תפריט
  1. לייזר לא מתאים לכל אחד – אם את בעלת גוון עור כהה מאוד או שיער בהיר (ג'ינג'י, לבן או בלונדיני) – ישנו סיכוי גבוה שלא תתאימי לטיפול. לכן בטרם את רוכשת סדרת טיפולים, הקפידי להיבדק על ידי איש מקצוע מיומן שיאבחן האם בכלל ניתן לבצע את הטיפול על סוג העור/גוון השיער שלך. חבל לשלם, להקדיש זמן ולהגיע לטיפולים ולא לראות תוצאות.5 דברים שחשוב לדעת על הסרת שיער בלייזר
  2. התוצאה באה מהתמדה – אמנם ישנם מקרים בהם ניתן להבחין בתוצאות כבר לאחר 2-3 טיפולים, אבל באופן כללי יעבור זמן עד שתוכלי לחשוף את האזור המטופל באופן ספונטני. לכן, חשוב לא להילחץ אם את לא הופכת "חלקה" מיד. זכרי כי מדובר בתהליך ולא בטיפול חד פעמי. במידה ועברת סינון התאמה כראוי, אין שום סיבה שלא תראי תוצאות.
  3. לא תמיד אפשר להסיר את הכל – בהמשך לסעיף הקודם, אמנם דרושה סבלנות, אך לא אינסופית. בסופו של דבר, המקסימום שניתן להבטיח בטיפולי הסרת שיער בלייזר הוא הפחתה של כ-80-90% בשיעור הגוף באזור מטופל. עשרות שנים של מחקר מקצועי וניסיון בפועל, הביאו את צוות המומחים של פרופורציה למסקנה כי לאחר 12 טיפולים ניתן להגיע לתוצאה המקסימלית עבור מטופל. לכן, אל תלכו שולל אחרי הבטחות של "טיפולים לכל החיים" – כל שיער שלא הוסר לאחר 12 טיפולים, לא יוסר גם לאחר 100 טיפולים. לכן אנו בפרופורציה אף פעם לא מבטיחים הסרה מלאה של השיער או טיפולים לכל החיים ואם את שומעת הבטחה שכזו, צריכה להידלק לך נורה אדומה.
  4. לא מומלץ בזמן הריון – חשוב לציין כי לא קיים נכון להיום מידע מדויק בספרות הרפואית על השפעת טיפולי הסרת שיער בלייזר בזמן הריון. אבל ההיגיון הבריא, הניסיון המצטבר ושנות לימוד והשתלמות רבות של אנשי המקצוע שלנו הביא אותנו למסקנה כי לא מומלץ לבצע טיפולי הסרת שיער בזמן הריון. צריך לזכור כי מדובר בקרינה לכל דבר ואם לא מדובר בהליך שהוא חובה – אין סיבה לסכן לחינם את האם והעובר. אז אם יאמרו לך שאין שום הוכחות שהסרת שיער מזיקה להריון, זה נכון אבל אין גם הוכחות הפוכות. אם התחלת בטיפולים בטרם הכניסה להריון, כל מקום הוגן יאפשר לך להקפיא אותם ולחזור לבצעם לאחר הלידה, או בתום ההנקה.
  5. הכל טמון בעיתוי – הקיץ הוא הסיבה העיקרית המובילה את רוב הנשים לבצע הסרת שיער בלייזר. ומה קורה אם רוצים להתחיל את הטיפול בקיץ? בעייתי, אבל לא בלתי אפשרי. באופן כללי, אם טרם התחלת בטיפול, רצוי לחכות לחודשי החורף. שתי סיבות עיקריות לכך הן החשיפה לשמש, שאינה מומלצת מיד לאחר כל טיפול והתוצאות שהרבה יותר נחמד ליהנות מהן בזמן הנכון. תחילת הטיפול בקיץ משמעותה שאולי לא תספיקי ליהנות מהפירות בעונת בגדי הים וכמובן תיאלץ אותך להקפיד במיוחד למרוח קרם הגנה ולא להשתזף לאחר כל טיפול. מצד שני, הסרת שיער בלייזר היא השקעה לטווח ארוך והתוצאות תישארנה איתך לנצח, אז אם התחלת את הטיפול בקיץ, אל תאמרי נואש. תמיד תוכלי ליהנות מהתוצאות בקיץ הבא…
נגישות