תפריט

איך לג'יי לו עור פנים כל כך זוהר ואחיד, כיצד מצליחה סינדי קרופורד שהייתה הפנים של ה-90 להחזיק מעמד עם אותם תווי פנים חלקים ואיך זה שאפילו נשים אצילות שנותנות כבוד לגילן כמו הלן האנט, מצליחות לשמור על הלוק הנערי שכה מזוהה עם מראה פניה?

מילוי קמטים – צעירה בתוך דקות!

נשות הוליווד המתבגרות בחן מהוות עבורנו מעין מקור השראה: הן לא מקומטות, הן מצליחות לשמור על לחיים תפוחות ועור זוהר – וכל זה יחד עם שמירה על פאסון ועל לוק כה לא מתאמץ ובטח שלא פתטי.

שיטת הצערת הפנים הבטוחה והיעילה ביותר, שמשמת ברוב המקרים גם כאלמנט מניעתי שמצליח לדחות עבורנו את קיץ "הניתוח הפלסטי" שהוא למעשה מתיחת פנים, הנו מילוי הקמטים; מדובר בשיטה יעילה מאין כמותה ופשוטה במיוחד, שאינה מצריכה אפילו לא אשפוז או משך החלמה ממושך ומעיק.

מילוי הקמטים בפנים מתבצע באמצעות הזרקת חומרי מילוי טבעיים כמו למשל סידן המצוי בעצמות ושומן מהגוף וחומרים ביולוגיים כמו קולגן.

בפגישת הייעוץ המקדימה עם הרופא יוחלט בסופו של דבר באיזה חומר מילוי מומלץ להשתמש למילוי הקמטים והפעולה תתבצע כבר באותו הרגע, במרפאה. הרופא יבצע הזרקה ישירה של החומר הנבחר לאזור אותו יש למלא לטובת החלקת הקמט ומילויו. הטיפול אורך כ-20 דקות בממוצע, כשלאחריו ניתן לחזור באופן מיידי ומלא אל שגרת החיים הרגילה ולאחר מספר שעות בו האדמומיות חולפת, אפילו ניתן להצטלם ולהראות זוהרת וחלקה.

הודות לאיכותם של החומרים בהם נעשה היום השימוש למילוי הקמטים, האפקט בהזרקות הוא בעל כמה ממדים; לא רק שמילוי הקמטים מתבצע באופן מיידי ובולט לעין כבר מהרגע הראשון, אלא שבאמצעות החומרים המשובחים הללו יכול הרופא לבצע גם פיסול ועיצוב של השפתיים, להתפיח מעט את הלחיים ובאמצעות כך לשוות לפנים מראה צעיר וחיוני. נוסף על כך, חומרי המילוי הטבעיים הללו מכילים כל כך הרבה ויטמינים ומינרליים, אשר מזינים את העור והופכים אותו לגמיש יותר וזוהר יותר.

חשוב מאוד לקחת בחשבון, שעל מנת להימנע מטיפולים מסיביים ומפעולות קיצוניות, יש לבקר באופן קבוע אחת לתקופה, אצל הרופא האסתטי – זה יוכל להעניק המלצות וטיפולים נקודתיים שישמשו כמניעה להיווצרותן של תופעות גיל קיצוניות, כך שבהדרגה ובתכנון מוקדם ונכון, תוכל כל אישה לשמור על עור פניה ולהראות בת 35, גם כשהיא כבר מעל 50 – וכל זאת, במראה הקרוב ביותר לטבעי שרק ניתן.

נגישות