תפריט

מהו טיפול הרמת פנים בחוטים - טאץ' ליפט?

הרמת פנים בחוטים הוא טיפול מרפאתי קצר ובטוח, ללא התערבות כירורגית הטיפול מעודד את הגוף לייצר קולגן ואלסטין, חלבונים אשר משפרים את מרקם העור ומעניקים לו מראה מוצק.

לאילו אזורים מתאים טיפול הרמת פנים עם חוטים?

טיפול הרמת פנים בחוטים יעיל לאזור העיניים, הגבות, קו הלסת והצוואר. אלו האזורים בהם הטיפול יהיה היעיל ביותר ויעניק את התוצאות המובחנות והטובות ביותר.

כמה זמן אורך טיפול הרמת פנים בחוטים?

טיפול בחוטים מתבצע במרפאה תחת אלחוש מקומי. משך הטיפול עד חצי שעה והוא אינו כרוך בכאב, לא פולשני או טראומטי לעור ועל כן החזרה לשגרה היא מידית.

למי מתאים טיפול הרמת פנים עם חוטים?

הטיפול מתאים לכל גבר ואישה המעוניינים להצעיר את מראה הפנים והצוואר ולקבל אפקט מידי של הרמה ותמיכה ברקמות עור הפנים. החוטים בהם משתמשים מסייעים בהיווצרות הקולגן בגוף ומשפרים את מרקם העור. בכך טיפול בחוטים מעניק אפקט דומה למתיחת פנים ללא ניתוח על כל היתרונות המשתמעים מכך: אין צורך בניתוח, אשפוז, הרדמה כללית, חבישה או תקופת החלמה ממושכת.

מה היתרונות של טיפול בחוטים לעומת טיפולי הזרקות?

החוטים מעניקים מראה טבעי יותר ביחס להזרקות. יחד עם זאת, תלוי במצב העור של המטופל, במרבית המקרים התוצאה הטובה ביותר תגיע דווקא בשילוב בין טיפול בחוטים והזרקות של חומרי מילוי.

האם יש הגבלה על כמות הפעמים שניתן לבצע הרמת פנים בחוטים?

אין הגבלה. למעשה, ככל שחוזרים על הטיפול, כך התוצאות טובות יותר מפני שהחוטים מגרים את העור לייצר עוד קולגן ואלסטין, אשר אחראיים על מראה עוד מוצק, מלא ומתוח.

נגישות