תפריט

הסרת שיער בלייזר – טיפול חדשני ויעיל

אנשים רבים המעוניינים להיפטר משיער גוף, עדיין מגלים חששות מטיפולי הלייזר החדשניים להסרת שיער. שאלות רבות מטרידות – האם טיפול הסרת שיער בלייזר הוא מסוכן? לכמה זמן הוא מחזיק מעמד? האם הוא יבטיח לנו גוף חלק לחלוטין? כיצד אדע אם טיפול הסרת שיער מתאים לי? איך הטיפול עובד? האם זה כואב? ועוד.

כמו בכל דבר, ככל שנדע יותר, נחשוש פחות. דבר חשוב שיש לדעת על הסרת שיער בלייזר הוא שמדובר בטיפול חדשני ויעיל שיבטיח לטפל בבעיה המציקה אחת ולתמיד!

טיפול הסרת שיער בלייזר מוגדר על ידי רשות המזון והתרופות האמריקנית (FDA) כהפחתה לטווח ארוך של מספר השערות הצומחות מחדש לאחר סדרת טיפולים שעובר המטופל.

המכשירים החדשניים המשמשים להסרת שיער מבוססים על דיודת לייזר מהפכנית ומסוגלים לנטרל עשרות זקיקי שיער בפחות משנייה. זאת במסגרת תהליך מונחה מחשב, שמבטיח תוצאות הסרת שיער לטווח ארוך.

טיפול בטוח ונטול כאב

כיום נחשב טיפול הסרת שיער בלייזר לטיפול בטוח (כאשר נעשה באופן מקצועי על ידי גורם מוסמך) ונטול כאב.

למה להסיר שיער בלייזר?

1. חופש מתחושות של אי נעימות וחוסר נוחות בחשיפה של חלקי הגוף השעירים.

2. הימנעות מגילוח תכוף, מריטה בשעווה או שימוש במשחות כימיות.

3. הפחתה של פציעות וחתכים כתוצאה משימוש באמצעים הנ"ל כמו סכין, משחות כימיות ועוד.

4. חסכון בכסף – לאורך זמן, סדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר חסכונית מאשר שימוש בשיטות חלופיות לאורך כל החיים, שכן לאחר הסרת שיער בלייזר אין יותר צורך בכל שיטה אחרת להסרת שיער.

5. הגברת הביטחון העצמי והדימוי העצמי בחשיפת הגוף, בעיקר בקיץ (בגד ים).

מי יכול לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר?

המועמדים האידיאלים להסרת שיער הם אנשים בעלי עור בהיר ושיער כהה.

ככל ששערה כהה יותר, כך היא מיטיבה לקלוט את האנרגיה של קרן הלייזר. עור בהיר לעומת עור כהה או שזוף הוא בעל הסתברות נמוכה יותר לתופעות לוואי של שינוי פיגמנטים לאחר הטיפולים להסרת שיער.

עם הדור החדש של המכשירים להסרת שיער בלייזר, ובראשם מכשיר הסופרנו טיטניום, גם בעלי עור כהה או שזוף יכולים להשיג תוצאות טובות לטווח ארוך.

כיצד עובד הטיפול?

טיפול הסרת שיער בלייזר מתבצע על ידי קרן אור שנוצרת על ידי המכשיר ונספגת בפיגמנט הממוקם בזקיק השערה (בעומק שכבת העור). הקרן נדלקת לחלקיק שנייה בלבד, ובזמן זה הורסת למעשה את הזקיק בעזרת אנרגיית חום. אנרגיה זו גורמת לעיכוב בגדילה מחדש של השיער ובמקרים מסוימים להרס תמידי של הזקיק.

במקביל, מערכת קירור ייחודית ומתקדמת מגנה על העור על ידי קירורו בזמן פעולת הלייזר ובכך מונעת כאבים וגרימת נזק לעור.

כמה זמן לוקח כל טיפול הסרת שיער בלייזר?

משך זמן הטיפול תלוי באזור הגוף בו מטפלים. הסרת שיער באזור השפם לוקחת מספר דקות ואילו טיפול באזור הרגליים יכול להימשך שעה.

משך ההליך כולו מתבצע באמצעות סדרת טיפולים אשר משתנה בהתאם למצב של כל לקוח ולקוחה, בהפרשי זמן של 12 שבועות. זאת מאחר וצמיחת השיער היא בעלת אופי מחזורי של 3 שלבי התפתחות. לפיכך, קיום טיפול בודד לא יהיה יעיל. בכל טיפול נפגעים בממוצע 10% מזקיקי השיער, כאשר על מנת לקבל תוצאה מקסימלית יש לפגוע בכ-70% מהזקיקים.

כיצד מתכוננים לטיפול הסרת שיער בלייזר?

כשבועיים לפני תחילת הטיפול, יש להימנע מהסרת השיער באמצעות שעווה, מריטה או הבהרה. לעומת זאת, בזמן ההמתנה לטיפול ניתן לגלח את השיער. כמו כן, יש להימנע משיזוף לפחות חודש לפני הטיפול.

נגישות