תפריט

על הטיפול

תופעת "צניחת גבות" מוכרת והשפעת כח הכבידה וההרפיה של הרצועות המקבעות את הגבה למקומה, משווה למראה פנים מבוגר יותר ומשפיע בעיקר מגיל 45 ומעלה.

כיום, הרפואה האסתטית מציעה טיפול קצר, שאינו כולל הליך ניתוחי ומאפשר להרים את הגבה, לפתוח את העיניים, להדגיש אותן ולשוות לפנים מראה פנים צעיר יותר וטבעי.

פגישת הייעוץ

רופא מיומן וטוב יכול לבצע את ההזרקות באופן כה מדויק, כזה שיראה טבעי מאוד וישמר לתקופה של מספר חודשים.

בפגישת הייעוץ המקדימה, יבחן אזור הטיפול, ותיבדק האפשרות לבצע טיפול הרמת גבות מבלי שתידרש התערבות כירורגית של הסרת עודפי עור. לאחר וידוא כי ניתן לטפל בהזרקות חומצה היאלורונית או חומר להחלקת קמטים, יאותרו אותן נקודות ספציפיות מסביב לעיניים ובאזור הגבה, בהן יוזרק חומר המילוי.

מיותר לציין, שאזור העניים הוא אזור רגיש וקריטי. הזרקה על ידי רופא לא מיומן ולא מומחה, עלולה להוביל לתוצאות עגומות ולמראה לא סימטרי בפנים. מה גם, שכמויות חומרים לא מדודות ונכונות עלולות להוביל למראה לא טבעי בעליל, והרי החוק המוביל היום בענף האסתטיקה הוא שמירה על המראה הטבעי, עד כמה שרק ניתן.

 

מהלך הטיפול

רובם המכריע של הפונים לטיפול הזה הינם בני הגילאים ארבעים וחמישים. הם עדיין לא בשלב בו יש לבצע הסרת עודפים של עור מהאזור אבל בכל זאת, כבר ניכר כי שרירי העיניים עייפו והתוצאה היא צניחה של העפעף כלפי מטה.

אפשרות אחת, היא הרמת גבות באמצעות חומר מילוי על בסיס חומצה היאלרונית, שהוא חומר זמני, בטוח ומכיל רכיבים טבעיים המצויים בגוף האדם. החומר מוחדר לקצה החיצוני של הגבה ולמעשה מרים אותה, מעניק לאזור המטופל נפח ועיבוי , פותח את כל אזור העיניים ומשווה לפנים מראה אסתטי וצעיר יותר.

אפשרות נוספת שרשת מרפאות פרופורציה מציעה, היא הרמת גבות באמצעות הזרקת חומרים המיועדים להחלקת קמטים. כדי להתגבר על נטיית שרירי הגבה לצנוח למטה, הרופא יחדיר כמויות מזעריות של החומר, בכל נקודות ההזרקה מסביב לעיניים ובין הגבות.
מדובר בטיפול מהיר ובטוח, המביא להרפיית השרירים באזור ולהרמת הגבות באופן משמעותי.
שתי השיטות מבוצעות על ידי רופאים בעלי היכרות טובה עם האנטומיה של הפנים ובעלי ניסיון רב, לקבלת תוצאות אופטימאליות. הטיפולים מבוצעים על ידי רופאים מומחים, ללא ניתוח כירורגי, ללא צלקות, ללא הרדמה והתוצאה מתקבלת מייד עם סיום הטיפול. התוצאות המרשימות נשמרות למספר חודשים רב יחסית ללא סיבוכים או תופעות לוואי.

בסיום ההזרקה יתכנו מקרים של אדמומיות או נפיחות אזורית שתחלוף כעבור מספר שעות.

תוצאות הטיפול

אזור העיניים ייפתח באופן משמעותי. הפנים תיראינה מוארות מהרגיל ונדמה יהיה כאילו בוצעה מעין מתיחה קלה באזור באופן מאוד טבעי ולא קיצוני.

האפקט של הטיפול מחזיק מעמד למספר חודשים, כל מטופל באופן אינדיבידואלי בפני עצמו, ולאחר שהשפעתו של החומר מתפוגגת, ניתן לחזור על הפעולה בהתייעצות עם הרופא מטפל. יתכן שהרופא יזריק את החומר במינונים נמוכים יותר ובנקודות שונות וזאת על מנת לחזק אזורים נוספים באזור ולתמוך בתוצאה בעלת המראה הטבעי.

מידע נוסף על הטיפול

המלצות

הרופאים שלנו

מאמרים

פורום

שאלות נפוצות

האם ניתן לבצע הרמת גבות ללא ניתוח?

בהחלט כן, כיום ניתן לעשות שימוש בטיפולים אסתטיים מתקדמים לביצוע הרמת גבות, ללא ניתוח. הטיפולים מבוצעים במרפאה ע"י רופאי אסתטיקה.

האם הרמת גבות הינו תהליך ממושך?

הטיפול מתבצע בתוך המרפאה בתנאים נוחים ואינה אורכת זמן רב. הליך טיפול הרמת גבות כולו אורך כ- 30 דקות בממוצע.

האם הטיפול נותן אפקט של מתיחת פנים?

להרמת גבות בהחלט יכולות להיות השפעות מצעירות ומרעננות על עור הפנים, ובמיוחד אזור העיניים שייראה פתוח יותר. בהחלט ניתן לצפות למראה שייראה כמו סוג של מתיחה של העור, אך חשוב להדגיש שהיות ומדובר על חומר זמני, התוצאה תחזיק מעמד למספר חודשים.

האם הטיפול מחליף את הצורך בניתוח?

לא. הטיפול בעזרת חומרי מילוי מתאים לצניחת גבות מינורית וקלה. כאשר במקרים בהם ישנם עודפי עור רבים מסביב ומעל לעיניים, הפתרון הניתוחי יהיה עדיף.

לכל השאלות הנפוצות
נגישות