תפריט

כשהלקוחה ביקשה "את כל החבילה"

בוקר אחד נכנסה למרפאתו של ד"ר ייון אישה בשנות ה-40 לחייה ושמה קרול. הבחורה, כך לפי הדוקטור, נראתה שמורה, מטופחת ובאופן כללי, פשוט טוב. למרות מראה הכללי הנאה, ביקשה קרול מהרופא "את כל החבילה". מה זה כל החבילה אתם תוהים? ובכן, קרול ביקשה הגדלת חזה, שיטוח הבטן, ועוד ביקשה למתוח את ירכיה וצווארה וללכסן מעט את עיניה כך שידמו לאלה של הכוכבת מייגן פוקס.
אה ואם אפשר, אז להתפיח גם את השפתיים, כך שיראו בדיוק כמו אלה של אנג'לינה ג'ולי. לא בקשה מוגזמת במיוחד…

נקמה מתוקה בבעל

הד"ר הסביר לגברת הצעירה שמדובר בניתוחים פלסטיים רבים ותהה מדוע היא מעוניינת בכולם. לאחר שהסמיקה והרצינה, הסבירה לו קרול שלאחרונה היא רותחת: בעלה נטש אותה לטובת בחורה צעירה יותר והיא פשוט מעוניינת בנקמה!

עד כמה שזה נשמע מפתיע, סקר שנערך על ידי הקבוצה לכירורגיה פלסטית בשנת 2011 בבריטניה העלה כי למעלה מרבע מהמטופלים (כ26%), היו נשים שזה עתה התגרשו, לעומת 11% מהם שהיו גברים שננטשו על ידי בנות זוגן… גם בהוליווד התופעה מוכרת, הנה רק לאחרונה כתבה כוכבת "עקרות בית אמתיות של בוורלי הילס", ברנדי גלנוויל בספר שלה, שהשקיעה 12 אלף דולר בחידוש איבריה האינטימיים וזאת לאחר פירוק היחסים שלה עם בעלה אדי סיבריאן, עליהם שלמה, איך לא- בכרטיס האשראי שלו!

ניתוחים פלסטיים לאחר גירושין

ד"ר ייון עצמו מעריך על פי ניסיונו כמנתח במטרו דיטרויט, כי 20% מהנשים שפנו אליו, נמצאו לאחרונה בהליך גירושין והוא אף מחלק את הפונות הללו על פי קטגוריות: הקבוצה הגדולה ביותר היא של אלה שחזרו ל"שוק" הפנויים פנויות והיו מעוניינים לשפר את המראה שלהם על מנת להראות אטרקטיביים ולמצוא בן זוג חדש, אלה שתמיד רצו לעבור ניתוח פלסטי כזה או אחר , בעיקר הגדלת חזה, אבל בן הזוג הגביל אותן וכעת משהתגרשו- הן ניגשות אל מתחת לסכין, וקבוצה נוספת בה נמצאות נשים כמו קרול, המבקשות לעורר את קנאתו של בן הזוג הקודם וזאת באמצעות ניתוח פלסטי. נשים כאלה, הוא מסביר- הוא מסרב לנתח ומעודד אותן לדחות את הניתוח למצב בו הן יהיו רגועות יותר ונינוחות יותר מבחינה נפשית.

סוף הסיפור המפתיע

זה לא עצר את קרול, שכעבור שנה וחצי חזרה למרפאתו. הפעם היא היתה לבושה באופן שמרני ולא הייתה מאופרת. אבל ניכר היה בהחלט ששפתיה היו שמנמנות יותר, זוויות עיניה לוכסנו, גבותיה היו מוקשתות יתר על המידה, חזה היה גדול באופן לא פרופורציונאלי ובטנה השטוחה הקצינה את המראה אף יותר.

קרול הסבירה לד"ר יוון כי מאחר וסירב לטפל בה, ניגשה לרופא אחר שביצע מתיחת הפנים, הרמת גבות, עיבוי שפתיים, מתיחת עפעפיים, הגדלת חזה, מתיחת בטן ושאיבת שומן. כשביקש לדעת הרופא מדוע שבה אם כך למרפאתו, הסבירה קרול: "בעלי ואני חזרנו לחיות יחד ואפילו חידשנו את הנדרים שלנו. עכשיו, הבנתי מה באמת אני רוצה".

"מה את באמת רוצה?" שאל הרופא

"את עצמי הישנה, בחזרה"…

נגישות