תפריט

הגדלת חזה האם הגודל באמת קובערוצות חזה גדול – אך גם שייראה טבעי

כשמדובר בהגדלת חזה, רוב הנשים (והגברים) הנוגעים בדבר, החליטו פה אחד: גדול יותר טוב יותר. נשים מבוגרות כצעירות שהחליטו לבצע את המהלך ולהגדיל את שדיהן, מבקשות מהרופאים שתלים גדולים במיוחד: "שיראו", "שישימו לב", "שארגיש שבאמת עשיתי שינוי"… והתופעה מתרחבת והולכת יותר ויותר. הנה, בבריטניה למשל, יצרן מוביל של שתלי סיליקון דיווח כי בשנה האחרונה 10 אחוזים מהבריטיות המנותחות דרשו שתל גדול במיוחד, לעומת שנת 2010, אז היה מדובר רק בחמישה אחוזים מהנשים. יתרה מכך, אותן נשים מעמידות את הרופאים המנתחים בפני דרישה נוספת; לא רק שהשתלים יהיו גדולים מאוד, אלא שייראו טבעיים!

הגדלת חזה – הניתוח הקוסמטי הפופולרי ביותר

מנתונים שפורסמו על ידי הדיילי מייל הבריטי, עולה כ-80 אחוזים מהנשים שעברו הגדלת חזה ביפן ובהונג-קונג חזרו לניתוח חוזר על מנת להגדיל את השתל וכי הגדלת חזה הנו הניתוח הקוסמטי המבוקש ביותר בבריטניה. גם הישראליות, כאמור, אוהבות את החזה שלהן גדול ובעל נוכחות, אבל חשוב מאוד לקחת בחשבון שהמלצתו של רופא, מומחה בעל וותק וניסיון בניתוח של נשים רבות, הינה חשובה וקריטית להצלחת הניתוח.

תופעות לוואי לחזה גדול במיוחד

בין התופעות שיש לקחת בחשבון כשבוחרים שתל גדול במיוחד: חזה גדול מידי עלול להראות מגוחך על נשים רזות לדוגמה. חזה גדול מאוד ביחס לא נכון לגוף עלול לגרום לכאבי גב ולהתפתחות בעיות בריאותיות חמורות. שתלים גדולים מאוד בדרך כלל יראו לא טבעיים. שתלים גדולים במיוחד עלולים להוביל למצב של חזה גדול עוד יותר במקרים של הריון והנקה ולחוסר פרופורציונאליות קיצונית.

פגישת ייעוץ מקיפה עם רופא מומחה

מתלבטות? לא בטוחות? הרופאים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכן בפגישת ייעוץ מקיפה, עם מיטב תוכנות ההדמיה ותמונות "לפני אחרי" להמחשה, כך שתהיו בטוחות שתעשו את הצעד הנכון במקום הנכון. אנחנו מזמינים אתכן לקבוע פגישה בכל אחד מהסניפים שלנו, המצויים בפריסה ארצית רחבה.

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 03-5138801

נגישות