תפריט

חני נחמיאס: מילוי קמטים במקום פוטושופ!חני נחמיאס – הפנים של פרופורציה

לעד תהיה חני נחמיאס האישה שממש כשם שנפשה צעירה, כך נראים גם פניה ונכון, היא מודה, לצד גנטיקה טובה- היא ללא ספק דואגת ומקפידה גם לתחזק את עצמה, אצלנו, ברשת מרפאות פרופורציה וזו בדיוק הסיבה בשלה בחרנו בה, לקוחה וותיקה, כמי שתהיה הפנים שלנו.

פנים ללא פוטושופ

פניה של חני יופיעו על גבי מודעות הפרסומת שלנו, ללא התערבות של תכנת הפוטושופ וללא תיקונים בשום תמונה, זאת לאחר שעברה במרפאתנו מספר טיפולים להעלמת קמטים ולהצערת עור הפנים, שאינם כרוכים בניתוח.

מילוי קמטים והצערת עור הפנים

הטיפולים הללו כוללים מגוון רחב של שיטות להצערת עור הפנים, בניהם טיפולי המזותרפיה, טיפול הפוטוריג'וביניישן, טיפול מילוי שקעים וכאמור, טיפולי מילוי קמטים והעלמתם.

חזרה מהירה לשגרה

היתרונות של מכלול טיפולי האסתטיקה, הם בהיותם מבוצעים על ידי מומחי פרופורציה במרפאות הפרוסות בכל רחבי הארץ, השימוש בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק, אין צורך בזמן החלמה והחזרה לשגרה מהירה וכמובן – התוצאות הטובות ביותר, המאפשרות לך להיראות במיטבך, לחזור למראה רענן ובריא ולהעלים כמה שנים טובות!

מהלך פרסומי שכזה מעולם לא נעשה בישראל והמסר, שטיפולים אסתטיים מתקדמים יכולים לשפר פלאים את מראה הפנים מבלי שתהיה התערבות כירורגית ומבלי שתעבור עליהם סכין מנתחים, עובר באופן מושלם.

"הסכמתי בשמחה להיות הפרזנטורית"

"כשפרופורציה הציעו לי להיות הפרזנטורית של מחלקת טיפולי האסתטיקה הסכמתי בשמחה, משום שכלקוחה שלהם, תמיד נהנתי מאוד מהתוצאות ואין סיבה שלא אמליץ על הטיפולים בלב שלם. כל חברותי עוברות טיפולים אסתטיים שונים על בסיס קבוע ותמיד עולה החשש שנוגע לתוצאה. מסתבר שאפשר להראות נפלא, זוהרת וצעירה יותר, גם בלי פוטושופ!" מספרת חני.

לשמר את המראה הרצוי ללא מנתח פלסטי

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות, כמו חני נחמיאס, ממגוון הטיפולים האסתטיים המתקדמים ביותר בישראל ולהצליח לשמר את המראה הרצוי, מבלי שמנתח פלסטי יכנס לתמונה. בימים הקרובים יעלה הקמפיין באמצעות משרד הפרסום שלנו, ארועטי ברמן GPS, אתם מוזמנים לעקוב!

נגישות