תפריט

מה זה צלוליט?

צלוליט היא נראות לא אחידה של העור, כמו גבשושיות על גבי השטח החיצוני של העור.

צלוליט או צלוליטיס?

רבים מתבלבלים בין השניים.
צלוליט הינה תופעה בה העור נראה נקבובי, גבשושי או גלי, מראה הידוע גם כ"קליפת תפוז" או "גבינת קוטג'".
צלוליטיס הוא השם הרפואי לדלקת של רקמת השומן אשר נגרמת מזיהום חיידקי ברקמות והעור.

כמה נשים סובלות מצלוליט?

כ-80% מהנשים סובלות מרמה כזו או אחרת של צלוליט. אין קשר ישיר בין צלוליט לבין מבנה גוף מלא, נטייה להשמנה ו/או שינויים במשקל ולכן ניתן לראות צלוליט גם בגוף של אישה רזה.

איך נפטרים מצלוליט?

צלוליט היא תופעה מאוד מתסכלת שכן היא עמידה כמעט לחלוטין בפני שינויים בתזונה ופעילות גופנית. הפתרון הטכנולוגי שמציעה רשת מרפאות פרופורציה, טכנולוגיית ACCENT Prime, הוכח קלינית במחקרים בעולם כיעיל בהפחתה משמעותית של הצלוליט באזור הטיפול.

איזה אישורים יש לטכנולוגיית ACCENT Prime?

לטכנולוגיה יש אישור של CE ובקרוב גם של ה-FDA.

מה משך הטיפול?

משך הטיפול כ-30 דקות בכל אזור והוא מבוצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים בפיקוח רפואי, לאחר אבחון התאמה לטיפול. הטיפול כולל סדרה של 6 טיפולים במרווח של שבוע ביניהם. במקרים מסוימים עשויים להידרש טיפולים נוספים כדי להגיע לתוצאה המיטבית.

האם טיפול בצלוליט כואב?

מרבית המטופלים לא מרגישים כאב בזמן הטיפול, אחרים מרגישים אי נוחות קלה, חום ואדמומיות קלה, הללו חולפים במהרה.

האם טיפול בצלוליט מתאים לגברים?

עורם של מרבית הגברים עבה יותר לעומת עורן של הנשים. הודות לטכנולוגיה החדשנית אשר מגיעה עד לעומק של 22 מ"מ בהיפודרמיס, גם גברים יכולים ליהנות מטיפול יעיל בצלוליט.

טיפול בצלוליט – כמה טיפולים צריך?

על מנת להגיע לתוצאות מיטביות, מומלץ לבצע סדרה של שישה טיפולים בהפרשי זמן של שבוע בין טיפול למשנהו. במקרים מסוימים ידרשו טיפולים נוספים על מנת להגיע לתוצאה מיטבית.

טיפול בצלוליט מחיר לטיפול?

מרבית המטופלים יבצעו סדרה של 6 טיפולים. עבור חלקם, סדרה זו תספיק ותיתן תוצאה משביעת רצון לאורך זמן. מטופלים אחרים יזדקקו לטיפולי המשך ו/או טיפולי שימור והם יוכלו לרכוש טיפולים בודדים או סדרה נוספת, על פי המלצת הצוות המטפל.

על מה צריך להקפיד כדי לתרום להצלחת הטיפול?

להצלחה מרבית של הטיפול נדרש להקפיד למשך תקופת הטיפולים על תזונה מאוזנת ובריאה, ללא עלייה במשקל, ריבוי בשתיית מים (מינימום 8 כוסות ביום) ופעילות גופנית סדירה.

נגישות