תפריט

הסרת שיער בלייזר לגברים – באיזה גיל אפשר להתחיל?

הסרת שיער בלייזר הנו הטיפול האסתטי הפופולרי ביותר בישראל כיום בקרב נשים וגברים כאחד, רבים שואפים להתחילו במהרה וכך להיפטר משיער הגוף המיותר בשלב מוקדם ככל הניתן, על מנת ליהנות משנים ארוכות של גוף חלק. המומחים ברשת פרופורציה ממליצים להתחיל את הטיפולים בנערים מגיל 16 ולאחר בדיקת התאמה של איש מקצוע מיומן. וזאת, עם הבנה כי לא מדובר בהסרת שיער לצמיתות וכי בעתיד ייתכנו טיפולים נוספים.

רגע לפני שאתם קובעים טיפול הסרת שיער בלייזר לגברים חשוב שתבינו כיצד הטיפול עובד. בפרופורציה עובדים עם טכנולוגיית הלייזר החדשנית והמתקדמת בעולם "סופרנו טיטניום" אשר הורסת את זקיקי השיער בעזרת קרן לייזר ב 3 אורכי גל שונים ( 785nm,810nm, 1064nm ) החודרת אל שכבת הדרמיס בה נמצאים זקיקי השיער. קרן הלייזר מזהה את פיגמנט השערה ובכך מאתרת את מיקומה, מחממת אותה באופן ממוקד והורסת את זקיק השערה. זקיק שיער שנפגע, מאבד מיכולתו להצמיח שיער. ועל כן, ישנם מספר פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון.

היות וכל גבר הוא שונה וצמיחת השיער מתפתחת אצלו באופן אחר, יהיה נכון להעריך את התאמתו של מועמד לטיפול לא רק על פי גילו, אלא על פי כמות השיעור באזורים שונים המועמדים לטיפול. למשל כאשר ישנו שיעור בצמיחה רבה באזור הכתפיים / גב/ חזה. אם מדובר בצמיחה התחלתית ודלילה, מומלץ לחכות עד לצמיחה יותר משמעותית שתבטיח תוצאות טובות יותר.

פרמטר נוסף המשפיע על אפקטיביות הטיפול הינו כמות הפיגמנט שבשערה, מכיוון שקרן הלייזר יודעת לזהות את השיערה באמצעות הפיגמנט (הצבע) שבה, חשוב לבצע את הטיפולים לפני הופעתו של שיער שיבה. שיער גוף אשר החל להאפיר, שכן כמות המלנין (הפיגמנט) בו הולכת וקטנה, לא יזוהה על ידי קרן הלייזר ועל כן לא יהיה ניתן להרוס את זקיק השערה ממנו הוא צומח.

 

נגישות