תפריט

כיצד פותח הטיפול?

מדענים מאוניברסיטת הרווארד שבארה"ב חקרו את השפעתן של כוויות קור וגילו כי חשיפה ממושכת לקור מקדמת מוות תאי וכי רקמות שומן רגישות יותר לנזקי קור מאשר רקמות אחרות הסובבות אותן. המסקנה אליה הגיעו היא, כי ניתן לגרום להרס מצבורי שומן תת עוריים בחשיפה מבוקרת לטמפרטורה שפוגעת אך ורק ברקמות השומן ואינה מסבה נזק לרקמות אחרות. עוד גילו, כי לאחר הרס רקמות השומן, המערכת הלימפתית שבגופנו מעבדת ומסלקת אותם באופן טבעי מהגוף.

לתהליך זה העניקו את השם Cryolipolysis  – הקפאת שומן או חיטוב בקור ובעזרתו ניתן לצמצם מצבורי שומן תת עוריים באופן נקודתי ולא פולשני.

כיצד אפשר להיות בטוחים כי הטיפול לא פוגע בשאר התאים בגוף?

רקמות העור בנויות בין השאר ממולקולות מים ואלו קופאות בטמפרטורה נמוכה מאד, שומן לעומת זאת, עשוי מביו-מולקולות בעלות מבנה כימי שונה מזה של רקמות העור וקופא בטמפרטורה גבוהה יותר, תהליך אשר גורם להתגבשות בתאי השומן ובכך להרס שלהם. על ידי קירור רקמות השומן בטמפרטורה 10- מעלות צלזיוס ניתן להיות בטוחים כי רקמות שומן הן היחידות אשר נפגעות מן התהליך.
למעשה, מכל שיטות המסת השומן כגון המסת שומן בחום, המסת שומן באולטרסאונד או ליפוליזיס (הזרקת תרכובות כימיות לפירוק רקמת השומן), הקפאת שומן הינה השיטה הבטוחה והיעילה ביותר.

במה שונה הטיפול מירידה במשקל באמצעות דיאטה?

בניגוד להרזיה באמצעות דיאטות למיניהן המשפיעות על גודלו של תא שומן, הקפאת שומן פוגעת בתא השומן עצמו והורסת אותו לחלוטין, תאי שומן שנהרסו לא יחזרו שוב אם כי במקרים נדירים של השמנת יתר, הגוף ייצר תאי שומן חדשים באזורים שונים בגוף.

בעזרת תהליך הקפאת שומן ניתן להסיר ביעילות עד 30% אחוז מהשומן באזור ממוקד ולצמצם עד 7 ס"מ מההיקפים וכל זה ללא כאב, ללא היערכות מיוחדת, וללא כל זמן החלמה או צורך בהתאוששות.. להשגת תוצאות מיטביות, נדרשים  3 טיפולים  בלבד.
הקפאת שומן, תמונות לפני ואחרי - רשת מרפאות פרופורציה

האם הקפאת שומן מחליפה דיאטה?

הקפאת שומן אינה בשום אופן תחליף לאורח חיים בריא ולשמירה על תזונה נכונה אך לעתים כל המסירות והנחישות בעולם פשוט לא מעניקים לך את התוצאות עליהם חלמת. הקפאת שומן הוא טיפול מצוין לאלו השומרים על אורח חיים בריא המעוניינים לטפל באזורים שהם אינם מצליחים לטפל בהם בעזרת דיאטה וכושר ומשמש ככלי משלים לחיטוב הגוף.

הקפאת שומן ברשת מרפאות פרופורציה

טיפולי הקפאת שומן ברשת פרופורציה מתבצעים על ידי מטפלות מקצועיות בעלות ניסיון מוכח בתחום האסתטיקה ובפיקוח רפואי, לכל מטופל תיק רפואי חסוי בו מתועדים כל שלבי הטיפול והנחיות טיפול המותאמות לו.
בכל סניפי הרשת מכשיר Mecool חדשני בטכנולוגיה גרמנית המאושרת על ידי משרד הבריאות האמריקאי – ה FDA וה CE.

שלי עובדיה, מטופלת בהקפאת שומן ברשת פרופורציה מספרת: "היו לי מצבורי שומן שלא ירדו בעזרת ספורט, כעת לאחר הטיפול הבגדים יושבים עליי יותר טוב,
בגד הים שלי יושב עליי יותר טוב, אני מאד מרוצה!"

מתלבטים לגבי תהליך הקפאת שומן? השאירו פרטים בטופס שבתחתית העמוד ונציג ייצור עמכם קשר או לחצו כאן ותאמו תור באופן עצמאי

 

 

נגישות