תפריט

על הטיפול

מדובר בהליך שמיועד להחזיר את עור הפנים לקדמותו באופן מסוים. הזרקות השומן יחזירו לעור את האלסטיות שאבדה לו, ימלאו את הפנים בנפחים במקומות הנכונים ויצרו מראה זוהר וצעיר יותר באופן ניכר לעין. לעתים קרובות, הזרקת השומן העצמי תבוצע כטיפול משלים לניתוח מתיחת פנים, אך מדובר בהחלט בטיפול שניתן לבצעו בנפרד.

פגישת הייעוץ עם הרופא

בפגישת הייעוץ יבחן הרופא את מצב הפנים ורמת נפילת העור על מנת לאבחן האם הזרקת השומן תהיה הפתרון הנכון וכן מאילו נקודות לשאוב את השומן. הרופא יסביר למטופל/ת על ההליך, הסיכונים, תופעות הלוואי והליך ההחלמה וכן יוכל להמליץ על טיפולים משלימים כמו מתיחות פנים נקודתיות בצוואר או בעיניים.

מהלך הניתוח

כאמור, שאיבת השומן העצמי מתבצעת בחדר ניתוח ומבוצעת בדרך כלל מהבטן, הירכיים או הישבן. השומן שנשאב מן הגוף עובר זיכוך בתהליך מדויק במעבדה, ולאחר מכן, מוחדר אל פניו של המטופל באופן ממוקד ומדויק ככל הניתן. כל זאת לשם החזרת הנפחים הרצויים לפנים. ישנם רופאים שאפילו יבקשו מהמטופל להביא עמו תמונה ישנה, שתשמש כהדגמה לנפחים הטבעיים שהיו בפניו קודם לניתוח. יתרונו הבולט של השומן העצמי הוא בכך שאחוזי הקליטה שלו בגוף הם גבוהים ביותר, מכיוון שזהו חומר ביולוגי טבעי של המטופל עצמו, ולא קיים חשש לדחייה או תופעות לוואי אחרות.

תוצאות הטיפול

הזרקות שומן מוכיחות עצמן כבר שנים. מדובר בהליך פשוט ואפקטיבי מאוד. התוצאה הסופית: עור הפנים יהיה מתוח ואלסטי, עומקם של הקמטים יצומצם ולפנים יתקבל מרקם אחיד ורענן.

מידע נוסף על הטיפול

המלצות הרופאים שלנו מאמרים פורום

שאלות נפוצות

מדוע צריך להזריק שומן עצמי כאשר מבצעים מתיחת פנים?

השימוש בשומן עצמי במהלך ניתוח מתיחת פנים נעשה על מנת להעניק לעור נפחים, בנוסף למתיחה ובכך להשלים את האפקט המצעיר של הניתוח

מה היתרונות בשימוש בשומן עצמי?

ראשית, מדובר בחומר זמין ונגיש שמיוצר בגופנו. מסיבה זו, גם ניתן לדעת בוודאות שהוא לא יידחה. כמו כן, באותו ההליך ניתן גם להיפטר ממעט מצבורי שומן וגם להעניק נפח לפנים - פעולה כפולה בניתוח אחד.

מאיפה מגיע השומן העצמי?

השומן נשאב בדרך כלל מאזור הבטן, הירכיים או הישבן בהתאם למצבורי השומן הקיימים.

במה כרוכה השאיבה להליך הזרקת שומן עצמי?

שאיבת השומן לטובת הזרקת שומן עצמי מתבצעת תחת הרדמה מקומית ובדרך כלל שואבים מאיזורי העכוז, הירכיים או הבטן

האם הזרקת שומן עצמי היא מיידית?

הזרקת שומן עצמי כרוכה בשאיבה של כמות שומן מאיזור נבחר בגוף אשר עובר תהליך מעבדתי. רק לאחר מכן, ניתן יהיה לעשות בו שימוש ולהזריקו למקומות המבוקשים.

לכל השאלות הנפוצות
נגישות