תפריט

לפעמים דיאטה פשוט אינה מספיקה

בגופנו קיים מספר קבוע של תאי שומן. השמנה או הרזייה אינה מצביעה על עלייה או הפחתה בכמות התאים, אלא אך ורק בגדילתם או התכווצותם. אמנם פעילות גופני ותזונה נכונה עשויה לסייע באופן משמעותי בכיווץ תאי השומן. אך יחד עם זאת, קשה לפעמים להיפטר ממצבורי שומן קטנים, טיפול הקפאת שומן יכול לספק פתרון יעיל וארוך טווח על מנת להיפטר הם, פשוט על ידי המתתם וסילוקם מהגוף.

פתרון ללא ניתוח ובמינימום סיכון

בעבר, על מנת להיפטר משומן עודף, היה צורך לעבור ניתוחים לשאיבת שומן. ניתוחים אלו נעשו בהרדמה מלאה והיו מלווים בהתערבויות פולשניות בלתי נעימות שדרשו אשפוז ותקופת החלמה ארוכה וקשה. כיום טיפול הקפאת שומן, או המסת שומן בקור, מביא עמו טכניקה פשוטה ובטוחה יותר ללא ניתוח , על מנת להיפטר מעודפי השומן. על ידי טיפול בן שעה אחת בלבד, ניתן יהיה לראות תוצאות משמעותיות.

פתרונות אסתטיים מתקדמים עושים רק עם פרופורציה

מכבי שירותי בריאות מציעה לך שירות ייחודי ומשתלם. כעת ניתן ליהנות מטיפולים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר דרך רשת המרפאות פרופורציה, המובילה בישראל את תחום הטיפולים האסתטיים, בה בחרה מכבי בטיפול הקפאת שומן לצמצום היקפים. בפגישת הייעוץ תיבחן התאמתך לטיפול ע"י אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, אשר ימדדו את היקף גופך, ישקלו אותך ויתאימו עבורך את הטיפול . באמצעות טיפול חיצוני בן שעה ניתן יהיה להקפיא את השומן העודף ובכך להפטר ממצבורים עקשניים ולצמצם את ההיקפים.

קליניקות מפנקות, ציוד מתקדם וצוותים רפואיים מהטובים ביותר

רשת מרפאות פרופורציה, בעלת פריסה ארצית של 14 סניפים מצפון הארץ לדרומה, צברה מעל 30 שנות ניסיון בתחום האסתטיקה ועובדת עם צוותים רפואיים המובילים בתעשייה תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר. הטיפולים מתבצעים בחדר פרטי ושקט בו ניתן יהיה לשכב על מיטת הטיפולים בשלווה, להקשיב למוסיקה מרגיעה לבחירתך ואפילו לצפות בטלוויזיה בעת כל תהליך הקפאת השומן. לאחר טיפול של שעה תתחילו בתהליך צמצום ההיקפים בהתאם לסדרת הטיפולים שתקבע עבורך.

מבוטחי מכבי נהנים מהטבה משמעותית

רשת מרפאות פרופורציה מציעה למבוטחי מכבי הטבה בטיפול הקפאת שומן. לפרטים נוספים על הטיפול לבדיקת זכאות להטבה אנא פנו אלינו בטלפון 5599* או השאירו פרטים בטופס שבעמוד.

נגישות