תפריט

דברים שחייבים לדעת לפני הסרת שיער בלייזרהסרת שיער בלייזר נחשבת לפתרון היעיל ביותר להשגת עור חלק ונקי משיער, אך חשוב לבצעה תוך הקפדה על כללי בטיחות.
לכן ריכזנו עבורך הליך בטוח של הסרת שיער בלייזר בעונות הסתיו והחורף:

שיטת הלייזר מבוססת למעשה על אנרגיית אור שפוגעת בזקיקי השיער בעצמה גבוהה ובאורך גל אחד.
קרן האור הזו למעשה משנה את צבעו של הזקיק ומשמידה אותו. לאורך זמן ובהתמדה, הזקיקים נחלשים, ומפסיקים לצמוח שוב.

אלחוש
רמת סף הכאב משתנה לא רק מאדם לאדם, אלא גם בין אזורים שונים בגוף. בפרופורציה משתמשים במכונת קירור ועבור לקוחות רבים, הקירור מספק למניעת כאב בזמן הטיפול. יחד עם זאת, במידת הצורך, מומלץ למרוח את משחת אלחוש מיוחדת שמסייעת בהפחתת הכאב באופן ניכר, לפני הטיפול. כמו כן, במידה ואתם נמרחים במשחת האלחוש, חשוב לתכנן את גודל האזור המטופל מראש. משחה זו נספגת בדם ולא מומלץ למרוח אותה על אזורים נרחבים בו זמנית.

גילוח
ברשת פרופורציה הלקוחות מתבקשים להגיע לטיפול לא מגולחים, כדי שהמטפל המיומן יוכל לראות את מצב השיער בצמיחתו המלאה, לאבחן את רמת השעירות ולהתאים את הטיפול בלייזר באופן אישי למטופל!

שיזוף
הקיץ כבר מאחורינו וזה הזמן לתת לעור להירגע, לשקם את עצמו מנזקי השמש – ולהתבהר. כשהעור בהיר והשיער כהה מדובר במצב אידאלי לפעילות יעילה של מכשיר הלייזר.
חשוב לזכור שהשיזוף מגביר את הסיכון לכוויות בזמן הטיפול!
בכל מקרה, חשוב ביותר להשתמש בקרם הגנה ברמה גבוהה ולהקטין למינימום את החשיפה לשמש. המלצה זו נכונה לתקופת טיפול הסרת שיער בלייזר, אבל תקפה באופן כללי לכל עונות השנה.

עור נקי
אין להגיע לטיפול הסרת שיער בלייזר כשהגוף משוח בשמנים או בקרמים. הדבר פוגם ביעילות הפעולה של מכשיר הלייזר.

קעקועים
יש לכסות קעקועים היטב לפני כל טיפול. חשיפת קרני הלייזר לאזור הקעקוע עלולה לפגוע בו ולפגום בו. פרט לכך, עלולה להיווצר על האזור המקועקע כוויה.
בטיחות – המטפל לא סתם החליט להרכיב את משקפי השמש המיוחדים שלו כחלק מעניין הדיסטנס. קרני הלייזר עלולות לפגוע בעיניים ועל כן, על כל הנוכחים בחדר להרכיב משקפיים מיוחדים אלה, על מנת להימנע מפגיעה.

בדיקת ייעוץ
בזמן הייעוץ עליכם לעבור אבחון ובדיקת התאמה לטיפול.

טיפול מקצועי
רק איש מקצוע מיומן שהוכשר לטיפול במכשיר יכול לבצע את הטיפול. בפרופורציה הטיפול מתבצע על ידי צוות מיומן ומקצועי , בפיקוח רפואי. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים הטובות והמיומנות ביותר.

מחיר משתלם
בשוק תחרותי כדאי לכם לעשות בדיקה מקיפה לפני שתקבלו החלטה. חשוב לבדוק עם קופת החולים שלכם: האם הם משתתפים בהטבות טיפולי הסרת שיער בלייזר?
תופתעו לגלות שרבים מקופות החולים עובדות עם פרופורציה!

שתהיה לכולנו שנה חדשה, חלקה ובטוחה!

 

נגישות