תפריט

שתלים לניתוחי חזה - אילוסטרציה

סוגי השתלים

ישנם מגוון סוגים של שתלים המיועדים לניתוחי חזה, הנפוצים לשימוש בניתוחי הגדלת חזה הם שתלי הסיליקון. שתלי הסיליקון הם עמידים ביותר, ומיוצרים מחומרים איכותיים, ופיתוחים אחרונים בתחום מאפשרים יצירה של שתלים בהתאמה אישית לגופך, כך שיעניקו לחזה שלך את המראה, והתחושה האופטימליים והטבעיים.

על מנת לבחור את השתלים הנכונים לך, יש לדון באופן פתוח עם הרופא המנתח, כבר בפגישת הייעוץ יעשה תיאום ציפיות באשר למראה הסופי המצופה והיתכנות להשגתו בניתוח.  מומלץ לבקש לצפות בתיק עבודות ודוגמאות של מטופלות לפני ואחרי הניתוח. חשוב לזכור כי כל אשה שונה זו מזו ולה נתונים פיזיולוגים שונים ועל כן, גודל וצורת השתלים צריכים להתאים לפרופורציות גופה ולפיזיולוגיה שלה. גם אם אינך מחפשת בדיוק את המראה הטבעי לאחר ניתוח הגדלת חזה יש לקחת בחשבון את משמעות הניתוח על בריאותך ובטיחותך ולשים אותן בעדיפות ראשונה.

בסופו של דבר, ההחלטה על גודל וצורת השתלים תעשה במשותף ותשקף את האמצע בין הרצונות האישיים שלך לידע והניסיון המקצועיים של הרופא.

האם שתלי הסיליקון מסוכנים?

שתלי סיליקון הם מוצר רפואי לכל דבר. זהו מוצר רפואי שמתבסס על פתרונות טכנולוגיים מורכבים ביותר פרי מחקר ופיתוח של יותר מ-50 שנה. שתלי הסיליקון מיוצרים בתנאי ייצור קפדניים, עוברים בדיקות איכות מחמירות וקפדניות, מפוקחים ע"י רשויות תקינה ורגולציה רפואית כמו ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי ) וה-CE האירופאי ומשתתפים במחקרים קליניים לאורך זמן.

השימוש בשתלים איכותיים משמעותי הן לבריאות הכללית של המטופלת והן להצלחת ההליך הכירורגי. רוב הרופאים בארץ משתמשים בשתלים איכותיים שעומדים בתקנים המחמירים ביותר. רשויות התקינה הבריאותית החשובים בעולם מאשרים בצורה חד משמעית: שתלי הסיליקון בהם משתמשים להגדלת חזה מוגדרים כבטוחים כל עוד הם מגיעים מיצרנים נבחרים ואמינים. יחד עם זאת, ההמלצה היא להיבדק מדי כמה שנים אצל רופא כדי לוודא שהשתלים אכן תקינים.

מה מכילים שתלי הסיליקון?

שתלי הסיליקון הנפוצים ממולאים בג'ל סיליקון הנחשב למוצר רפואי טכנולוגי. החומר מגיע בצורת ג'ל ואינו נוזלי כפי שהציבור הרחב נוטה לחשוב. החומרים המרכיבים את הג'ל הייחודי מונעים זליגה גם במקרה של פגיעה בשתל (דבר שלא סביר שיתרחש). הסיליקון נמצא בשימוש נרחב בתחומים רפואיים נוספים (במגוון ניתוחים ביניהם ניתוחי לב) מפני שהוא עמיד והגוף אינו דוחה אותו.

מעוניינת להגדיל את החזה עם השתל הכי גדול. מהו נפח השתל המקסימלי שקיים?

השתלים מגיעים במגוון של צורות וגדלים ומותאמים באופן אישי עבור כל מטופלת גם בנפח וגם בצורה. אבל לפני שרוצים את "הגדול ביותר" חשוב לדעת מספר דברים: מהן הציפיות שלך מהניתוח? איזו תוצאה היית רוצה להשיג? איך ניתן להגדיל את החזה כך שהוא גם יראה טבעי למידותייך (לדוגמא גובה)? מהו נפח השתל המקסימלי שיתאים למבנה גופך? כל השיקולים הללו חייבים להילקח בחשבון בעת הייעוץ הרפואי, שכן אינך רוצה ליהנות מחזה גדול אבל לסבול מכאבי גב קבועים.

ניתוח הגדל חזה - אילוסטרציה | רשת מרפאות פרופורציה

נגישות