תפריט

2020 מתאפיינת כשנה הכי מאתגרת, אבל גם על אתגרים כאלו אפשר להתגבר כל אחד ואחת כשאנחנו לא מוותרים על הדברים שעושים לנו טוב.

אנחנו יודעים, אתם חושבים על טיפולי אסתטיקה בזמן קורונה ולא מבינים איך זה בכלל יכול להתבצע. עם מסכות? בלי מסכות? מה קורה בהמתנת התורים? איך בכלל מתקשרים עם הרופא המטפל? האם אסתטיקה מעתה ועד לחלוף הקורונה תהיה רק חלום?!

קחו נשימה עמוקה, אנחנו כאן בשבילכם.

כשהקורונה נכנסה לחיינו, נכנס גם החשש אצל כולם לגבי איך אפשר להמשיך ולעשות טיפולי אסתטיקה בסיטואציה שדורשת מגע וקרבה, אך כעת, כולנו הרבה יותר חכמים, מצוידים בציוד המתאים ברמת ההתגוננות ולמעשה, יכולים להמשיך (כמעט) בשגרה שלנו, רק עם שינויים קלים שאם נסתכל עליהם באופן חיובי, יכולים להיות חוויה מעניינת ולעיתים, גם משעשעת.

לפני הכל, אנחנו יכולים להרגיע אתכם, אנשים עדיין עושים טיפולי אסתטיקה, גם בימי קורונה. איך? פשוט מאד: ברשת מרפאות פרופורציה דאגנו לכך שארבעה עשר הסניפים שלנו הפרושים ברחבי הארץ יהיו מצוידים בהתאם ל'תו הסגול' של משרד הבריאות, והצוות הרפואי המקצועי והמיומן שלנו מתנהל על פי ההנחיות ולמעשה, כל הניתוחים, והטיפולים מבוצעים ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר.

כך שאם אתם חוששים, אנחנו מבינים בדיוק ממה ולכן דאגנו לכך שתוכלו להגיע ולהסיר חשש מליבכם.

התורים במרפאות מתוזמנים במרווחים שיאפשרו לכם לשבת בנינוחות וברוגע בחדרי ההמתנה ללא חשש מהתקהלויות, נציגות הקבלה, צוות המתאמות, וכל הצוות הרפואי, כולם מצוידים במסיכות וכפפות והכי חשוב, הלב לא השתנה בעקבות קורונה, ואתם מתקבלים בחום ואהבה, גם אם ממרחק שני מטר אחד מהשניה, לכל מרפאה שלנו ברחבי הארץ.

בגלל שהרוגע והביטחון שלכם חשובים לנו, ביקשנו מדר' ערן אשרף מרשת המרפאות שלנו לתת מבט כללי על איך מתקיימים טיפולי אסתטיקה בימי קורונה.

מהו השלב הראשון בתחילת טיפול אסתטי בתקופה הזו?

"בשלב ראשוני אנו מוודאים כי אכן המטופל והמטפל אינם בעלי סימפטומים, ו/או לא נחשפו לחולים ב14 הימים האחרונים ליום הטיפול, וזאת על מנת שנהיה בטוחים ורגועים שניתן להמשיך".

איך אפשר להישמר במרחק אחד מהשני במהלך טיפול שכזה?

"כל נושא איבחון הרקע הרפואי חייב להיעשות במרחק המתאים, ועם מסיכות".

ובמהלך הטיפול עצמו? הרי חייב להתקרב וליצור מגע, איך זה מתבצע באופן בטוח?

דר' ערן אשרף, רשת מרפאות פרופורציה

"במקרה כזה, בזמן שבודקים את המטופל גם המטפל וגם המטופל נשארים עם מסיכות, ואם אנחנו מדברים על טיפולים אסתטיים של איזור הפנים, המטופל יצטרך להוריד את המסיכה, אבל המטפל ישאר במרחק מספיק סביר וכמובן עם המסכה והכפפות, ומן הסתם, רוחצים את הידיים לפני, ואחרי הטיפול כדי שנוכל לשמור על בריאות שני הצדדים".

השילוב הלא נעים של קורונה, קיץ חם במיוחד והמון מתח שעולה עם כל הפגנה, מסיבת עיתונאים, ואי וודאות, רק גורמים לנו יותר ויותר לחשוב על דרך לפרוק את הסטרס. דרך נפלאה לפרוק סטרס, היא לטפל בעצמנו ולפנק את עצמנו במה שעושה לנו טוב.

טיפולי מזותרפיה שיגרמו לכם להרגיש טוב מבפנים ומבחוץ בהזנת עור הפנים במינרלים, תרכובות הומואופתיות וחומרי אנטי-אייג'ינג איכותיים, הסרת שיער בלייזר עם מכשיר ה'סופרנו טיטניום' בעל הטכנולוגיה הטובה והחדישה בעולם, ללא כאב, בזמני טיפול קצרים ואפשרית על כל גווני העור, וגם על עור שזוף בקיץ, טיפולים לעיצוב שפתיים למראה טבעי ובהתאמה אישית (כי גם מתחת למסיכה צריך להרגיש נפלא!), טיפולי העלמת קמטים, העלמת ורידים, הקפאת שומן ועוד מגוון של טיפולים אסתטיים, ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר, ללא סכנה, וללא חשש, כדי שתרגישו טוב עם עצמכם, בעיקר בתקופה הזאת.

 

אנחנו מציעים לכם באהבה להתנתק מדי פעם מהחדשות, מהדיווחים, מהסטרס, ולהכנס לפרופורציה.

 

 

    לקבלת שיחה מנציג אנא מלאו פרטים    נגישות