תפריט

סוגי השתלים

ישנם כמה סוגים של שתלים, הנפוצים לשימוש בניתוחי הגדלת חזה הם שתלי הסיליקון. שתלי הסיליקון הם עמידים ביותר, ומיוצרים מחומרים איכותיים, ופיתוחים אחרונים בתחום מאפשרים יצירה של שתלים בהתאמה אישית לגופך, כך שיעניקו לחזה שלך את המראה, והתחושה האופטימליים והטבעיים.

למה פגישת ייעוץ מקדימה עם הרופא חשובה?

כדי שתוכלי לקבל מושג לגבי מראה של החזה שלך לאחר ניתוח הגדלת חזה חשוב שתיפגשי עם הרופא לפגישת ייעוץ מקדימה בה תוכלו לדון באופן פתוח על השתלים, גודלם, תוכלי לראות תמונות של לפני ואחרי של נשים אחרות שעברו את הניתוח ולעדכן את הרופא ברצונותייך.

יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון שגודל השתלים צריך להתאים לגודל הגוף,

  • יחד עם זאת, חשוב שתיקחי בחשבון שגודל השתלים צריך להתאים לגודל הגוף שלך, כך שגם אם אינך מחפשת בדיוק את המראה הטבעי לאחר ניתוח הגדלת חזה יש לקחת בחשבון את הבריאות והבטיחות שלך ולשים אותן בעדיפות ראשונה.
  • בסופו של דבר ההחלטה על גודל השתלים תהיה החלטה משותפת שלך ושל הרופא ותשקף את האמצע בין הרצונות האישיים שלך לידע והניסיון המקצועיים של הרופא.
  • הרופא יפנה אותך לביצוע בדיקות דם על מנת לוודא שמצבך הרפואי תקין ומאפשר ביצוע של ניתוח הגדלת חזה.
  • ייתכן והרופא יפנה אותך גם לבדיקת ממוגרפיה.
  • בסיום פגישת הייעוץ תיקבע לך ביקורת לפני הניתוח בה הרופא יעבור על הבדיקות שעשית ויתאים לך חזייה רפואית מיוחדת לתקופה שלאחר הניתוח.

גודל השתלים

כל אחת שבוחרת לעבור ניתוח הגדלת חזה עושה זאת מסיבותיה ותוך שאיפה לשפר אלמנטים מסוימים בחזה שלה. אז נכון שמטרתו של הניתוח היא להגדיל את נפח החזה שלך, אך עדיין ישנם מספר שיקולים המשפיעים על ההחלטה הסופית לגבי גודל וצורת השתלים המתאימים ביותר.

  • שיקול ראשון שייך לצורת הגוף שלך. על הרופא המנתח לקחת בחשבון את כל הנתונים הטבעיים שלך על מנת להתאים את החזה החדש לפרופורציות הגוף שלך.
  • כמו כן, קיימים גם שיקולים רפואיים. למשל אישה רזה ונמוכה לא תוכל להסתדר עם חזה גדול מידי והוא יכול לגרום לה לבעיות גב אם תבחר שתלים גדולים שלא מתאימים למשקל גופה.

מאפיינים נוספים של השתלים

  • צורת השתלים: שתפי את הרופא שלך ברצונותייך בקשר לצורתם של השתלים. ישנן נשים שמעוניינות בחזה עגול ושופע לעומת כאלו שמעדיפות חזה טבעי יותר בצורת 'אגס'.
  • מרקם השתלים: תוכלי לבחור בין שתלים שמעניקים תחושה טבעית לבין שתלים עגלגלים אך נוקשים יותר. גם כאן הכל עניין של טעם אישי.
  • מיקום השתלים: מיקום השתלים תלוי בסוג השתל שייבחר ובצורתו. ישנם שתלים שנכון יותר למקם בחלק התחתון של השד וישנם כאלו שדווקא מתאימים יותר למיקום בחלק העליון. בחירת המיקום כמו גם בחירת הסוג תשפיע כמובן על המראה הסופי לאחר ניתוח הגדלת חזה.

כמו שכבר נאמר, ההחלטה על גודל וסוג השתל היא החלטה משותפת שלך ושל הרופא המנתח שתתקבל בפגישת הייעוץ הראשונית. חשוב לציין פעם נוספת שפגישת הייעוץ הראשונית הינה פגישה חשובה מאין כמוה שתעזור לך להתכונן לניתוח, לשאול שאלות, להעלות תהיות וחששות והכי חשוב, לבחור ביחד עם הרופא המנתח את המראה החדש של השדיים שלך.
מקווים שהמידע עזר לך ומאחלים בהצלחה רבה בדרך לחזה החדש שלך.

נגישות