תפריט

שיטת הלייזר מבוססת למעשה על אנרגיית אור שפוגעת בזקיקי השיער בעצמה גבוהה ובאורך גל אחד. קרן האור הזו למעשה משנה את צבעו של הזקיק ומשמידה אותו. לאורך זמן ובהתמדה, הזקיקים נחלשים, ומפסיקים לצמוח שוב.

אלחוש (1) – רמת סף הכאב משתנה לא רק מאדם לאדם, אלא גם בין אזורים שונים בגוף. ברשת פרופורציה משתמשים במכונת קירור ועבור לקוחות רבים, הקירור מספק למניעת כאב בזמן הטיפול. יחד עם זאת, במידת הצורך, מומלץ למרוח את משחת אלחוש מיוחדת שמסייעת בהפחתת הכאב באופן ניכר, לפני הטיפול.

אלחוש (2) – במידה ואתם נמרחים במשחת האלחוש, חשוב לתכנן את גודל האזור המטופל מראש. משחה זו נספגת בדם ולא מומלץ למרוח אותה על אזורים נרחבים בו זמנית.

גילוח – ברשת פרופורציה מבקשים מהלקוחות להגיע לא מגולחים לטיפול, כדי שהמטפל יוכל לראות את השיער בצמיחתו המלאה, לאבחן את רמת השעירות ולהתאים את הטיפול בלייזר באופן אישי למטופל!

שיזוף – מאחר והשיזוף מגביר את הסיכון לכוויות בזמן הטיפול, חשוב ביותר להשתמש בקרם הגנה ברמה גבוהה ולא להיחשף לשמש. המלצה זו נכונה לתקופת טיפול הסרת שיער בלייזר, אבל תקפה לכל תקופת הקיץ באופן כללי.

עור נקי – אין להגיע לטיפול הסרת שיער בלייזר כשהגוף משוח בשמנים או בקרמים. הדבר פוגם ביעילות הפעולה.

קעקועים – יש לכסות קעקועים היטב לפני כל טיפול. חשיפת קרני הלייזר לאזור הקעקוע עלולה לפגוע בו ולפגום בו. פרט לכך, עלולה להיווצר על האזור המקועקע כוויה.

בטיחות – הצוות המטפל לא סתם החליט להרכיב את משקפי השמש המיוחדים שלו כחלק מעניין הדיסטנס. קרני הלייזר עלולות לפגוע בעיניים ועל כן, על כל הנוכחים בחדר להרכיב משקפיים מיוחדים אלה, על מנת להימנע מפגיעה.

סינון רפואי – בזמן הייעוץ עליכם לעבור סינון רפואי ובדיקת התאמה לטיפול. על סינון זה להיות רציני ומקיף בשל היות הלייזר לא מתאים לאנשים הנוטלים תרופות מסוימות, מחלות כרוניות או הריון.

טיפול מקצועי – רק איש מקצוע מיומן שהוכשר לטיפול במכשיר יכול לבצע את הטיפול. בפרופורציה הטיפול מתבצע על ידי צוות מיומן ומקצועי, בפיקוח רפואי. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים הטובות והמיומנות ביותר.

משתלם – בשוק תחרותי כדאי לכם לעשות בדיקה מקיפה לפני שתקבלו החלטה ובעיקר, בדקו עם קופת החולים שלכם, האם הם משתתפים בהטבות טיפולי הסרת שיער בלייזר. תופתעו לגלות שרבים מהם עובדים עם פרופורציה!

שיהיה לכולנו קיץ חלק ובטוח!

נגישות