תפריט

סדרת מכשירי הלייזר Lumenis של LightSheer

הסדרה מציעה מערכות פשוטות וקומפקטיות להסרת שיער מהירה בלייזר, ומאפשרת טיפול כמעט בכל צבעי וסוגי השיער וברוב סוגי העור, כולל עור שחום.
בכל המדובר על הסרת שיער בלייזר, קשה לנצח את מה שיש ל- LightSheerשל Lumenis להציע. למרות שהמערכת קומפקטית וקטנה דיה כדי להיות ממוקמת על שולחן, היא מספקת ומפיקה תוצאות יעילות בהרבה מהמערכות המסובכות יותר.
סדרת LightSheer זמינה בשלוש קונפיגורציות – LightSheer ST, LightSheer ET ו-LightSheer XC.

דגם LightSheer XC (דואט)

הדגם בו אנחנו, ברשת מרפאות פרופורציה עושים שימוש, LightSheer XC, נחשב לאחד מהמכשירים היעילים ביותרבתחום להסרת שיער בלייזר בעולם. האפקטיביות הרבה שלו נובעת מקרן הלייזר הממוקדת ואורך הגל קבוע, אשר מאפשרים להתמקד בכל זקיק שערה בדייקנות רבה.
LightSheer XC שולח פולסים החודרים את העור, קרן האור שנספגת בפיגמנט השערה, פוגעת בזקיק המחובר אליה ומשמידה אותו. דגם ה- LightSheer XC נחשב לסוס העבודה הרציני של סדרת לייטשיר, ולא רק שהוא מציע יעילות רבה יותר יחסית לדגמי ה-ST וה-ET שבסדרת לייטשיר, יתרונותיו המובהקים מבליטים אותו גם על פני מכשירי הסרת שיער בלייזר אחרים, שאינם מתוצרת לומניס.

יתרונות דגם LightSheer XC

כמו שני המכשירים האחרים, גם ה-XC מכיל את ה-ChillTip, שהוא אחד המרכיבים החשובים ביותר של מערכת LightSheer ויתרון עצום שלה על פני המתחרים. ידית הקירור במגע ממקסמת את רמת הבטיחות בטיפול לרמה המקסימלית, מכיוון שהיא מקררת את השכבה העליונה של האפידרמיס ביעילות במהלך הטיפול עצמו. רכיב זה עובד לפני, במהלך ואחרי פולס שפולט המכשיר והוא מאפשר טיפול בטוח ויעיל בכל גם בגווני עור כהים. הידית, המעוצבת עם עדשות ספיר בשטח של 12 ממ"ר מרובע אשר מקררות את העור, ממקדת את קרן הלייזר ודוחסת את העור במהלך הטיפול, דבר המשמש לקירובם של זקיקי השיער קרוב יותר אל מקור הקרן הממוקדת. משמעות הדבר כי הטיפול הינו יעיל יותר, והתוצאות עשויות להישמר לטווח זמן ארוך יותר.

מאחר וגם כאן, קרן הלייזר עובדת על ידי התמקדות במלאנין בשערה ומעובר לזקיק השיער הנמצאים במצב של צמיחה פעילה, יש צורך בלמעלה מטיפול אחד כדי להשמיד אותם. בכל טיפול מוסרים 8-12% בממוצע זקיקים לצמיתות , אלו אותם מזקיקים שנמצאים במצב פעיל הסיבה לכך כי מדובר בסדרת טיפולים ולא בטיפול אחד או שניים, היא כי לא כל הזקיקים נמצאים במצב פעיל בכל נקודה בזמן, ופרישתם הטיפול על פני פרק זמן ממושך, מאפשרת להגדיל את הסיכוי כי כל זקיק קיים יטופל וכי התוצאה תהיה האופטימלית שניתן להשיג בטיפול הסרת שיער בלייזר.

נגישות