תפריט

הרבה מאוד אנשים נזכרים להתחיל לברר על טיפולי הסרת שיער בלייזר כשכבר מתחיל להיום חם ומזיע.
על מנת שתוכלו להתחיל לטפל כבר החורף, ולהגיע אל הקיץ הבא חלקים ומאושרים – להלן התייחסותנו לחמישה מיתוסים שגורים:

1. לנשים בלבד

לא נכון! זו טעות לחשוב שהטיפול מתאים רק לנשים, או לגברים שהנם ספורטאים ואתלטים. הטיפול מתאים ורצוי לכל מי שמעוניין להפחית את השיער המיותר באזור מסוים בגוף. גברים בכל העולם, וגם אצלנו ברשת פרופורציה, מטפלים בבעיית השיער המיותר באזורים רבים בגוף כגון העורף, הגב, הכתפיים, החזה ואחרים, כולל המוצנעים.

2. כואב מידי

בואו נגיד שלא מדובר פה לגמרי במיתוס מופרך, אבל בהחלט לא מדובר פה בייסורי תופת בלתי נסבלים. קרן הלייזר מיישירה מבטה על זקיק השערה ונועדה להשמידו, אין סיכוי שעם מהלך כל כך החלטי שכזה, לא תחושו על גבי העור שום תחושה. פגיעתה של קרן הלייזר בזקיקי השערה גורמת לתחושת עקצוץ ומידתה תלויה באופן סובייקטיבי בכל אדם; יש בעלי סף כאב נמוך וכאלה בעלי סף כאב גבוה יותר. הבשורה המשמחת כאן היא שכל מטופל יוכל להצטייד במשחת "אמלה" במעוד מועד ולהגיע אל הטיפול נטול תחושה כמעט באזור המטופל, ובנוסף לכך, בפרופורציה, אנו משתמשים במכשיר לייזר מתקדם, עם מערכת קירור לאזור המטופל, כך שהטיפול אולי גורם לתחושת אי נוחות, אבל בהחלט נסבל פלוס!

3. יקר מידי

במקרה זה מדובר במיתוס שמקורו אינו ברור. ראשית, די להסתכל על העסקה כולה לטווח הארוך כדי להבין שמדובר בהשקעה משתלמת, הן ברמה הכלכלית והן בזו האישית. אבל גם עבור אלה שפחות מסתכלים על העתיד ויותר מתרכזים בעלות נטו, גם בקופות החולים מגיבים לפופולריות של טיפולי הסרת שיער והכניסו אותם אל סל הטיפולים במחירים מיוחדים שלהן.
תשמחו לדעת שלנו, ברשת מרפאות פרופורציה יש מחירים מיוחדים  למבוטחי כללית פלטינום.

4. גוזל זמן רב מידי

אם אתם חושבים כך, סימן שאתם שייכים לקבוצת החברים מהסעיף הקודם, אלה שלא רואים את הטווח הרחוק ומסתכלים על החצי הכוס המלאה. בכל מקרה נסביר, שהביקורים במרפאה הינם בטווח של כשלושה חודשים בין הטיפולים. בפרופורציה אף תיהנו בכל הסניפים מקפה בזמן הביקור.
תודו שמדובר במשימה הרבה פחות מייגעת מכפי שחשבתם.

5. צריך לתת לשיער לצמוח בין טיפולים

נקנח במיתוס הגדול מכולם: טיפולי הלייזר מתמקדים, כאמור, בשורש השערה, בזקיק שלה. זוהי הסיבה שאין כל צורך להצמיח את השיער מעל פני שטח העור. למעשה ההיפך הוא הנכון. מומלץ לגלח את השיער בין הטיפולים וכדאי אף להגיע אל הטיפול לאחר גילוח. אל תדאגו, מכשירי הלייזר המתקדמים שלנו לא יפספסו שום זקיק, בזה אתם יכולים להיות בטוחים!

 

נגישות