תפריט

האם הרגליים שלך מוכנות לקיץ

ליהנות הנאה שלמה מהקיץ

רגליים לא מטופחות ולא אסתטיות יכולות למנוע מנשים ליהנות מהנוחות של בגדי קיץ, וחבל. ישנם מגוון טיפולים לכמעט כל סוג של פגם אסתטי ברגליים היכולים להעניק להן מראה משודרג ומתאים לקיץ החושפני.

העלמת ורידים ונימים – לרגליים נקיות מורידים בולטים

נשים רבות סובלות מתופעת ורידים ברגליים. גיל המעבר, הריון או גנטיקה הם בין הגורמים להיווצרות ורידים ונימים ברגליים. אותם סימנים כחולים בגב הרגל, מאחורי הברך או בקרסוליים אשר מעיבים על האסתטיקה של הרגל וגורמים לרבות לכסות את האזור בביישנות. העלמת ורידים הינה טיפול פשוט יחסית המאפשר להיפטר מהורידים והנימים ברגליים ולחזור למראה חלק וצעיר יותר.

ישנן שתי שיטות פשוטות להעלמת ורידים המבוצעות ברשת פרופורציה:

סקלרותרפיה טיפול קצר במינימום פולשנות המיועד לנימים וורידים שטוחים. הטיפול מבוצע ללא הרדמה, במרפאה ובמהלכו מוזרק חומר אלכוהולי המעלים את הורידים והנימים על ידי המסתם.

הזרקת קצף לוורידים שיטה יעילה המיועדת לטיפול בוורידים בולטים. מדובר בטיפול מרפאתי המבוצע בהנחית אולטרסאונד, במהלכו מוזרק לורידים קצף הממיס ומעלים אותם.

הסרת שיער בלייזר – לרגליים חלקות כל הקיץ

אם את חולמת להיות ספונטנית הקיץ, כדאי מאוד לשקול הסרת שיער בלייזר. הטיפול האידאלי לימי הקיץ שישחרר אותך סופית מסכין גילוח / שעווה או כל שיטה אחרת להסרת שיער.

מדובר בסדרת טיפולים אשר מומלצת באופן אישי לכל לקוח/ה, כאשר את התוצאות ניתן לראות לאחר 4-5 טיפולים. היתרון הגדול טמון בכך שלאחר גמר סדרת הטיפולים, רוב המטופלים נפטרים מהשיער, שאינו חוזר יותר. לאחר הטיפול, תוכלי להציג לראווה רגליים חלקות, שיישארו כך גם בקיץ הבא.

 

 

נגישות