תפריט

מתי הזמן הכי טוב לבצע הגדלת חזהניתוח הגדלת חזה – העיתוי הוא הכול

ההחלטה על ביצוע ניתוח הגדלת חזה היא מורכבת. גם עבור מי שמעוניינת לשנות את המראה, להגדיל את החזה ולהעניק לו נפח ישנן סוגיות רבות שדורשות מחשבה מעמיקה. אך לאחר שההחלטה נפלה, מתעוררת תחושת דחיפות לבצע את הניתוח באופן מידי ולהגיע כבר לשדיים הנכספים שחלמת עליהם. אבל כמו בחיים, גם במקרה זה העיתוי הוא הכול.

נשים רבות מעוניינות להתפאר בחזה היפה והחדש בתקופת הקיץ, התקופה בה רובנו יוצאים לחופשות והבילוי הוא בעיקר בים ובבריכה, בבגדים חושפניים שהנם האידאלים להראות את הנתונים החדשים. מי שמכוונת לתקופת הקיץ צריכה לקחת בחשבון את תקופת ההחלמה, ולבצע את הניתוח דווקא בתקופת החורף עד תחילת האביב.

לקחת בחשבון את זמן ההחלמה

ההחלמה אחרי ניתוח הגדלת חזה משתנה בין אישה לאישה, אך באופן כללי ניתן לומר כי לאחר כשבוע ניתן לחזור לפעילות מתונה ויעבור כחודש להחלמה מלאה ומוחלטת שתאפשר חזרה לכל פעילות רגילה שהמטופלת הייתה רגילה אליה, כולל הרמת חפצים ותנועה חופשית. הגוף צריך לקבל מנוחה ככל האפשר על מנת שהליך ההחלמה יעבור באופן חלק וקל וגם יעיל. ככל שניתן לגוף יותר זמן ומנוחה להתרגל למצב החדש, כך סביר שהוא יעשה זאת על הצד הטוב ביותר.

לפיכך, מומלץ מאוד לתכנן את הניתוח כך שיתאים לאורח החיים, אירועים חשובים וכמובן לתקופת הקיץ והחופשות ולהגיע כמה שיותר מאושרות ובריאות על מנת ליהנות מהתוצאות!

מעוניינת לבצע ניתוח הגדלת חזה?

 

 

נגישות