תפריט

הסרת שיער בלייזר בקיץ - כמה טיפים חשובים

הביקוש ל הסרת שיער בלייזר ברשת פרופורציה גבוה יותר בחודשי הקיץ מאשר ביתר השנה אצל גברים ונשים כאחד.

הסבר אפשרי לעובדה זו, הוא שבזמן זה נוטה להתעורר אצל אנשים המודעות לאסתטיקה שכן הלבוש הקצר חושף אזורים בגוף כגון רגליים, בית שחי או חזה אצל גברים.
לכן הרצון להציג גוף חלק ואסתטי מתחזק ומביא רבים לפנות לטיפולי הסרת שיער.
למרות שמדובר בתהליך ממושך, תוצאות ראשוניות ניתן לראות כבר לאחר מספר טיפולים ולכן מי שמתחיל את הטיפול בתחילת הקיץ יוכל ליהנות מתוצאות ראשוניות בשיא העונה.

טיפול הסרת שיער בלייזר בקיץ שונה מאשר בחודשי החורף ודורש, גם מהמטופלים, לנקוט במספר פעולות על מנת לתרום להצלחה מקסימלית של הטיפול.

מומחי הלייזר של פרופורציה מביאים את הדגשים החשובים עבור אלו שמתחילים את טיפולי הסרת שיער בקיץ:

• שיזוף וחשיפה לשמש:

מומלץ להימנע ככל הניתן מחשיפה לשמש ושיזוף (גם ממיטות שיזוף), במשך כשבועיים לאחר הטיפול. חשיפה לשמש יכולה להפוך את עורכם לרגיש ועבה מדי. השילוב של קרני השמש והלייזר בטווח קרוב מדי יכול לגרום נזקים וכמו כוויות ודלקות.

• הקפידו למרוח קרם הגנה:

העור רגיש במיוחד לאחר טיפול. לכן הקפידו להשתמש בקרם הגנה עם מקדם 30 SPF לפחות. כמו כן, השימוש בקרם הגנה צריך להיות על בסיס קבוע בחודש הראשון לאחר הטיפול (ובכלל, חשוב להגן על העור מפני נזקי השמש). המטרה היא לשמור על עור בהיר ככל הניתן על מנת להפיק את המקסימום מהטיפול.

• יציאה לחופש:

רבים מנצלים את תקופת הקיץ לחופשות וטיולים. אם אתם מתכננים להיעדר עקב יציאה לחופש, חשוב להקפיד להיערך בהתאם מבחינת זמני הטיפולים וכמובן לקחת בחשבון את כל נושא החשיפה לשמש ולהמשיך למלא אחר ההוראות הנוגעות לשיזוף גם במהלך חופשה.

• לקראת הטיפול הראשון:

אמנם מדובר בקיץ והדחף ללכת בבגדים קצרים וחושפניים מובן, אך קחו בחשבון כי לטיפול הראשון בהסרת שיער יש להגיע כאשר האזור המטופל נמצא בצמיחה מלאה ואיננו מגולח. הסיבה היא על מנת לתת למטפל/ת לתכנן את הטיפול בצורה נכונה ויעילה על ידי קביעת עצמה ורוחב פולס מתאימים וכן את גבולות האזור לטיפול.

בנוסף, חשוב להקפיד ולמלא את כל ההוראות שתקבלו. זכרו כי מידת ההצלחה של הטיפול תלויה גם בכם ובפעולות שתבצעו על מנת להבטיח שגופכם יהיה במצב האידאלי לקבלת הטיפול. שיהיה בהצלחה!

הטיפול אינו מתאים לכל אחד

למרות הפופולריות העצומה של טיפולי הסרת שיער בלייזר, חשוב לדעת כי הטיפול לא מתאים לכל אחד. בטרם מתקבל הלקוח לטיפול, נערכת בדיקת התאמה על ידי הצוות המקצועי על מנת לוודא שהטיפול אכן יהיה יעיל.
המועמדים האידיאליים לטיפולי הסרת שיער בלייזר הם בעלי שיער כהה. ככל שהשיער יותר כהה, הוא קולט את האנרגיה של קרן הלייזר טוב יותר. במקרים בהם צבע השיער בהיר יותר יתכנו תוצאות טובות פחות, צוות אנשי המקצוע שלנו יעזרו לכם להבין את מידת התאמתכם לטיפול במהלך פגישת הייעוץ שנערכת ללא תשלום.

גורם נוסף שנלקח בחשבון הוא גיל המטופל, ברשת מרפאות פרופורציה אנחנו לא נעניק טיפול למי שטרם השלים את התפתחותו ההורמונלית, זאת במטרה למנוע הסרת שיער באזורים בהם תיתכן צמיחה מחודשת בעתיד, לכן קבענו אבחנה מגדרית המבוססת על גיל מינימום של המטופל.

מגבלות נוספות שקבענו – הטיפול אסור לנשים בהיריון בזמן הנקה, נוטלי תרופות היוצרות רגישויות בעור וחולי סרטן העוברים טיפולי כימותרפיה.

 

נגישות