תפריט

על הטיפול

כאמור, התבגרותנו הטבעית כבני אנוש מובילה באפן בלתי נמנע לאיבוד הנפחים באזורי הרקמה השונים בפנים, אותם אזורים בהם הנפחים מהותיים וקריטיים ליצירת המראה הצעיר והחיוני לו אנו משתוקקים. רמות הקולגן באזורים אלו מדלדלים ברבות השנים ורקמות החיבור הבין-תאיות כמו גם רקמות השומן בתת עוריות ורקמות השריר, מגיבים בהתאם וצונחים. אזורי הרקות, מתחת לעיניים, אזורי הלחיים ואפילו הלסת התחתונה הם עיקר האזורים המועדים לפורענות, בהם השקעים ניכרים באופן מהותי.

הליך מילוי השקעים נועד להשיב את אותם נפחים נדרשים לאזורים הללו, על מנת לשוות להם את אותו המראה המתוח והרענן שניחנו בו בטרם החלו לשקוע. הדבר מתבצע על ידי הזרקות חומרי מילוי מתקדמים המשמשים ברפואה האסתטית מזה שנים בהצלחה מרובה.

פגישת ייעוץ מקדימה

פגישת הייעוץ המקדימה נועדה לבדוק בטרם הטיפול, מהם אותם אזורים ספציפיים בהם המטופל סובל משקעים וכמובן לבחון איזו כמות חומר נדרשת לטובת מילוי נאות שלהם.  ברוב המקרים אין מגבלות רפואיות לטיפול הזה, אולם השיחה המקדימה של עם המטופל נועדה לסייע לו לבחון בעיות בריאות מיוחדות ולהסביר לו מראש על חומרי המילוי השונים, אופי הטיפול וכמה זמן נדרש לו.  הטיפול מבוצע במרפאה ובתנאים נוחים.

מהלך הטיפול

חומרי המילוי הטבעיים בהם עושים שימוש לטובת הטיפול הם ידידותיים מאוד לרקמות העור ותואמים את הרכבו הטבעי, כך שנדיר שהגוף ידחה אותם או שלא יגיב אליהם באפקט הנדרש.

השימוש העיקרי למילוי השקעים הוא בחומצות היאלורוניות בדרך כלל, אותה חומצה טבעית המצויה בגופינו ועל כן, נקלטת בו כראוי וכעבור זמן מה גם מתמוססת ונספגת בו. החומר הזה מושלם לביצוע הטיפול מאחר והוא מעניק תוצאה אחידה ובולטת לעין, האזור נראה מלא חיוניות באופן הכי קרוב אל הטבע שרק ניתן וכעבור פרק זמן מסוים החומר הטבעי הזה נספג אל תוך הגוף מבלי להסב לו נזק בריאותי – ויש לחזור על התהליך שוב, בהמלצת הרופא.

לעיתים הרופא יחליט לאלחש את איזור ההזרקות הנבחר, על מנת שהטיפול יעבור באופן מהיר והנוח ביותר עבור המטופל.

הטיפול מתבצע בתוך מרפאה על ידי רופא מיומן ואורך כ-20 דקות בממוצע, תלוי בשטח ההזרקות המבוקש. על פי המקרה הספציפי של כל מטופל, ימליץ הרופא בכמה אזורים יש לבצע את מילוי השקעים על מנת שהתוצאה תהיה הטובה ביותר, ובמקרים שונים אף יידרש לטובת העניין גם מפגש טיפולי נוסף.

תוצאות הטיפול

הרקמות השקועות ממש מתמלאות ועולות כלפי מעלה, אל פני שטח הפנים, מלאי חיוניות ובאופן מתוח ואחיד. החומצה ההיאלורונית מיטיבה עם העור ועל כן מתקבל גם אפקט נוסף לאותו אזור- המתבטא בעור זוהר ומלא חיוניות ממש.

מילוי השקעים מחזירים לפנים את המראה הצעיר והבריא של השנים המוקדמות בחייו של המטופל, מבלי לעבור תחת סכין המנתח ומבלי להזדקק למשך החלמה ארוך ומייגע. החזרה אל השגרה היא מידית, ללא תופעות לוואי בדרך כלל- פרט לאדמומיות מקומית או נפיחות נקודתית שחולפת כעבור מספר שעות עד יומיים בודדים.

מידע נוסף על הטיפול

המלצות

הרופאים שלנו

מאמרים

פורום

שאלות נפוצות

באילו חומרים משתמשים לשם מילוי השקעים?

החומרים העיקריים למילוי שקעים הם משתמשים הם חומצות היאלורוניות וקולגן אולם במקרים שונים ניתן לעשות שימוש אפקטיבי גם בשומן עצמי.

האם מילוי שקעים הינו תהליך ארוך?

מילוי שקעים הנו הליך מרפאתי פשוט וקצר המבוצע בתוך מרפאה ואורך לא יותר מחצי שעה בלבד.

האם מילוי שקעים הינו הליך חד פעמי?

טיפול מילוי שקעים יכול בהחלט להיות חד פעמי וכעבור מספר שנים ניתן לחדשו. במקרים אחרים ממליץ הרופא לשוב למרפאה על מנת לשוב ולמלא את האזור בעוד חומר, לתוצאה מיטבית.

נגישות