תפריט

הסרת שיער בלייזר בחורףהסרת שיער בלייזר – עדיף בחורף!

נסו להיזכר ברגע בו רציתם להיפטר מהשיער המיותר ביום חורפי, ועם הזיכרון יגיעו גם שלל התירוצים לדחיית המאורע ליום חמים יותר שבושש לבוא. הקיץ בהחלט מעורר רבים לפנות למרפאות להסרת השיער כדי לבצע הסרת שיער שתגאל נשים וגברים רבים מייסורי המריטה אחת ולתמיד.

מה שרבים לא כל כך יודעים, הוא שדווקא לחורף יש יתרונות ברורים להתחיל טיפולים להסרת שיער בלייזר. העונה הקרה היא הזמן הטוב ביותר לתכנן טיפולי הסרת השיער בלייזר ברשת מרפאות פרופורציה.

קרן שמש וקרן לייזר לא הולכות ביחד!

במהלך החורף העור נתון להשפעת גורמים חיצוניים שונים מאלה שמשפיעים עליו במהלך הקיץ. שינויי מזג האוויר ובעיקר האוויר הקר גורמים למראה עור יבש וסדוק. הקור אף גורם לרבים מאיתנו להמעיט בשתיית מים כמו בקיץ, וכתוצאה מכך העור מוסיף להתייבש. גם רחצה במים רותחים, כמו שרובינו אוהבים לעשות במהלך החורף גורמת לעור להתייבש, לכן מומלץ להתקלח במים חמימים. כמובן שלא נשכח את המזגנים ומפזרי החום שבלעדיהם לא זזים לשום מקום, אבל גם להם יש תרומה משמעותית לעורנו המתייבש.

להימנע משיזוף במהלך הטיפול

יחד עם זאת, החורף הוא זמן אידיאלי להתחיל טיפולים להסרת שיער בלייזר. בחורף גופינו מכוסה בשכבות, לכן הוא אינו חשוף לאחד הגורמים המזיקים ביותר שפוגעים הן בבריאות העור והן ביעילות טיפולי הלייזר: קרני השמש. נשים וגברים בוחרים לנצל את התקופה הזאת לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר, מפני שאינם הולכים עם בגדים קצרים וגופם אינו חשוף. הבגדים הארוכים מגנים על העור מפני השמש, ובכך מאפשרים להשיג תוצאה טובה, יעילה ויפה יותר.

להסרת שיער בלייזר קיימים יתרונות רבים, אך החיסרון היחיד של הטיפול הוא האיסור לחשוף את האזורים המטופלים לשמש במשך השבועיים שקודמים לטיפול ובשבועיים שאחריו. הסיבה לכך היא שקרני השמש נקלטות בעור שמגיב לכך באמצעות ייצור של פיגמנט המלנין. פיגמנט המלנין הופך את העור לכהה יותר או במילה אחרת: שזוף.

במשך טיפולי הסרת השיער קרן הלייזר אינה מבחינה בין המלנין שבזקיק השערה לבין המלנין הנמצא בעור, לכן קרן הלייזר עלולה לחמם גם את העור וכתוצאה מכך עלולות להיגרם כוויות. כדי להשתזף, לא צריך לשכב על שפת הים ולהפקיר את הגוף לקרני השמש היוקדות, זה קורה במהלך כל פעילות שגרתית שאנו עושים כשאנו חשופים לשמש. אנו משתזפים בזמן הליכה ברחוב, נוסעים ברכב, מטיילים בחיק הטבע ואפילו כשעושים סיבוב עם הכלב. לכן כדאי מאוד להתחיל טיפולי הסרת שיער בלייזר במהלך חורף – הזמן בו הגוף אינו חשוף לקרני השמש.

טיפולים ע"י צוות מיומן בלבד

רשת פרופורציה מובילה את תחום הסרת שיער בלייזר בישראל החל משנת 1997. הטיפולים מתבצעים ע"י צוות מקצועי ומיומן בלבד, מותאמים באופן פרטני לכל מטופל ונעשים בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת והיעילה ביותר. אז אל תחכו לקיץ ופנו למומחים של פרופורציה.

 

נגישות