תפריט

מאיזה גיל אפשר להתחיל? הסרת שיער בלייזר בפרופורציה

הסרת שיער בלייזר אצל נשים

בניגוד לגברים, הסרת שיער אצל נשים היא מטלה קבועה שמתחילה בגיל צעיר. הסרת שיער מהרגליים, בית השחי והמפשעות היא מנת חלקן של רוב הנשים.

מהגיען לגיל בגרות, נשים רבות המחפשות אחר שיטה יעילה שתחסוך זמן, כסף ומאמץ, מגיעות לפתרון של הסרת שיער בלייזר ואכן, מדובר בפתרון שיעניק את כל היתרונות למי שמחפשת להישאר חלקה לאורך זמן ולא להיות תלויה בסכין גילוח, שעווה ועוד שיטות ביתיות אחרות.

באיזה גיל אפשר להתחיל?

אז איזה גיל הוא המתאים ביותר עבור נשים להתחיל בטיפולי הסרת שיער?

עבור נשים, הסרת שיער בלייזר תתאפשר בכל האזורים בגוף מגיל 15.

מומחי פרופורציה מדגישים את החשיבות בהקפדה שלא להתחיל בטיפולי הסרת שיער בלייזר לפני הגיל המומלץ לעיל. כמו כן, התחלת הטיפול נקבעת על פי בדיקת התאמה, בה תיבחן כמות הצמיחה. בנוסף הטיפול נותן מענה לשיער הקיים ולא לזה שעתיד לצמוח, לכן ייתכן ויידרשו עוד טיפולים גם לאחר סיום כל הסדרה.

להורים, חשוב לוודא כי הטיפול מתבצע על ידי איש מקצוע מיומן. טיפולי הסרת שיער בלייזר בפרופורציה מתבצעים על ידי רופאים מוסמכים בעלי רישיון ישראלי או זר, אשר מיומנים בעבודה עם מכשיר הלייזר ויודעים להתאים את הטיפול לכל מטופל באופן פרטני, כך שיתקבלו התוצאות המיטביות.

לבחור אשת מקצוע מיומנת

לא מומלץ להגיע לטיפולים אצל מי שאינו מיומן, על אחת כמה וכמה בגילאים צעירים. יש לזכור, כי על אף שמדובר בטיפול נפוץ ורווח מאוד כיום, אנו עדיין צריכים לוודא כי אנו מפקידים בריאות ילדינו בידי אשת מקצוע מיומנת   שיכולה לתת מענה מקצועי והולם לכל מצב.

 

נגישות