תפריט

מי מבצע את הטיפול?

חשוב מאוד שהטיפול יבוצע על ידי איש צוות מיומן ומקצועי שהוכשר לכך. ברשת מרפאות פרופורציה הטיפול מתבצע על ידי צוות מיומן ומקצועי, בפיקוח רפואי. זאת לאחר שעברו הכשרות מתאימות על מנת שיוכלו להגיב בזמן אמת לכל תרחיש אפשרי ולספק את התוצאה המיטבית ביותר עבורכם, הלקוחות.

האם מדובר בהליך בטוח מבחינה בריאותית?

כמובן. מכשיר ה'סופרנו טיטניום' עובד בטכנולוגיה מתקדמת ובטוחה ובעל רישיון אמ"ר ממשרד הבריאות.

האם טיפול הסרת שיער בלייזר כואב?

חוויית הטיפול במכשיר ה"סופרנו טיטניום" הינה יעילה ביותר, בחלק מהמקרים יש תחושה של אי נוחות עד כאב מינימלי ביותר.

בתוך כמה זמן אחרי התחלת הטיפול הגוף יהיה חלק?

טיפולי הסרת שיער בלייזר כשמם כן הם: מדובר בסדרת טיפולים ולא בטיפול חד פעמי. בכל טיפול כמות הזקיקים שמוסרים לצמיתות מהווים כ-10% בממוצע ולכן כמות הטיפולים משתנה מאדם לאדם ומאזור לאזור והינה תלות של גורמים שונים.

האם הסרת שיער בלייזר במפשעות כואבת?

הסרת שיער בלייזר שולחת קרן לייזר אל זקיק השערה על מנת להרוס אותה בכדי שלא תצמח שוב. סף הכאב של אישה אחת שונה מזה של אחרת ועל כן, כל אחת תחווה את הטיפול באופן שונה. מרבית מטופלי ומטופלות הלייזר במכשיר ה"סופרנו טיטניום" מרגישים אי נוחות ועד כאב קל ברמה נסבלת.

האם יש תופעות לוואי להסרת שיער בלייזר?

טיפולי הסרת שיער בלייזר במכשיר ה"סופרנו טיטניום" נחשבים יעילים ובטוחים ביותר. לרוב בסוף הטיפול יש אדמומיות שטחית ביותר שחולפת במהרה.

האם עלי להצמיח שיער בין הטיפולים?

הבשורות הטובות הן שבניגוד לשיטות האחרות, הסרת השיער בלייזר מתמקדת בזקיק השערה אשר ממילא נמצא מתחת לעור ועל כן, אין צורך להצמיח שיער בין טיפול לטיפול. ניתן לקצר את השערה באמצעות סכין גילוח או משחה להסרת שיער.

מהי כמות הטיפולים הרצויה כדי להשלים הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר בפרופורציה מתבצעת בדרך כלל בסדרה של עד 10 טיפולים בהפרשים של 12 שבועות ביניהם. מעבר לכך, גורמים רבים משפיעים על מספר הטיפולים, ביניהם: האזור המטופל, צפיפות השיער, מחזור הגדילה של השיער ועוד. מטופלים רבים שבעי רצון כבר אחרי מספר טיפולים ולאחרים נדרש זמן רב יותר כדי להגיע לתוצאה מקסימלית לטווח ארוך. מסיבה זו אנו מציעים למטופלים שלנו סדרה של עד 10 טיפולים או תוכנית בלעדית לרשת פרופורציה – סדרה ללא הגבלת טיפולים עד להשגת התוצאה המיטבית. במידה והושגה התוצאה טרם הטיפול העשירי, הלקוח/ה יכול/ה להזדכות על הפרש העלויות בין החבילות למימוש בטיפולים אחרים ברשת. בכפוף לתקנון.

האם אפשר לעשות הסרת שיער בכל הגוף?

טיפולי הסרת שיער ניתן לעשות במרבית אזורי הגוף. אצל נשים אסור לבצע הסרת שיער בלייזר בפנים (למעט בין הגבות ושפה עליונה), זרוע (מעט מעל המרפק ועד הכתף), בחלק הפנימי של המפשעות (אזור הריריות ובסמוך לפי הטבעת), בתוך האף/בתוך האוזן.

לגברים לא מבצעים הסרת שיער באזור הקרקפת, אזור האשכים ועל איבר המין ובסמוך לפי הטבעת, בתוך האף/בתוך האוזן, מעל ו/או מתחת לגבות.

למי מתאים טיפול הסרת שיער בלייזר?

טיפול הסרת שיער בלייזר מתאים לכל אדם אשר מעוניין להפחית באופן משמעותי את השיער באזורים שונים בגוף. ישנם תנאים מסוימים בהם לא ניתן יהיה לבצע את הטיפול, ביניהם שיער חסר פיגמנט, מצב בריאותי ועוד, אשר מצריכים בדיקת ההתאמה. באופן כללי, הטיפול מיועד לכולם ומתאים לכל הגילים, לנערות החל מגיל 12 ולנערים החל מגיל 17 (למעט באזורים הורמונליים כמו כתפיים, גב ועורף), בכפוף לאבחון ובדיקת התאמה.

האם ניתן להשתמש בדאודורנט אחרי טיפול הסרת שיער?

לא מומלץ להשתמש בדאודורנט או כל קרם שהוא באזור המטופל, בשעות הסמוכות לטיפול.

האם חייבים לחכות 3 חודשים בין טיפולי הסרת שיער בלייזר?

כן, על מנת לקבל את התוצאה המיטבית מטיפולי הסרת שיער בלייזר, מומלץ לחכות לפחות 3 חודשים בין הטיפולים. הסיבה היא מחזוריות צמיחת השיער – יש לאפשר לשערה לצמוח לחלוטין לפני הטיפול. המתנה קצרה יותר תפגע ביעילות הטיפול.

האם אפשר להיחשף לשמש בזמן טיפולי הסרת שיער?

החשיפה לשמש ללא מקדם הגנה אינה מומלצת באופן כללי. יחד עם זאת, במכשיר ה"סופרנו טיטניום" טכנולוגיה מתקדמת אשר מסוגלת להביא לתוצאות מיטביות גם עבור עור שזוף. יש להימנע מחשיפה לשמש 3 ימים לפני טיפול ו-3 ימים לאחר טיפול. במצב של עור שזוף מאוד, צרוב ומגורה לא ניתן יהיה לבצע טיפול.

האם בלונדינים או כהי עור יכולים לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר?

מכשיר ה"סופרנו טיטניום" עובד בטכנולוגיית ה-SHR ומתאים לכל גווני העור. יחד עם זאת, על מנת שהמכשיר יזהה את השערה ויצליח להרוס את הזקיק שלה, חייב להיות פיגמנט של צבע בשערה. מסיבה זו בעלי שיער שיבה, שיער בלונדיני (צהוב) או ג'ינג'י (כתום) אינם מגיבים לטיפול הסרת שיער בלייזר.

האם טיפולי הסרת שיער בלייזר משאירים צלקות?

אין שום סיבה שתישארנה צלקות לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר. יתכנו תופעות לוואי הקשורות לרגישות בעור כגון: אדמומיות בעור, נפיחות מקומית וכד' אבל לרוב אלו יחלפו מעצמן במהירות. צלקות אינן תופעת לוואי של טיפולי הסרת שיער.

אני רוצה להסיר שיער לקראת אירוע. כמה זמן לפני כדאי להתחיל?

הסרת שיער בלייזר מתבצעת בסדרה של טיפולים, כאשר כמות הטיפולים הנדרשת משתנה מאדם לאדם בהתאם לסוג השיער, נתונים הורמונליים וגנטיים, מצבים רפואיים ושימוש בתרופות ועוד. אצל מרבית המטופלים ניתן לראות הפחתה בכמות השיער לאחר 4-5 טיפולים בממוצע. היות והמרווח בין הטיפולים צריך להיות של כ-12 שבועות, ניתן לומר שאם רוצים לראות תוצאות לפני האירוע, יש לתכנן את הטיפולים כשנה לפני כן.

האם אפשר להסיר רק חלק מהשיער בלייזר?

כן בהחלט. דילול שיער הגוף בדרך כלל מבוקש על ידי גברים המעוניינים לדלל את כמות השיער (ולא להסירו לגמרי) באזורים כגון: פרונט, ידיים, רגליים ובית השחי. ניתן לבצע מספר טיפולים מצומצם עד להגעה לתוצאה הרצויה מבחינת המטופל.

בתי בת ה- 13 מעוניינת לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר על מנת להגיע לתיכון כשכל הטיפולים מאחוריה. האם זה אפשרי?

כיום לאור המודעות האסתטית הגבוהה שיש לנערות הגיל ההתחלתי להסרת שיער בלייזר עומד על 12. חשוב לציין, כי במצב של טרום סיום הגדילה וההתייצבות ההורמונלית, צמיחת השיער ממשיכה בכל האזורים בגוף. לכן, בסיום סדרת הטיפולים הצוות המטפל יבחן את רמת הצמיחה של הנערה וימליץ, במידת הצורך, על טיפולים נוספים.

האם אוכל להתחיל טיפולי הסרת שיער בלייזר אחרי לידה והנקה?

מבחינה רפואית, מומלץ להמתין 3 חודשים לאחר לידה עד להתייצבות הורמונלית. ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר גם במהלך תקופת ההנקה – למעט הסרת שיער באזור החזה והפטמות.

האם תהליך הסרת שיער בלייזר בהכרח מותיר את העור חלק?

במכשיר הסופרנו טיטניום ניתן להגיע לתוצאות מיטביות ביותר עם הפחתה משמעותית בצמיחת השיער.

מאיזה גיל גברים יכולים לבצע הסרת שיער בלייזר בגב ובכתפיים?

גברים יכולים להתחיל בטיפולי הסרת שיער בלייזר החל מגיל 16. חשוב להדגיש כי באזורים הורמונליים כמו כתפיים, גב ועורף, מומלץ לטפל בגיל בוגר יותר ולאחר בדיקת אבחון מקצועית. נציין, כי בסיום הגדילה כאשר קיימת התייצבות הורמונלית, צמיחת השיער ממשיכה בכל האזורים בגוף. על כן, עם סיום הטיפולים מומלץ להתייעץ עם הצוות המטפל בנוגע להמשך טיפולים נוספים באזור.

האם ניתן להסיר שיער גם מגב כף היד או גב כף הרגל ?

ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר באזור גב כפות הידיים וגב כפות הרגליים כולל האצבעות ללא חשש.

עד איזה גיל אפשר לבצע הסרת שיער בלייזר?

אין גיל למודעות אסתטית. גברים ונשים בכל גיל יכולים לעבור סדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר בהצלחה – ובתנאי שבבדיקה המקדימה נמצאו מתאימים לטיפול.

האם נשים עם כל צבע עור יכולות לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר?

הטכנולוגיה המתקדמת במכשיר ה"סופרנו טיטניום" מאפשרת לבצע בהצלחה טיפול הסרת שיער בלייזר עבור כל גווני העור.

מאיזה גיל מומלץ לנשים להתחיל הסרת שיער בלייזר?

היום קיימת מודעות אסתטית גבוהה מאוד ונערות צעירות מעוניינות להסיר שיער בלייזר, כפתרון אידאלי על כל אופציה כואבת ולא נעימה אחרת כגון: שעווה, גילוח וכולי. ברשת מרפאות פרופורציה מבצעים טיפול הסרת שיער בלייזר לנערות. חשוב לציין כי עם התייצבות ההורמונים לאחר סיום הגדילה, צמיחת השיער ממשיכה בגוף. על כן מומלץ שבסיום סדרת הטיפולים, הצוות המטפל יבחן את רמת הצמיחה באזור ובהתאם ימליץ על טיפולים נוספים במידת הצורך.

האם הסרת השיער בלייזר היא פעולה כואבת?

ברשת מרפאות פרופורציה משתמשים במכשיר סופרנו טיטניום בטיפולי הסרת שיער בלייזר, בכל סניפי הרשת.

ידוע כי רמת הכאב במכשיר הטיטניום הנה מינימלית עד כבלתי מורגשת, למעט במקרים חריגים של רגישות יתר.

האם הסרת שיער בלייזר בטיחותית לבריאות?

כמובן. מכשיר ה"סופרנו טיטניום" בו נעשה שימוש בטיפולי הסרת שיער בלייזר עובד בטכנולוגיה מתקדמת ובעל רישיון אמ"ר (אביזרים ומכשירים רפואיים), ממשרד הבריאות.

האם מותר שעווה או אפילציה אחרי הסרת שיער בלייזר?

במהלך טיפולי הלייזר מומלץ לא לבצע טיפולים אחרים שמשמעותם מריטת השיער כמו שעווה, ואף לא לבצע טיפולי אפילציה. הסיבה לכך היא שלטיפולי הסרת השיער יש תופעות לוואי, אמנם קלות בדרך כלל, כמו גירוי או רגישות, אך הן מחייבות את העור לנוח ולרפא את עצמו.
כמו כן, כדי שטיפולי הלייזר יהיו יעילים, זקיקי השיער חייבים להצמיח את השיער בין טיפול לטיפול, על-מנת שקרן הלייזר תאתר ותשמיד את הזקיקים.

מהן תופעות הלוואי של הסרת שיער בלייזר מהפנים?

חשוב להדגיש שאנו לא מבצעים הסרת שיער בלייזר באזור הפנים, למעט בין הגבות ושפה עליונה אצל נשים. זאת, משום שהפנים הם אזור הורמונלי וקיים סיכון לצמיחה מוגברת בעקבות הטיפול.
הטיפול אינו מבוצע בשיער חסר פיגמנט עבור טיפולי הלייזר ובכל מקרה טרם הטיפול, מבוצעת בדיקת התאמה ע"י המטפל המיומן. תופעות הלוואי לטיפול באזורי הפנים שהוזכרו, שבהם כן מבוצע הטיפול: אדמומיות ורגישות, שינויי צבע העור. תופעות לוואי אלה הינן בדרך כלל קלות וחולפות מעצמן.

האם אפשר להמתין בין הטיפולים כמה חודשים או אפילו שנה ועדיין יהיו תוצאות טובות?

הפרש הזמן האידאלי בין טיפול אחד למשנהו הוא 12 שבועות, משום שכך קרן הלייזר פוגשת בכל פעם את זקיק השיער במחזור הצמיחה הבא. על כן, המלצת המומחים היא להתמיד בטיפולים במרווחי הזמן הנ"ל, על מנת להשיג תוצאות מיטביות.

בטיפולים מתקדמים על פי הצמיחה יומלץ על מרווחים גדולים יותר, אך אלו לא יעלו על תקופה של חצי שנה.

האם טיפול הסרת שיער בלייזר כואב יותר מטיפול שעווה?

הסרת שיער בשעווה מחייבת מריטה אגרסיבית של השיער ולכן בדרך כלל טיפולים אלה כואבים מאוד, לא משנה באיזה אזור בגוף הם מבוצעים.
לעומת זאת, טיפולי הסרת שיער בלייזר במכשיר ה"סופרנו טיטניום" בטכנולוגיה החדשה מאופיינים באי נוחות עד רמת כאב מינימלית ביותר.

נציין כי כאב הוא חוויה אינדיבידואלית וכל מטופל/ת חווה את הטיפול באופן שונה.

האם הסרת שיער בלייזר באזור המפשעות ובבית השחי בטוחה?

בהחלט כן, חווית הטיפול במכשיר ה"סופרנו טיטניום" הינה בטוחה ומאושרת על ידי האמ"ר ומשרד הבריאות. כמו כן, משך הטיפול מהיר ביותר ועם תופעות לוואי מועטות. הטיפול ברשת מרפאות פרופורציה מתבצע על ידי צוות מיומן ומקצועי בפיקוח רפואי.

מה ההבדל בין טיפול לייזר לבין טיפול ILP להסרת שיער?

מדובר בשיטות דומות, המחממות את זקיקי השערה ומשמידות אותם, כשקיים הבדל במכשיר עצמו. מכשיר ה-IPL (ראשי תיבות Intense Pulsed Light) מייצר קרני אור בעלי אורכי גל שונים, בעוד שמכשיר הלייזר (Laser) מייצר קרן אחת ממוקדת. את השיטה מתאימים לכל מטופל/ת על-פי גוון השיער, גוון העור ופרמטרים נוספים. בכל מקרה יש לבצע בדיקת התאמה ע"י איש מקצוע מיומן.

מדוע נוצרים לפעמים פצעונים / אקנה לאחר הסרת שיער בלייזר?

לפני טיפול הסרת שיער בלייזר המטופל/ת נדרש/ת לגלח את אזור הטיפול בצורה הכי סטרילית שניתן. במקרים בהם מתבצע גילוח באופן שאינו סטרילי או במידה וקיימת רגישות אחרת בעור, עלולים להופיע פצעונים שבמקרים חריגים עלולים להחמיר לזיהום דלקתי. בכל מקרה יומלץ לשמור על היגיינה וסטריליות של העור לפני ואחרי טיפול הלייזר.

אני סובלת מתפקוד לקוי של בלוטת התריס. האם זה מונע ממני להוריד שיער באמצעות לייזר?

עודף או תת פעילות של בלוטת התריס עשוי להיות קשור לנושאי תפקוד הורמונלי, גם אם קיים חוסר איזון הורמונלי מדובר בהורמונים שאינם משפיעים על רמת השיעור בגוף, על כן ניתן לבצע טיפול הסרת שיער בלייזר.

האם מומלץ להסיר שיער בלייזר מהידיים?

טכנולוגיית הלייזר להסרת שיער נחשבת ליעילה ביותר מבין כל השיטות ובכלל זה מאזור הידיים, גב כף היד והאצבעות. לנשים לא ניתן לבצע טיפול באזור הזרוע, היות וזהו אזור הורמונלי. חשוב לבצע לפני הטיפול בדיקת ייעוץ על ידי איש מקצוע מיומן, כיוון שקיים הבדל בסוג השיער באזור זה ביחס לאזורים אחרים בגוף.

האם טיפול הסרת שיער בלייזר יעיל כנגד שיער חודרני?

שערה חודרנית נוצרת כאשר קצה חד במיוחד של השערה צומח פנימה לתוך העור ומתחפר בו.
תופעה זו מכונה 'אבצס' ובמקרים מסוימים כאשר לא מטפלים כנדרש יש צורך בהליך כירורגי. טיפול הסרת שיער בלייזר מטפל בתופעה ששכיחה במיוחד באזורים עם שיער עבה וכהה עם חיכוך גבוה כגון: צידי המפשעות, פס ישבן, רגליים ועוד.

כמה זמן לוקח לשיער לנשור לאחר טיפול להסרת שיער בלייזר?

במכשיר ה"סופרנו טיטניום" בטכנולוגיה החדשה נשירת השיער לוקחת עד חודש מסיום הטיפול.

האם ניתן להסיר את השיער בין הגבות באמצעות לייזר?

במכשיר ה"סופרנו טיטניום" קיימת ידית מיוחדת עבור אזורים קטנים המצריכים עבודה מדויקת ויעילה כגון: בין הגבות, אף, אוזניים, עצמות לחיים ועוד.

האם טיפול בלייזר משפיע על הוסת? האם קיים קשר ביניהם?

אין קשר בין הוסת לטיפולי הסרת שיער בלייזר, האחד לא משפיע על השני. בזמן הוסת לא מבצעים טיפולים באזור המפשעות ופס ישבן.

האם מותר ללכת לים אחרי הסרת השיער בלייזר?

במכשיר ה"סופרנו טיטניום" אין הגבלות מיוחדות ואף מותר להגיע לטיפול עם עור שזוף. בסמוך למועד הטיפול יש להימנע מחשיפה לשמש העלולה לגרום לעור לצריבה או אדמומיות יתר. כמו כן מומלץ להמתין עם החשיפה לשמש כשלושה ימים לאחר הטיפול.

בכל מקרה יומלץ בכל חשיפה לשמש להשתמש במקדם הגנה גבוה במהלך הטיפולים.

האם אפשר לעשות טיפול שעווה או אפילציה אחרי הסרת שיער בלייזר?

מאחר שהעיקרון הנמצא מאחורי הסרת השיער בלייזר הוא פגיעה והרס זקיק השערה, חשוב מאד שלא לשבש את התהליך בשיטות הסרת שיער מהשורש (כמו מריטה בפינצטה, אפילציה, שעווה וכד'). מומלץ להסיר שיער מיותר במהלך התהליך בשיטות שאינן פוגעות בשורשי השערות, למשל, גילוח.

כמה זמן אסור להתקלח אחרי הטיפול בלייזר?

בסיום הטיפול מורחים קרם להרגעת העור. מקלחת אפשרית ואפילו מומלצת כעבור 3-4 שעות, במים פושרים אשר עשויים להרגיע את העור. זהירות, לא מים חמים מידי! יש להשתמש בסבונים טבעיים, לא מבושמים וללא גרגירים (פילינג) ולהימנע משפשוף של האזור, הן בזמן המקלחת והן בעת הייבוש במגבת. הקפידו להתנגב במגבות רכות ולהימנע משימוש בבושם, דאודורנט או קרם גוף מבושם (בהתאם לאזור המטופל) למשך היממה הראשונה שמיד לאחר הטיפול.

האם מותר להתאמן או להזיע מיד לאחר טיפול לייזר?

באופן עקרוני מומלץ לשמור על רמת סטריליות גבוהה ולא להזיע ביום הטיפול, מאחר והטיפול גורם לרגישות בעור.

האם ניתן ללכת לשחות לאחר הסרת שיער בלייזר?

למרות שבשחייה (בניגוד לפעילות בחדר כושר או בכל פעילות גופנית אחרת) הגוף שלנו איננו מזיע ומקורר על ידי המים העוטפים אותו, יש להמתין לפחות 24 שעות עד שניתן ללכת לשחות בים או בבריכה. המלח שבמי הים והכלור (והכימיקלים הנוספים) שבמי הבריכה עלולים לגרות את העור שעדיין רגיש בשל הטיפול, לגרום ליובש קיצוני ואף לתחושות של גירוד או צריבה, על כן יש לשמור על סטריליות .

האם הסרת שיער בבתי השחי מפחיתה את הריח הלא נעים?

הגורמים לריח לא נעים מבית השחי הם רבים ומגוונים: פעילות הורמונלית מוגברת, הזעת יתר, הצטברות חיידקים ועוד. מדובר באזור שעיר, צפוף וחם, המהווה מצע פורה להצטברות חיידקים.
הסרת שיער בלייזר מפחיתה את כמות השיער באזור ורמת הסטריליות על כן גבוהה יותר.

האם טיפול הסרת שיער בלייזר בסנטר הוא מוצלח?

עבור נשים מלבד אזור השפה העליונה ובין הגבות מומלץ שלא לעשות טיפולי הסרת שיער בלייזר בפנים. עבור גברים ניתן לבצע את כל האזורים. במכשיר ה"סופרנו טיטניום" קיימת ידית מיוחדת עבור אזורים קטנים.

האם ניתן להסיר מהפנים שיער שהפך לאפור (שיער שיבה) באמצעות טיפול בלייזר, כך שהשיער הלבן ייעלם ?

טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאימים לשיער בעל פיגמנט. ככל שהשערה משנה את צבעה לשיער שיבה, לא ניתן להסירה בשום שיטה מלבד אפילציה. נציין, שבאזור הפנים, למעט בין הגבות והשפה העליונה, יבוצע בכל מקרה טיפול אפילציה.

האם הסרת שיער בלייזר מומלצת לאנשים עם נטייה לצלקת קלואידית?

בכל מקרה של נטייה לצלקות, חל איסור לבצע טיפול הסרת שיער בלייזר.

האם אני יכול להפטר מהזקן שלי ?

גברים רבים מבצעים טיפולי הסרת שיער בלייזר מאזור הפנים, באזור עצמות הלחיים, סנטר, פאות וצוואר, זאת במטרה להפחית באופן משמעותי את כמות השיער.

נגישות