תפריט

הגדלת חזה ופמיניזםפמיניזם, הגדלת חזה ואידיאל היופי

הבלוגרית הפמניסטית ג'ודי אפלטון (Jody Appleton) פרסמה בבלוג שלה בדה גרדיאן על נקיפות המצפון הפמיניסטי שלה, כשהחליטה לבצע את הניתוח. למורת רוחן של חברותיה ומורותיה ששרפו את חזיותיהן, ולמרות שהגישה הפמיניסטית טוענת שאידיאל היופי הנשי מהסוג הזה בעצם מוכתב על ידי כוחות גבריים מלאי טסטוסטרון, אפלטון מתמוגגת על המחמאות שקטפה בזכות השינוי האסתטי שעשתה.

זכות הבחירה היא שלך!

בפוסט שלה על הגדלת חזה ופמיניזם, אפלטון מעלה שאלות כגון האם זכות הבחירה שלה כאישה, לבצע ניתוח להגדלת חזה, היא לא הגשמת החזון הפמיניסטי בעצמו? האם אישה שאינה שלמה אם מראה החזה שלה, ובמקרה היא גם אוחזת בדעות פמיניסטיות, לא תבצע ניתוח להגדלת חזה דווקא בגלל עמדות שיפוטיות של חברותיה הפמיניסטיות? האם אישה שבחרה לערב את סכין המנתחים במראה החיצוני שלה לא עשתה את זה מתוך שיקול דעת עצמאי ובלתי תלוי, מלבד עצמה?

רק את רשאית לשפוט את עצמך

לטענתה, אף אישה לא צריכה לחשוש מעמדה שיפוטית של נשים או גברים כלפי השינוי האסתטי שהיא רוצה לבצע, בכדי להרגיש טוב יותר עם עצמה, כי הבחירה נמצאת בידיים שלה. זכות הבחירה של כל אישה שהחליטה שהיא מעוניינת להגדיל את החזה שלה ממניעים כאלה ואחרים, היא שלה בלבד.

אז אחרי כל השאלות שאפלטון מעלה היא קובעת בנחרצות "לעזאזל, יש לי אשראי, אני לא אוהבת אותם ואני מכירה מנתח טוב!", אז למה לא לעשות את זה? היא החליטה לבצע את השינוי, והדבר החשוב ביותר הוא התוצאה שגרמה לה לאושר גדול.

להיות בטוחה שאת בכיוון הנכון

החלטתן לבצע ניתוח להגדלת חזה? המומחים של פרופורציה ישמחו לעמוד לרשותכן בפגישת ייעוץ מקיפה, עם תמונות “לפני אחרי” להמחשה, כך שתהיו בטוחות שאתן עושות את הצעד הנכון במקום הנכון. אנחנו מזמינים אתכן לקבוע פגישה בכל אחד מהסניפים שלנו, המצויים בפריסה ארצית רחבה.

 

נגישות