תפריט

מטרת הטיפול

במקום ליהנות מהשמש, אנחנו מפחדים ממנה, במקום לזרוח מאושר אחרי הלידה, אנחנו מתמודדות עם כתמים וסימנים כהים על העור שלנו, ובמקום להשאיר את האקנה אי שם בנעורים, אנחנו נותרים עם צלקות שמלוות אותנו שנים קדימה. לא חבל?

בעזרת טכנולוגיית לייזר חדשנית ופורצת דרך בעלת פטנט ייחודי, תוכלו סוף סוף להיפטר מהסימנים ומהכתמים המסגירים, מהמזכרות שלא הייתם רוצים על העור, ובעיקר מהפחד לחשוף אותו – לשמש ולסובבים אתכם. מזה שלושה עשורים שאנו ברשת פרופורציה מחויבים ללקוחותינו עפ"י הקוד האסתטי, מה שמאפשר לכם להיות בטוחים ושקטים בכל טיפול ומכל סוג. אל מגוון הטיפולים הקיים נוסף לאחרונה טיפול חדשני בפיגמנטציה ובצלקות בטכנולוגיית לייזר באורך גל ייחודי המבוצע באמצעות מכשיר REDTOUCH, שכבר התחילה לשנות את עולם האסתטיקה.

למה אין אפשרות להתחמק מפיגמנטציה?

פיגמנטציה היא אחת התופעות שכמעט אי אפשר להתחמק מהן, אם בכלל. היא נגרמת בעקבות שינויים רבים לאורך החיים, ונראית כמו כתמים בגדלים שונים הנבדלים מצבע העור. הם יכולים להיות בהירים מהעור או כהים ממנו, כמו נמשים. ההסבר הביולוגי לתופעה מקורו בעלייה בריכוז המלנין באזורים האלו בעקבות גורמים כמו שינויים או מחלות הורמונליות, חשיפה ממושכת לשמש, חוסר בוויטמינים, עישון, תזונה לקויה, וההזדקנות – שמחלישה את העור ומונעת ממנו להתגבר על כל אלו ולהישאר חלק ואחיד.

מה מיוחד בטכנולוגיית הלייזר של מכשיר ה-REDTOUCH?

מדובר בטכנולוגיה הראשונה והיחידה בעולם שעושה שימוש באורך גל ספציפי של 675 ננומטר, שהוא בעל יתרונות רבים הן בעבור המטופל והן בעבור המטפל, משום שהוא עובד בצורה ישירה על סיבי הקולגן ועל המלנין באמצעות לייזר. נתון ייחודי זה מאפשר הגדרה מדויקת של אזור הטיפול ללא חריגה מגבולות הכתם או הצלקת, ומלווה במינימום תופעות לוואי שטחיות שמחזירות את המטופלים בזריזות אל השגרה, ללא הגבלות מיותרות.

איך נראה תהליך הטיפול?

התהליך מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונית ומקצועית בה אנו מתאימים עבורכם את התוכנית המדויקת לעור הפנים והגוף, וזאת כחלק מההקפדה על מתן שירות אישי ומדויק עבור כל לקוח ולקוחה. הטיפולים קצרים, ממוקדים ואורכים בין 15 ל-30 דקות, במהלכן מכשיר ה- REDTOUCH פועל באופן מדויק במטרה לטשטש את הצלקות והכתמים שעל גבי העור, כולל הסימנים העיקשים ביותר. אחרי הטיפול תופתעו לגלות שמלבד שעתיים קלות של רגישות מינימלית ואדמומיות מקומית, תוכלו לחזור לשגרה, וזאת בזמן שהגוף יעודד תהליכים ביולוגיים טבעיים לייצור אינטנסיבי של קולגן, שיפור מרקם העור או הצלקת, וסילוק פיגמנט המלנין מהעור. בזכות רמת הדיוק הגבוהה של המכשיר, לא נגרם נזק לתאים ולכלי הדם הסמוכים לאזורי הפיגמנטציה והצלקת, באף שכבה של העור.

מה יהיו התוצאות, ויותר חשוב - מתי?

לתוצאה ניתן להגיע לאחר כ-3 טיפולים, ובין טיפול לטיפול כבר אפשר לזהות את תהליך ההיטשטשות של הכתם ו/או הצלקת, שמלווה בשינוי הגוון לכיוון צבע העור וצמצום ההיקפים שלהם. הטכנולוגיה מעודדת את ייצור הקולגן שאחראי על התחדשות התאים, ולכן תוכלו לראות שבעקבות הטיפולים, העור שלכם מתחדש, מתאחד על גווניו ומסגל לעצמו זוהר טבעי.

צוות הרופאים של רשת פרופורציה, לצד המטפלים המקצועיים, מאפשרים לכל מטופל ומטופלת לקבל מענה אישי והוגן, וכמובן – פתרון פורץ דרך. מעבר לכך, בזכות טכנולוגיית הלייזר של מכשיר REDTOUCH המתקדמת והמובילה בעולם, תוכלו להיות בטוחים שאתם נהנים מטיפול יעיל, קצר, בטוח ונטול תופעות לוואי.

אם עור הפנים שלכם לא משקף אתכם, לא מקרין זוהר ומונע מכם לחיות כמו שתמיד חלמתם, זה הזמן לפנות לצוות המקצועי שלנו ברשת פרופורציה, לשאול על טיפול בצלקות וכתמים באמצעות מכשיר ה-REDTOUCH, ולשים את החששות, ההגבלות והפיגמנטציה מאחור.

באילו אזורים ניתן לטפל?

טיפול בצלקות בכל אזורי הגוף:

  • פנים
  • בטן
  • ידיים
  • רגליים
  • גב

טיפול בפיגמנטציה:

  • אזור הפנים
  • צוואר
  • ידיים

שאלות נפוצות

לכל השאלות הנפוצות
נגישות