תפריט

כמי שנותנת שירות לעשרות אלפי מבוטחי קופות חולים "כללית" ו"מכבי" במסגרת הטבות השב"ן ולמרות החלטת משרד הבריאות להפסיק את סבסוד טיפולי הסרת שיער, רשת מרפאות פרופורציה ממשיכה לשמר את הקשר הטוב שנוצר עם מבוטחי הקופות, המהווים חלק ניכר מלקוחות החברה לאורך השנים ומעניקה להם הנחה משמעותית וייחודית בטיפולי הסרת שיער בלייזר.

 

 

הנחות בהסרת שיער בלייזר

כבר למעלה מעשור שרשת מרפאות פרופורציה נותנת שירות לעשרות אלפי מבוטחי קופות החולים הגדולות בארץ – "כללית" ו"מכבי" – שנהנו מהנחות בטיפולי הסרת שיער בלייזר במסגרת השב"ן (שירותי בריאות נוספים).

למרות החלטת משרד הבריאות להפסיק את סבסוד הקופות בטיפולי הסרת שיער בלייזר, החליטה רשת מרפאות פרופורציה להמשיך להציע הטבות ייחודיות ומעניקה למבוטחי קופ"ח "כללית" 15% הנחה ולמבוטחי קופ"ח "מכבי" 13% הנחה בטיפולי הסרת שיער בלייזר.

ההנחה חלה גם על המסלול הייחודי לפרופורציה: טיפולים ללא הגבלה ואפשרות לקבל זיכוי על ההפרש אם הגעת לתוצאה הרצויה לאחר 10 טיפולים!

הנחות בטיפולי אסתטיקה וניתוחים פלסטיים

מבוטחי "מכבי" נהנים מהטבות מיוחדות בטיפולי האסתטיקה: ניתוחים פלסטיים, הצרת היקפים באמצעות הקפאת שומן והעלמת קמטים.

מבוטחי "כללית מושלם" זכאים להנחות בניתוחים פלסטיים.

 

יתרונות פרופורציה

רשת פרופורציה היא הוותיקה בישראל בתחום האסתטיקה הרפואית ופועלת מעל ל-30 שנה. הרשת עובדת עם כירורגים פלסטיים מהשורה הראשונה, רופאים ואנשי צוות מיומנים, מקצועיים ועתירי ניסיון.

  • מכשור חדשני ומתקדם
  • חומרים איכותיים בעלי אישורים ואחריות לכל החיים
  • שירות אדיב ומקצועי הכולל ליווי מלא של הלקוח מרגע הכניסה למרפאה ועד להחלמה לאחר הטיפול
  • אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון המומחים בתחומם
  • מרפאות חדישות ומצוידות, ניתוחים בבתי חולים פרטיים עם רמת אשפוז של 5 כוכבים

אתם מוזמנים לחוות את האיכות המקצועית של רשת פרופורציה, וליהנות משילוב של יתרונות המבטיח את התוצאות הטובות ביותר, ליהנות ממחירים ייחודיים ולהעניק לעצמכם חוויה יוצאת דופן.

נגישות