תפריט

הגדלת חזה עשי זאת על בטוחניתוחי הגדלת החזה מזינים את בתי החולים והחברות הרפואיות ומחייבת אותם לבצע מחקרים ועקבים צמודים אחרי המטופלות, לשכלל את טכניקות הניתוח ולפתח מוצרים חדשים מחומרים מתקדמים בכל הקשור לשתלים. גם הפן הפסיכולוגי לא נזנח כאן ומחקרים בנושא זה, לצד נושאים חברתיים וסוציולוגיים, כבר פורסמו ברחבי העולם.

תשומת לב מוגברת לניתוחי הגדלת חזה אכן גורמת לכך שתחום ניתוחי הגדלת חזה הפך לאחד התחומים המבוקרים והמפוקחים ביותר בתחום הרפואה בכלל.

שני כיווני המחקר העיקריים המטופלים על בסיס קבוע הנם:

טכניקות הניתוח – כל מה שקשור בטכנולוגיה ושכלול המכשור הרפואי כך שיתאים ביותר לגוף הנשי, הבנה משופרת מאוד בכל הקשור לתהליכי החלמת הגוף ומבנהו וכדומה.

פיתוח השתלים סוג השתלים ועמידותם, כמו גם התחושה שהם מעניקים במישור הפיזי, הנם קריטיים להצלחת הניתוח ושביעות הרצון של המטופלת גם שנים לאחריו. החשיבות לפיתוח מתמיד של שתלים איכותיים ועמידים, הוא קריטי ביותר.

גם הרשויות המבקרות של המדינות והארגונים הרפואיים הבינלאומיים הינם חלק מכללי המשחק הקריטיים הללו והביקוש מחייב גם אותם להתערב באופן אקטיבי ככל שרק מתאפשר, בכל שלבי הליך הניתוח וזאת לטובת קביעת סטנדרטים חדשים של בטיחות ותקני בקרת איכות מחמירים להליך הרפואי עצמו, ובטיחות החומרים הנמצאים בשימוש המנתחים הפלסטיים – באופן פרטני.

מי נוגע בחזה שלי?

שאלת השאלות היא מה מידת מיומנותו של הרופא. מיומנות גבוהה והניסיון עשיר, מובילים באופן ישיר להצלחת הניתוח ומידת שביעות הרצון של המנותחת. על הרופא להיות רופא כירורג המומחה לרפואה פלסטית, על הניתוח להתבצע בבית חולים מוכר שמצויד בכל האבזור המתקדם הנדרש ועל הצוות המסייע להיות מקצועי ומיומן. רשת מרפאות פרופורציה מבטיחה לך שקבלי את כל תנאי הפתיחה הנדרשים הללו, נוסף על יחס אישי לאורך כל הדרך וגם לאחר הניתוח עצמו.

רשת מרפאות פרופורציה עובדת לאור ההנחיות הקפדניות של משרד הבריאות הישראלי, מעסיקה את טובי המומחים בתחום הכירורגיה הפלסטית, ולא מתפשרת על איכות החומרים והשתלים. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם בתי החולים הפרטיים הטובים בישראל- אשר פועלים תחת פיקוחו ההדוק של משרד הבריאות וברשיונו.

למידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ עם כירורג פלסטי מלאו פרטיכם או חייגו אלינו 03-5138801

נגישות