תפריט

על הטיפול

מדובר בהליך שמיועד להחזיר את עור הפנים לקדמותו באופן מסוים. מתיחת הפנים והזרקת השומן יחזירו לעור את האלסטיות שאבדה לו, ימלאו את הפנים בנפחים במקומות הנכונים ויצרו מראה זוהר וצעיר יותר באופן ניכר לעין.

 

שאלות נפוצות

השימוש בשומן עצמי במהלך ניתוח מתיחת פנים נעשה על מנת להעניק לעור נפחים, בנוסף למתיחה ובכך להשלים את האפקט המצעיר של הניתוח

ראשית, מדובר בחומר זמין ונגיש שמיוצר בגופנו. מסיבה זו, גם ניתן לדעת בוודאות שהוא לא יידחה. כמו כן, באותו ההליך ניתן גם להיפטר ממעט מצבורי שומן וגם להעניק נפח לפנים - פעולה כפולה בניתוח אחד.

השומן נשאב בדרך כלל מאזור הבטן, הירכיים או הישבן בהתאם למצבורי השומן הקיימים.

שאיבת השומן לטובת הזרקת שומן עצמי מתבצעת תחת הרדמה מקומית ובדרך כלל שואבים מאיזורי העכוז, הירכיים או הבטן

הזרקת שומן עצמי כרוכה בשאיבה של כמות שומן מאיזור נבחר בגוף אשר עובר תהליך מעבדתי. רק לאחר מכן, ניתן יהיה לעשות בו שימוש ולהזריקו למקומות המבוקשים.

לכל השאלות הנפוצות

פגישת הייעוץ עם הרופא

בפגישת הייעוץ יבחן הרופא את מצב הפנים ורמת נפילת העור על מנת לאבחן האם מתיחת פנים תהיה הפתרון הנכון וכן מאילו נקודות לשאוב את השומן.

הרופא יסביר למטופל/ת על ההליך, הסיכונים, תופעות הלוואי והליך ההחלמה וכן יוכל להמליץ על מתיחות נקודתיות נוספות בצוואר או בעיניים, על מנת שמתיחת הפנים תראה מוצלחת יותר ותשמר לתקופה ממושכת יותר. הזרקות השומן העצמית יתווספו להליך בכל מקרה, בין אם מדובר במתיחות אזורים נוספים או שלא, מאחר ומדובר בשדרוג אמתי ומהותי להליך כולו.

מהלך הניתוח

כאמור, הפעולה מתבצעת בחדר ניתוח וכוללת הרדמה מקומית. שאיבת השומן העצמי מתבצעת גם כן בחדר ניתוח ומבוצעת בדרך כלל מהבטן, הירכיים או הישבן. השומן שנשאב מן הגוף עובר זיכוך בתהליך מדויק במעבדה, ולאחר מכן, מוחדר אל פניו של המטופל באופן ממוקד ומדויק ככל הניתן. כל זאת לשם החזרת הנפחים הרצויים לפנים. ישנם רופאים שאפילו יבקשו מהמטופל להביא עמו תמונה ישנה, שתשמש כהדגמה לנפחים הטבעיים שהיו בפניו קודם לניתוח.

יתרונו הבולט של השומן העצמי הוא בכך שאחוזי הקליטה שלו בגוף הם גבוהים ביותר, מכיוון שזהו חומר ביולוגי טבעי של המטופל עצמו, ולא קיים חשש לדחייה או תופעות לוואי אחרות.

תוצאות הניתוח

מתיחת הפנים והזרקות שומן מוכיחות עצמן כבר שנים. מדובר בתהליך ניתוחי פשוט ואפקטיבי מאוד. התוצאה הסופית מתקבלת כעבור מספר חודשים: עור הפנים יהיה מתוח ואלסטי, עומקם של הקמטים יצומצם ולפנים יתקבל מרקם אחיד ורענן.

נגישות