תפריט

הסרת שיער – כבר לא לנשים בלבד

סקר שנערך ברשת פרופורציה לאחרונה, גילה כי מרבית המטופלים הפונים לרשת מעוניינים לבצע הסרת שיער בלייזר, ולא פחות חשוב מכך – שיעור הגברים ביניהם רק הולך וגדל. מדובר בנתון לא ממש מפתיע, בהתחשב בעובדה כי גברים רבים הצטרפו בשנים האחרונות למגמת הטיפוח והאסתטיקה. הם לא מתביישים לפנות לטיפולים קוסמטיים ואסתטיים על מנת להפוך ליותר אטרקטיביים במובן החדש והפוסט מודרני של המילה.
אך מה שכן מפתיע ומעניין לא פחות, הוא שלא מעט גברים מבקשים לדעת האם ניתן להסיר את השיער רק באופן חלקי.

לשמר את הגבריות

השינוי החברתי תרבותי בהגדרת הגבריות והצדדים המושכים בגוף הגברי תופס לא מעט גברים לא מוכנים. מצד אחד, הם רוצים גם כן להשתלב בהגדרת הגבריות החדשה- להיחשב נחשקים ומושכים ומצד שני, חלקם חשים כי חלק מהגבריות הולך לאיבוד בתהליך.

לפיכך, טרנד חדש בתחום האסתטיקה הינו הסרת שיער חלקית בלייזר. שיטה זו מעניקה פתרון לגברים ומאפשרת להם מצד אחד להיות חלק מהטרנד, להפוך לאסתטיים ומושכים יותר ומצד שני לשמור גם על תחושת הגבריות שלהם. מדובר בהסרת שיער חלקית, המתאפשרת על ידי שיטה חדשנית שפותחה ומבוצעת אך ורק ברשת מרפאות פרופורציה: לייזר טאץ'.

הפחתת שיער בלייזר: שיטת לייזר טאץ'

שיטת הלייזר טאץ' מאפשרת הסרה חלקית של השיער זאת בניגוד לשיטות הסרת שיער בלייזר המסורתיות המעניקות מראה חלק. ניתן לטפל בלייזר טאץ' במגוון אזורים בגוף כגון חזה, כפתיים וגב.

איך זה עובד?

באמצעות הלייזר טאץ' ניתן להסיר הסרה סלקטיבית של שיער האזור המטופל ולהגיע לתוצאה המבוקשת קרוב כמה שניתן לתוצאה המבוקשת. המכשיר בעזרתו מבוצע הטיפול הוא "לייטשייר", הנמצא בשימוש מזה כשני עשורים והוכיח יעילות ובטיחות. המיוחד במכשיר זה הוא שניתן להשתמש במגוון טכניקות ועוצמות לייזר שונות, על מנת להתאים לצפיפות וסמיכות השיער בשלבי הטיפול השונים

אופן הטיפול

הטיפול מורכב מסדרה של כ-6 מפגשים טיפוליים, כאשר לאחר 3 טיפולים מתבצעת הערכה מחדש ביחד עם הצוות המטפל האם וכיצד להמשיך את הטיפולים, עד להגעה לתוצאה הרצויה מבחינת המטופל. כך ניתן לקבוע את כמות השיער הרצויה בסוף הטיפול ולהגיע להסרת חלקית של השיער, אך לא מלאה.

באיזה אזורים ניתן לטפל?

טיפול הלייזר טאץ' מתאים במיוחד לחזה, בטן, ידיים ורגליים. כאן המקום לציין כי גם כאשר מדובר בהפחתת שיער, יש לוודא התאמתו של המטופל על מנת לקבל את התוצאות הרצויות. במקרה זה טרם הטיפול תיערך בדיקת התאמה על ידי הצוות המקצועי של הרשת, על מנת לוודא כי אכן ניתן לבצע את הטיפול ביעילות. במידה ומטופל לא יימצא מתאים, לא נבצע טיפולים מתוך רצון להעניק לכל לקוח את התמורה המבוקשת לכספו וזמנו.

 

נגישות