תפריט

הסרת שיער בלייזר לגברים – באיזה גיל אפשר להתחיל?

הסרת שיער בלייזר הנו הטיפול האסתטי הפופולרי ביותר בישראל כיום, ורבים שואפים להתחילו במהרה וכך להיפטר משיער הגוף המיותר בשלב מוקדם ככל הניתן, על מנת ליהנות משנים ארוכות של גוף חלק.

אז כשזה מגיע להסרת שיער – מה הגיל שכדאי להתחיל?

בעקרון, אצל גברים ניתן להתחיל את הטיפול בכל גיל. היות וכל אחד הוא שונה וצמיחת השיער מתפתחות באופן אחר ובגיל שונה אצל כל אחד, יהיה נכון להעריך את התאמתו של מועמד לטיפול לא על פי גילו, אלא על פי כמות השיעור באזורים שונים המועמדים לטיפול. מומחי פרופורציה ממליצים להתחיל בטיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים כאשר ישנו שיעור בצמיחה רבה באזור הכתפיים / גב/ חזה.

יש לקחת בחשבון כי טיפול הסרת שיער ייתן מענה לשיער הקיים ולא לשיער שטרם צמח. עד סוף שנות ה-30 הגוף ממשיך להצמיח שיער, אי לכך לעתים בסוף טיפול יידרשו טיפולים נוספים בהתאם לצמיחה. כמו כן, על מנת שהטיפול יהיה יעיל, צריכה להיות צמיחה רבה ליחידת שטח באזור המטופל.

לכן לפגישת הייעוץ ישנה חשיבות רבה ביותר, שכן היא מאפשרת לאיש מקצוע מיומן, לאבחן את מצבו של המועמד ולקבוע את התאמתו לטיפול. אם מדובר בצמיחה התחלתית ודלילה, מומלץ לחכות עד לצמיחה יותר משמעותית שתבטיח תוצאות טובות יותר.

נגישות