תפריט

הסרת שיער בלייזר אצל גברים

הסרת שיער הערווה אצל גברים הפכה בתקופה האחרונה מטרנד "נקודתי" לאידיאל היופי והאסתטיקה: שחיינים שחקני כדורגל, דוגמנים ואפילו כוכבי סרטים, העניק לגיטימציה לכלל אוכלוסיית הגברים להסיר את השיער מאזור החזה, אולם לא כולם היו מעוניינים במראה החלק לגמרי הזה, שרובינו מדמיינים כשאנחנו שומעים את המילים "הסרת שיער בלייזר".

להסיר את השיער – אבל לא את כולו

שיטה חדשנית מאפשרת היום לכלל הגברים ליהנות ממראה טבעי יותר ומופחת שיער באזור החזה, מראה שלא יהפוך את האזור לחף מכל שיער לחלוטין, אבל לאסתטי, נעים למגע ומאוורר יותר: לייזר טאץ', שיטה המתבססת על אותן טכניקות טיפול, אולם מאפשרת לרופא המטפל להפחית את השיער במידה המבוקשת מבלי לפגוע במראה הגברי.

לייזר טאץ' – שיער מופחת בדיוק במידה הנכונה

נשים וגם גברים בכל העולם חשים כי שיער חזה רב וצפוף יוצר מראה לא אסתטי ולא נעים למגע, בטח ובטח בעת פעילות גופנית או באקלים חם במיוחד. מן הצד השני, רבים מאותם נשים וגברים לא היו מעוניינים במראה חלק של האזור והיו שמחים לשמר את המראה המסוקס והשעיר במידה.

שיטה ייחודית זו של הלייזר טאץ' מאפשרת לגברים לבחור את האופציה להישאר שעירים בתום סדרת הטיפולים, אבל שעירים במידה בה היו מעוניינים. השיער באזורים המטופלים לא ישוב לצמוח עוד, אבל השיער שנותר, יישאר שם ויראה אסתטי מתמיד.

להחליף את שאר השיטות להסרת שיער

מיותר לציין ששיטה זו של הסרת שיער בלייזר החליפה באופן כמעט גורף את שאר השיטות המקובלות, שכן גילוח היה מחזיק מעמד זמן קצר מידי והיה מוביל להתפתחות של פצעים מוגלתיים באזור המגולח ואילו שעווה הייתה כואבת מידי ולעתים אף מובילה לתופעה של צמיחת שיערות הפוכה באזור.

"סיקול ממוקד" לשיער המיותר

טיפולי הסרת שיער בלייזר פועלים באופן כזה שקרן הלייזר, אשר באה במגע עם העור, חודרת אותו ומגיעה עד לזקיק השערה ממש ולמעשה משמידה אותו. באופן עקבי אותו שורש שיעה ייחלש עד מאוד ולא יצמח שוב. שיערה כהה אשר צומחת על איזור בו העור בהיר יותר ממנה, מסייעת לקרן הלייזר לזהות היטב את המלנין המופיע בשיערה ולהתביית עליה, כך שלמעשה, מבוצע על ידה "חיסול ממוקד".

לייזר טאץ' היא המילה האחרונה בקרב הגברים לא רק באזור החזה, כי אם באזורים נוספים בהם היו רוצים מראה שעיר פחות.
הזרועות, הצוואר ולעיתים גם הבטן, זוכים למגע המרפרף אך ההחלטי של קרן הלייזר והתוצאות משביעות רצון. אז אתם עוד פה?

 

נגישות