטים באופן יעיל יותר

הקנולות המיוחדות הללו, ארוכות יותר וגמישות יותר ממחטים רגילות, מה שמאפשר לרופא להחדיר כמות חומר גדולה לשטח נרחב יותר של הפנים, בשונה משימוש במחט שהצריכה מספר חדירות ממוקדות לכמה אזורים לטובת מילוי מוצלח. בנוסף, לקנולות הללו קוטר רחב יותר מזה של מחט, מה שמאפשר עבירות טובה יותר של חומרי מילוי סמיכים ואיכותיים, והודות לכל אלה, מילוי הקמט הנו אחיד והתוצאה האסתטית מוצלחת אף יותר, באופן הניכר לעין.

קנולות בטיפולי פיסול פנים

יתרונות בולטים אלה של הקנולה על פני המחט המוכרת, הפכו אותה לעדיפה על ידי הרופאים לא רק בתחום מילוי הקמטים, כי אם גם בכל מה שקשור לטיפולי פיסול פנים, שכן הרופא יכול באופן המהיר והמדויק ביותר למלא שטחים נרחבים יותר, במינימום חדירות לעור- וחומרי המילוי מוחדרים אל השטח בכמות נדיבה המאפשרת פיסול נאות של האזור.

יתרונה של הקנולה בא לידי ביטוי בעיקר כשמדובר בקמטים עמוקים ורחבים. במידה ומדובר בקמטים וקמטוטים שטחיים, יעדיף הרופא לבצע את מילויים באמצעות מחט, וזאת הודות לעובדה שעם המחט קל יותר לחדור את שכבת הדרמיס, שכבה עמידה יותר שהקנולה העדינה והגמישה אינה מצליחה לחדור באופן מיטבי.

לבחור את הרופא המומחה

חשוב מאוד שהרופא שעושה שימוש בקנולה יהיה מומחה ובעל ניסיון בשימוש בה ויש לקחת בחשבון שיתכן והטיפול ייארך זמן ממושך יותר מזה של טיפול מילוי קמטים במחט (כ- 10 דקות עד רבע שעה נוספים).

טיפול שמחזיק שנה שלמה

גם כאן, החזרה אל השגרה היא מידית, פשוטה וקלה אפילו יותר, שכן נחסכים מהמטופלים כאבים, שטפי דם, נפיחויות ושאר תופעות לוואי הידועות לאחר שימוש במחט והתוצאה, בהתאם לסוג העור ואורך חייו של המטופל, יכולה להחזיק מעמד אפילו שנה שלמה.

אתם מוזמנים להגיע לפגישת ייעוץ עם אחד מהרופאים המומחים של פרופורציה בכל אחד מסניפי הרשת על מנת לערוך היכרות אישית עם הקנולה וללמוד עוד על השיטה שהוכיחה עצמה כיעילה ביותר, זו שמשפרת את תוצאות טיפול מילוי הקמטים באופן יוצא מן הכלל.

 

נגישות