תפריט

אל דאגה, מהר מאוד מצא אותו גבר ישראלי ממוצע את קו האמצע וסר אל מרפאות האסתטיקה על מנת להסיר את השיער בלייזר, או לפחות להפחית אותו משמעותית. ותודה לבני הזוג שהביאם עד הלום!

מסקר שנערך ברשת מרפאות פרופורציה התגלתה תופעה מרעננת: למעלה משליש מהגברים הנשואים בגילאי 30-45 הצביעו על בת זוגם, כסיבה עיקרית לטיפול הסרת שיער בלייזר או דילול השיער. לטענתם, בנות זוגן ציינו את העדפתן הברורה להפחתת השיער או להסרתו וזו הסיבה להגעתם!

כן, הם כבר נשואים, אבל השנים מוסיפות לא רק לגיל ולבינה, כי אם הן גם מצמיחות שיער גוף חדש במקומות מאוד מאוד משונים. בנות/ בני הזוג בדרך כלל לא אוהבים את זה, אבל בהחלט קיים אחוז קטן של הגברים, שפונים לטפל ב"מפגע" על דעת עצמם. שנאמר: מגדילים ראש.

הסרת שיער בלייזר לגברים הוא הטיפול המתקדם והאפקטיבי ביותר להסרת שיער מהגוף לצמיתות. מכשיר הלייזר פועל באמצעות טכנולוגיית אור על זקיקי השערה ולמעשה משמיד אותן באופן פרמננטי ובטוח לבריאות.

צעירים ומבוגרים כאחד כבר גילו את רזי הלייזר. לא נקצין ונאמר שהגברים של היום סובלים מפיצול אישיות של ממש בכל הקשור להרגלי הטיפוח שלהם, אבל הם בהחלט מפתחים שינוי גישה מהותי תוך כדי התהליך: הגברים מגיעים לפגישות הייעוץ הראשונות בבקשה להפחתת השיער מהגב, הכתפיים והעורף באופן חלקי בלבד, אבל את החלק הקדמי של איזור החזה הם מוסיפים לאחר כשלושה או ארבעה טיפולים . לקראת סוף התהליך- למרות שהם נשבעו שהם באו רק "לדלל", הם מוצאים את עצמם חלקים ומאושרים בדרך לשיזוף הבא.

נתון מעניין נוסף שעולה מנתוני הרשת הוא שכעבור תקופה, חוזר אחוז מסוים של אותם הגברים אל הסניף כשהם מבקשים ליהנות מהמראה החלק גם באזור המפשעות, הישבן. ופס הישבן.

הפעם הם כבר גם יודעים להצטייד מראש במשחות אלחוש הנכונות.

 

נגישות