תפריט

השנים החולפות גורמות לירידה בנפח הלחיים, לצניחת הגבות, לטשטוש קו הלסת ולהופעת קמטים בולטים ועמוקים. למרות שניתוח למתיחת פנים עשוי לסייע בהסרת עודפי העור ובהצערת מראה הפנים, הוא דורש הרדמה כללית וכרוך בזמן החלמה ארוך יחסית, ועל כן רבים נמנעים מביצועו. מתיחת פנים בעזרת חוטים מהווה פתרון יעיל ולא כירורגי להרמת הרקמות ולהצערת מראה הפנים.

טיפול חדשני לקבלת תוצאה של ניתוח

הליך מתיחת פנים הינו הליך קוסמטי חדשני שנועד להרים ולהצעיר עור נפול, ולהחזיר לעור מראה צעיר ורענן יותר. מדובר בהליך המשיג את אותן תוצאות של מתיחת פנים על ידי טיפול מהיר ובטוח, ללא צלקות, כאב והתערבות כירורגית. 

הגיע הזמן להיפרד מפרוצדורות פולשניות וליהנות מהשינוי האסתטי החדשני שהגיע עד להוליווד. 

כיצד מתבצעת מתיחת פנים באמצעות חוטים?

מתיחת פנים באמצעות חוטים היא פעולה אסתטית המתבצעת בהרדמה מקומית באמצעות רופא מומחה שעבר הדרכה מוסמכת. במהלך הטיפול מוחדרים חוטים דקים תחת שכבת העור, ולאחר מכן נעשית פעולה של מתיחה והרמת הרקמה

. שימוש בטכניקה זו מספקת אפקט הרמה מיידי תוך גירוי ייצור קולגן ואלסטין באופן מיידי, כך שהחלקת הקמטים ומיצוק העור נראים לעין מיד ונשמרים לאורך זמן.

מי נחשב כמועמד מתאים לביצוע של מתיחת פנים בחוטים?

טיפול זה מיועד למטופלים מגיל 18 ומעלה הסובלים מנפילת רקמות קלה עד בינונית ובמקרים בהם קיימת נפילת עור הפנים – צניחה של קו הלסת, נפילה של הגבות, עור רפוי וקמטים משמעותיים.

השיטה מאפשרת למתוח איזורים שונים בפנים ובצוואר בטיפול אחד; הרמת עפעפיים, הרמת גבות, הרמת לחיים, מתיחת צוואר, מתיחת סנטר כפול וקמטי מריונטה. 

החומרים החדשניים ביותר 
הליך מתיחת הפנים ברשת פרופורציה נעשה על ידי החוטים החדשניים ביותר בשוק – DOAL, COG MASTER ו-VISU. אלו חוטים הנספגים בקלות בעור ועמידים לאורך זמן. עם הזמן החוטים נמסים ונספגים בגוף בצורה טבעית, אך התוצאה של עור פנים בריא ורענן יכולה להישמר עד שנתיים.

מה ההבדל בין החוטים הישנים לחדשים?החוטים החדשים חזקים יותר ולכן  תוצאות הטיפול הן לאורך זמן ארוך יותר. היום אין צורך באותה כמות חוטים כמו בעבר. בעזרת שימוש בחוט אחד בכל צד ניתן  למשוך יותר איזורים, ולכן מתבצעת רק הזרקה אחת – שמושכת כמה איזורים יחד. 

לא צריך לחשוב פעמיים – הכירו את יתרונות השיטה:

  • תוצאות טבעיות: בניגוד לניתוחי מתיחת פנים מסורתיים, מתיחת פנים בחוט מציעה תוצאה עדינה יותר וטבעי למראה. החוטים ממוקמים אסטרטגית מתחת לעור כדי להרים רקמות נפולות, ומספקים אפקט התחדשות מיידי. עם הזמן, ייצור הקולגן מומרץ, מה שמשפר עוד יותר את מרקם העור, הגוון והגמישות.
  • לא פולשני: מתיחת פנים בחוט מציעה אלטרנטיבה לא כירורגית להליכי מתיחת פנים מסורתיים. הוא אינו דורש הרדמה כללית או חתכים נרחבים ואינו חושף את המטופלים לרמות זיהום של הליכים כירורגיים.
  • טיפול מכל כיוון: מתיחת פנים בחוט יכולה לכוון לאזורים שונים בפנים, כולל הלחיים, קו הלסת, הגבות והצוואר ולכסון עיניים. זה יכול לטפל ביעילות במספר סימני הזדקנות, כגון עור נפול, קמטים ואובדן נפח, ומספק חידוש פנים מקיף בהליך אחד.
  • הליך מהיר: יש המכנים את מתיחת הפנים בחוט "מתיחת פנים של צוהריים" שכן, בהשוואה למתיחת פנים כירורגית, הרמת חוט היא מהירה יחסית, ולרוב לוקח פחות משעה להשלים. 
  • ללא כאבים וחזרה מיד לשיגרה: מתיחת פנים בחוט תקופת ההחלמה המהירה מאפשרת לאנשים לחזור לפעילותם הרגילה מיד הטיפול מתבצע עם הרדמה מקומית ולכן לא כואב וניתן לחזור מיד לשגרה.
  • השפעות ארוכות טווח: החוטים האיכותיים בהם אנו משתמשים במרפאות שלנו יכולים להחזיק עד למעלה משנה. אנו משתמשים בחוטים מתמוססים הגורמים לייצור קולגן לאורך זמן, הממשיך לשפר את מראה העור, ושומר על זוהר ומיצוקו. 

הזמינו פגישת ייעוץ עוד היום!

הזמינו פגישת ייעוץ עכשיו כדי לגלות אם מתיחת פנים בחוטים היא הבחירה הנכונה עבורכם.

עור צעיר ומוצק נמצא בהישג יד ללא צורך בניתוחים פולשניים או החלמה ממושכת.
חוו את הכוח המהפכני של מתיחת פנים בחוטים כדי להחזיר את האור לפנים. 

 

נגישות