תפריט

האם קיימת הסרת שיער לצמיתות?

רבים מאיתנו סובלים משיעור עודף, ההתעסקות עימו ברמה היומית אינסופית. שיטות להסרת שיער הן רבות: מריטה, גילוח, אפילציה, IPL, הסרת שיער בלייזר… כולן נוצרו מתוך השאיפה להסיר שיער לצמיתות. יחד עם זאת, חשוב להבין כי תהליך צמיחת השיער בגופנו, הינו תהליך טבעי ולו תפקידים שונים כגון נידוף זיעה ושמירה על חום הגוף ולא ניתן לעצור אותו באופן מוחלט.

אם כן מה כן ניתן לעשות?

בניגוד לגילוח ומריטה שתוצאותיהן קצרות טווח, הסרת שיער באפילציה או בלייזר הן ארוכות טווח. ברשת מרפאות פרופורציה טיפולי הסרת שיער בלייזר בטכנולוגייה המתקדמת בעולם "סופרנו טיטניום" בהקרן הלייזר מזהה את פיגמנט השערה ובכך מאתרת את מיקומה, מחממת אותה באופן ממוקד והורסת את זקיק השערה. זקיק שיער שנפגע, מאבד מיכולתו להצמיח שיער.

על מנת להגיע להפחתה מקסימלית ואפקטיבית של זקיקי השיער כך שלא יצמיחו שיער שוב – יש לבצע סדרה של טיפולים בפערי זמן של לפחות 12 שבועות בין טיפול לטיפול (בכל טיפול ניתן לפגוע בכ 10% מזקיקי השיער) וזאת, על מנת שיהיה ניתן לתפוס את כלל זקיקי השיער הפעילים כשהשערה הצומחת בהם תהיה בשלב האנגן, השלב בו היא מחוברת לזקיק השיער, ניזונה ממנו ומהווה מוליך מושלם עבור קרן הלייזר בדרכה אליו.

חשוב לזכור כי על אף הרס זקיקי שיער בתהליך הטיפול, עדיין קיימים בגוף זקיקי שיער רדומים שהופכים פעילים בעיקר בגלל שינויים הורמונאליים ועל כן לא באמת ניתן להסיר שיער לצמיתות.

אם כן, מדוע עדיין ישנם מכוני הסרת שיער שונים שמבטיחים תוצאות כאלה?

תחום הסרת השיער בשיטות השונות אינו שונה מתחומי יופי אחרים, בכך שבצד טיפוח היופי האידיאלי, אף הוא, לעיתים, עלול לגלוש למכירת אשליות ולהבטחת הבטחות שבבירור ידוע שלא תתקיימנה. ועל כן, חשוב להגיע לפגישת הייעוץ ולבקש לערוך תיאום ציפיות בין יכולות הטכנולגיה לתוצאות הטיפול אשר יתקבלו.

ברשת מרפאות פרורפוציה מאמינים בשקיפות מלאה ללקוח ומבצעים בפגישת הייעוץ תיאום ציפיות והתאמה של סדרת הטיפולים המתאימה לו. היו קשובים, שאלו שאלות וזכרו כי שביעות הרצון שלכם תלויה גם בתיאום הציפיות שתערכו. מתלבטים לגבי טיפול הסרת שיער בלייזר? השאירו פרטים בטופס שבתחתית מאמר זה ונציג יחזור אלכם בהקדם.

 

 

נגישות