תפריט

האם קיימת הסרת שיער לצמיתות?

ואם לא – מדוע עדיין ישנם מכוני הסרת שיער שונים שמבטיחים תוצאות כאלה?

אין אחד (או אחת) מאיתנו שלא היה רוצה לראות את עצמו במצב האופטימלי – צעיר, בריא, בעל שיער שופע, שיניים חזקות ובריאות, ועור בריא, מתוח, קורן וחלק. בכל שנה, מגלגלות תעשיות הכושר והבריאות למיניהן מיליוני דולרים, תחת אותו אידיאל יופי נשגב, המסמל נעורים ועדכניות.

תחום הסרת השיער בשיטות השונות, אף הוא איננו שונה מהתחומים האחרים, בכך שבצד טיפוח היופי האידיאלי, אף הוא, לעיתים, עלול לגלוש למכירת אשליות ולהבטחת הבטחות שבבירור ידוע שלא תתקיימנה. נושא הסרת שיער לצמיתות הוא, כיום, מבטיח את אותן ההבטחות.

אם כן, מדוע עדיין קיים המושג – הסרת שיער לצמיתות?

בואו נתחיל מהשורה התחתונה – אם הגוף שלכם "רוצה" להצמיח שיער מיותר, כיום לפחות, אין לכם דרך יעילה למנוע ממנו לעשות זאת לחלוטין ועד הנצח.
מה שכן קיים, הוא שיטות שונות להסרת השיער, כשחלקן יעילות לטווח הקצר יותר (או שאינן מתיימרות לטפל בצמיחת השיער העתידית, כגילוח, למשל), ואחרות, רציניות ומסובכות יותר לביצוע בכוחות עצמכם בלבד ומצריכות טיפול במכון הסרת שיער מקצועי (כדוגמת אפילציה או הסרת שיער בלייזר). השיטות מהסוג השני, הן השיטות בהן התוצאות נשמרות לזמן רב יותר (במקרה של הסרת שיער בלייזר – למשך שנים), אבל גם הן, אינן מבטיחות הסרת שיער לצמיתות.

כך שאם מכון הסרת שיער כלשהו מבטיח לכם הסרה לצמיתות, חשוב שתדעו כי אין הסרה לצמיתות. מכשיר הלייזר סופרנו טיטניום לעומת זאת נחשב למכשיר המתקדם ביותר הפועל בטכנולוגיית הSHR, המצמצם משמעותית את צמיחת השיער. כמו כן גם כל טכנולוגיה אחרת מסוג IPL מאטה צמיחה, אך לא מטפלת בהסרה לצמיתות. הלייזר פוגע בזקיק הסערה והזקיק נהרס לצמיתות , יחד עם זאת (לאחר שנים) הגוף יתעקש להצמיח שיער מזקיקים חדשים/אחרים.

 

 

נגישות