תפריט

סוד ההצלחה של רשת פרופורציה

סוד ההצלחה של רשת פרופורציה הוא ללא ספק הלקוחות המרוצים שלנו. הערכים העומדים בבסיס הפעילות שלנו הם מתן שירות אדיב ומקצועי, עבודה עם מכשור איכותי ומתקדם ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. אחרי שלושה עשורים ועשרות אלפי לקוחות שעברו במרפאות שלנו, אנחנו יודעים שכל אדם העומד בפני ניתוח פלסטי או הליך אסתטי כלשהו מבקש שני דברים בסיסיים – שירות ותוצאות. לפיכך, אנו משקיעים משאבים רבים בבחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר, הן בצד הרפואי והן בצד השרותי.

השירות בפרופורציה

בפרופורציה מחויבים לקוד האסתטיהניסיון שלנו לימד אותנו שבין אם מדובר בטיפול אסתטי פשוט או ניתוח פלסטי מורכב, הצד הרגשי משחק תפקיד חשוב בתהליך. לקוחות שמגיעים אלינו לעתים מעט מהוססים – חשוב להם לדעת שהם נמצאים בידיים טובות.

לכן אנו מעסיקים צוות של מתאמות מכירה מנוסות ומקצועיות, אשר מלוות באופן אישי כל מטופל ומטופלת מרגע כניסתם למרפאה ועד סיום הליך ההחלמה (ובמקרים רבים גם שנים אחרי). המתאמות שלנו מכירות את תחום האסתטיקה הרפואיות על בוריו וסייעו למאות ואלפי לקוחות לעבור בהצלחה ניתוחים רבים. הן זמינות ללקוחות שלנו בכל זמן, ותמיד שמחות לענות ולסייע במה שניתן. אם בהפגת חששות, או מענה על שאלה שנזכרתם בה אחרי שהגעתם הביתה, עזרה בהסדרת נושאים כספיים או פשוט אוזן קשבת.

כניסה סניף פרופורציה

המנתחים הפלסטיים בפרופורציה

הליך התאמת הרופא למטופל לצורך הבטחת התוצאות הטובות ביותר. בניגוד לקליניקה פרטית של רופא, או בית חולים המפנה מטופלים למנתחים באופן אוטומטי, בפרופורציה מתבצעת התאמה אישית ופרטנית בין המטופל למנתח, על פי הניסיון ואחוזי ההצלחה של רופא מסוים בפרוצדורה המבוקשת.
הרשת מעסיקה מספר רופאים בעלי התמחויות שונות כאשר לכל אחד מהם ניסיון ומוניטין רבים בתחום אחר.
הצוות שלנו מתאים לכל מטופל את הרופא בעל הניסיון הרב ביותר בביצוע הניתוח / הליך מסוים אותו מעונין המטופל לבצע, ובכך להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.
רופא אחד, מוצלח ומפורסם ככל שיהיה, אינו יכול, מטבע הדברים, לצבור ידע וניסיון בכל תחום אפשרי. חלק מהרופאים יבחרו ליצור התמחות בביצוע סוג אחד או שניים של ניתוחים, בהם ישאפו להתמקצע ככל הניתן. אחרים יבחרו דווקא ליצור לעצמם מוניטין מגוון ולכן יבחרו לבצע ניתוחים מסוגים שונים ורבים, מה שבהכרח פוגם ברמת המומחיות בכל אחד מסוגי הניתוחים.
בנוסף, רופאים המנהלים קליניקות על שמם ונהנים מפרסום רב, לא תמיד יבצעו בעצמם את הניתוח ולעתים מטופלים ימצאו את עצמם משלמים עבור שם של רופא, כאשר בפועל ינותחו על ידי רופא אחר, אשר רמת המקצועיות והניסיון שלו אינן ידועות.
בשיטה הייחודית של פרופורציה, המומחים שלנו מאתרים את הרופאים הטובים והמנוסים ביותר בכל סוג וסוג של הליך פלסטי המוצע ברשת. כך הרכבנו צוות מובחר של מנתחים פלסטיים בעלי ניסיון ומומחיות ייחודיים ומדויקים ולכן ביכולתנו להתאים עבור כל מטופל את המנתח הכי מתאים. כך ניתן להעניק את התוצאות הטובות ביותר בכל הליך או ניתוח.

מנתחים פלסטיים פרופורציה

הערכים שלנו

אנו מאמינים שיופי אמיתי מגיע מבפנים. מתחושה טובה. מסיפוק פנימי. מאהבה עצמית. אנו מאמינים שלכל אחד ואחת מגיע להתאהב בעצמם ולהרגיש הכי יפים שיש ושלכל אחד מאתנו מגיע הטוב ביותר.
אנו מאמינים גם בלהגיד לפעמים "לא". הבריאות והבטיחות של לקוחותינו חשובות לנו יותר מהכל. לכן, כל לקוח עובר אבחון בפגישת ייעוץ מקדימה על מנת לקבוע את מידת התאמתו לטיפול מסוים וכמובן לא נבצע טיפול במי שנמצא לא מתאים.
אנו מאמינים ביחס אישי וחם לכל מטופל שלנו. לכן יש לנו צוות של מתאמות אשר מלוות את הלקוח מרגע כניסתו למרפאה ועד ההתאוששות מהניתוח. הן שם בשבילכם, כמו כולנו.

אנו מאמינים בקשר ישיר עם המטופל. לכן, גם אם מתעוררת בעיה, אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו, לספר לנו מה אתם חושבים ולתת לנו את ההזדמנות לתקן ולהשתפר על פי המשובים שלכם. אנו מאמינים בחדשנות. העולם משתנה בקצב מסחרר. בכל יום מתגלה משהו חדש. גם בתחום שלנו. אנחנו מקפידים תמיד להיות חדשניים ולהציע טיפולים חדשים ופורצי דרך, עם תוצאות מוכחות כמובן. אנו מאמינים בהגינות ושקיפות כלפי המטופלים שלנו ולכן מקפידים על מחירים הוגנים וקבועים לכולם. אנו מחויבים לקוד האסתטי ומאמינים שעלינו לעשות את הכל כדי שאתם תרגישו בטוחים שבחרתם נכון. אנו מאמינים שכולם יפים. תפקידנו הוא לעזור לכם להרגיש כאלה.

הערכים שלנו - רשת פרופורציה

החזון שלנו

מזה שלושה עשורים אנחנו קמים בכל בוקר ועוזרים לאנשים להרגיש יפים יותר. במהלך השנים הרבות שבהן אנחנו עוסקים ברפואה אסתטית, הבנו שאין הגדרה אחת ליופי. יופי יכול להיות תחושה. יופי יכול להיות זיכרון או פנטזיה סודית. יופי זה להסתכל על עצמך במראה ולאהוב את מה שרואים. יופי הוא לא רק מראה חיצוני, הוא גם הפנימיות שלנו.
אנו, בפרופורציה, חושבים שתפקידנו הוא לעזור לאנשים להרגיש טוב עם עצמם ולא בהכרח להתאים את עצמם לתכתיבי יופי, שמגיעים ממודלים אופנתיים ברי חלוף או בלתי מציאותיים.

לשם כך, גייסנו את אנשי המקצוע המובילים והמנוסים בכל תחום. אנו מאתרים את הרופאים הטובים והמומלצים ביותר בתחומם ומצרפים אותם לשורותינו. לא כל מנתח או רופא מקבל חלוק של "פרופורציה", אלא רק אלו שנמצאו ראויים על ידינו.

אנחנו תמיד מקפידים להשתמש בציוד הכי מתקדם ובמכשור הכי חדשני. אנשי המקצוע שלנו בודקים בשיתוף עם המנהל הרפואי של החברה, כל מכשיר לייזר וכל שתל סיליקון שקיים בשוק ומוודאים שמדובר בחומרים איכותיים, בטוחים ועמידים.

אודות פרופורציה

חברי הנהלה

אבי שלום

בעלים ויו"ר

ציפי שלום

בעלים משנה למנכ"ל

רונן תורג'מן

מנכ"ל

אתי שלום פרג'ון

סמנכ"ל מכירות

אנג'לה פלצ'ק

מנהלת כספים

אורלי לביא

מנהלת שירות לקוחות

שלי כהן לין

מנהלת מכירות

שירן מזרחי

מנהלת משאבי אנוש

רחלי רוט

סמנכ״ל שיווק

יעל סבג

מנהלת תחום לייזר

גלית ממו

מנהלת רכש וע.סמנכ"ל תפעול
נגישות