תפריט

מאיזה גיל אפשר להתחיל? הסרת שיער בלייזר בפרופורציה

הסרת שיער בלייזר אצל נשים

בניגוד לגברים, הסרת שיער אצל נשים היא מטלה קבועה שמתחילה בגיל צעיר. הסרת שיער מהרגליים, בית השחי והמפשעות היא מנת חלקן של רוב הנשים.

מהגיען לגיל בגרות, נשים רבות המחפשות אחר שיטה יעילה שתחסוך זמן, כסף ומאמץ, מגיעות לפתרון של הסרת שיער בלייזר ואכן, מדובר בפתרון שיעניק את כל היתרונות למי שמחפשת להישאר חלקה לאורך זמן ולא להיות תלויה בסכין גילוח, שעווה ועוד שיטות ביתיות אחרות.

באיזה גיל אפשר להתחיל?

אז איזה גיל הוא המתאים ביותר עבור נשים או נערות להתחיל בטיפולי הסרת שיער?

כיום לאור המודעות האסתטית הגבוהה שיש לנערות, הגיל ההתחלתי להסרת שיער בלייזר עומד על 12, זאת לאחר בדיקת התאמה על ידי איש מקצוע מיומן. חשוב לציין, כי במצב של טרום סיום הגדילה וההתייצבות ההורמונלית, צמיחת השיער ממשיכה בכל האזורים בגוף. לכן, בסיום סדרת הטיפולים הצוות המטפל יבחן את רמת הצמיחה של הנערה וימליץ, במידת הצורך, על טיפולים נוספים.

להורים, חשוב לוודא כי הטיפול מתבצע על ידי איש מקצוע מיומן. טיפולי הסרת שיער בלייזר בפרופורציה מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים בפיקוח רפואי, אשר התמקצעו בעבודה עם מכשיר הלייזר ויודעים להתאים את הטיפול לכל מטופל באופן פרטני, כך שיתקבלו התוצאות המיטביות.

לבחור אשת מקצוע מיומנת

לא מומלץ להגיע לטיפולים אצל מי שאינו מיומן, על אחת כמה וכמה בגילים צעירים. יש לזכור, כי על אף שמדובר בטיפול נפוץ ורווח מאוד כיום, אנו עדיין צריכים לוודא כי אנו מפקידים בריאות ילדינו בידי אשת מקצוע מיומנת שיכולה לתת מענה מקצועי והולם לכל מצב ובמיוחד ברמה הרגשית.

 

נגישות