תפריט

הקפאת שומן להיפטר מהעודפים פרופורציהמצבורי השומן העקשניים – צרה של ממש

ומה כבר לא ניסינו: אימוני ספינינג, קיקבוקס, זומבה, טי.אר.אקס, חיטוב ועיצוב, קבוצות ריצה – וכל זאת בשילוב דיאטות מסוגים שונים ומשונים. אך אותם "צמיגים", כאילו בשביל להכעיס, לא מצטמצמים אפילו לא במעט.
עם הזמן נדמה שקורה דווקא ההיפך, ואנו מפסידות במערכה. כל המאמץ, הזמן הרב שאנו משקיעות (שלא לדבר על הכסף) – הכל יורד לטמיון. ולא משנה כמה אנחנו מנסות לטשטש אותם – ללבוש בגדים מחמיאים (וכהים…) להבליט את מה שראוי להבלטה – אנו מודעות היטב לעובדה שהם לא ממש מוסתרים.
הבשורות הרעות הן שהזמן לא עובד לטובתנו וככל שאנו מתבגרות, תאי השומן גדלים וצוברים נפח – ויכולים לגדול עד פי 10 מגודלם המקורי!

הקפאת תאי השומן: להרוג אותם ברכות…

לשמחתנו, באה הטכנולוגיה לעזרתנו – ומציעה פתרון חדש, יעיל ולא פולשני, שפותח במטרה לטפל במיוחד במצבורי השומן הסוררים בבטן, בירכיים ובישבן.
לעומת טיפולים אגרסיביים יותר, המיועדים למטופלים שצברו עודף משקל רב – הטיפול הזה נועד לטפל בדיוק באותם מצבורי שומן לא גדולים אך עקשניים, כאלה שאימוני הכושר והדיאטות לא מצליחים להעלים.
השיטה מבוססת על העובדה שתאי שומן נהרסים בטמפרטורה של מינוס 10 מעלות, בעוד ששאר הרקמות סביבם לא נפגעות. נתון זה מאפשר לפגוע באופן מבוקר רק בהם – בהליך בטוח, לא פולשני וקצר יחסית. ויש גם נתון מעודד: תא שומן שהומת – לא יצמח שוב!

 

הקפאת שומן – למי זה מתאים?

הטיפול מתאים במיוחד לשומן באזורים כמו בטן, מותניים, ירכיים פנימיות, ירכיים חיצוניות וישבן תחתון ואינו מיועד לאנשים הסובלים מעודף משקל גבוה, מבעיות בזרימת דם כתוצאה מסוכרת, מבעיה בקרישת דם, מאלרגיה לקור ובעת היריון והנקה.

אז איך הפלא הזה קורה?

הטיפול מבוצע אך ורק ע"י צוות מיומן בעל השכלה רפואית.
במהלך הטיפול במרפאה, זרועות מיוחדות מוצמדות לאזור המטופל ויונקות בעזרת ואקום את מצבור השומן. אז הן מקררות אותו למינוס 6 עד מינוס 10 מעלות צלזיוס.
כאמור, בטמפרטורה זו תאי השומן עוברים תהליך של מוות הנקרא Apoptosis – הם כבר לא יאגרו שומן ולא יושפעו מעליית משקל עתידית, אם תהיה כזאת.
בכל טיפול ("סשן") ניתן לטפל בכמה אזורים בגוף, ולאחר שהתאים נהרסים (מומתים) – הם נפלטים מן הגוף בתהליך טבעי ובהדרגה, בתוך מספר שבועות.

כמה טיפולים צריך?

כל אחת מגיעה לטיפול עם הצרכים שלה (ועם מספר שונה של אזורים "בעייתיים" היא רוצה לטפל). בדרך כלל מדובר בסדרה של 1-3 טיפולים בהתאם לכמות השומן שיש להוריד, בהפרשי זמן של כחודש וחצי בין טיפול לטיפול.

קל, מהיר, ללא ניתוח וללא כאבים

הפתרון החדשני הזה מהווה בשורה של ממש לטיפול במצבורי שומן קטנים, משום שאין חיתוך של העור, אין צורך בהרדמה, ולרוב אין כאבים כלל – למעט תחושה לא נעימה בזמן הטיפול, בו מבוצעת "שאיבת" האזור המטופל ע"י ואקום והקפאתו.
לפני כל טיפול נבדק המצב הרפואי של המטופל/ת. כמו כן המטפל מבצע מדידה של האזור המטופל לצורך בקרה ומעקב.

רואים את התוצאות בעיניים

יש לזכור שהתוצאות לא ניכרות מיד אלא לאחר מספר שבועות, וזאת משום שלאחר הטיפול תאי השומן המומתים עדיין נמצאים בגוף.
תאי שומן אלה נפלטים מהגוף באופן טבעי בתוך מספר שבועות, ובסופו של התהליך – התוצאות בהחלט ניכרות:
כל טיפול מביא להפחתה של כ- 2-3 ס"מ מההיקף!
חשוב לציין שמטופלים המקפידים על פעילות גופנית סדירה ותזונה נכונה – רואים שינוי מהיר יותר ולכן המלצת המטפלים הינה חד משמעית: להמשיך באורח החיים הבריא ולהתמיד באימונים!
דבר נוסף שחשוב לזכור: אמנם תאי השומן המומתים לא יחזרו ולכן לא תתרחש השמנה חוזרת באזור המטופל, אך יש להקפיד על התעמלות ותזונה נכונה משום שגם לאחר הטיפול בהחלט ניתן להשמין – ואז השומן יופיע באזורי גוף אחרים…

 

נגישות