תפריט

בודי טייט – פתרון נפלא לחיטוב הגוף

אין ספק שטיפול בודי טייט ביצע מהפכה של ממש בתחום חיטוב ועיצוב הגוף והאסתטיקה הרפואית. אנשים רבים שנואשו מדיאטות אך פחדו מניתוחים כגון שאיבת שומן, מצאו פתרון יעיל ובטוח יותר בדמות בודי טייט.

היתרונות של טיפול בודי טייט, הכוללים המסת השומן, שאיבתו וכתוצאה מכך הצרת היקפים ובנוסף חיזוק האלסטיות והידוק העור, שכנעו רבים לבצע את התהליך ובהצלחה, אך האם הם מבטלים את הצורך בדיאטה ואורח חיים בריא? במידה ועניתם כן, מומלץ כי תמשיכו לקרוא.

לשמור על אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת

רבים נוטים לחשוב כי בגלל שמספר תאי השומן בגופנו הוא קבוע, לאחר המסת שומן כמו בודי טייט או ניתוח שאיבת שומן, אין אפשרות כי יצמחו תאי שומן חדשים ולכן לא קיימת סכנה של השמנה מחודשת. מחשבה זו היא טעות, שיכולה לסכן ולהרוס את תוצאותיהם של שאיבת שומן או בודי טייט.

רקמת השומן האנושית היא רקמה קבועה. לאחר גיל ההתבגרות מספר תאי השומן בגוף קבוע. פגיעה בתאי השומן, כמו שקורה במהלך ביצוע המסת שומן (בודי טייט) אכן לא תביא להתחדשות של התאים. אך השמנה חוזרת היא בהחלט אפשרית, אלא שלאחר הרס תאי השומן היא תבוא לידי ביטוי בצורה לא פרופורציונלית.

אם עברתם טיפול המסת שומן כמו בודי טייט וטעיתם לחשוב שמעתה והלאה אינכם צריכים לשמור על תזונה נכונה ופעילות גופנית וצרכתם מזון עתיר בקלוריות – אתם טועים ועלולים להתאכזב. הנטייה להשמין במקומות מסוימים, כמו באזור הבטן, הירכיים, המתניים או הישבן היא לרוב גנטית. ולכן היות ואיננו משנים את הגנטיקה של הגוף, אורח חיים לא בריא ולא מאוזן כן יביא להשמנה חוזרת באותם המקומות.

בודי טייט – גורם משלים לתזונה בריאה

לכן טיפול בודי טייט לא מחליף דיאטה אלא מהווה גורם משלים לה. הוא יעיל במיוחד לאותם מצבורי שומן שנובעים מצורת מבנה הגוף שלנו ולכן אינם נעלמים כתוצאה משינוי אורח חיים בלבד. השילוב של תזונה נכונה ופעילות גופנית עם התערבות חיצונית מינימלית בצורת בודי טייט, הוא זה שיביא להצרת היקפים יעילה ושמירה על תוצאות לאורך זמן.

נגישות