תפריט

בארץ אולי אין לנו מספיק מהן, והשגרירות היחידות שיכולות לשאת את הדגל הזה בגאון וגאווה הן אסתי גינצבורג ונועה תשבי, אבל היי, אנחנו בדרך הנכונה.

נערות רבות וגם נשים בתחילת שנות ה-20 לחייהן פונות אלינו למרפאות על מנת לבקש להפוך אזור מסוים בגופן למחוטב וממוצק יותר. הן לא מעוניינות במראה רזה באופן קיצוני, אלא להפך – לשמור על המראה הנשי ובד בבד לשפר את הפרופורציות ולהעלים מצבורי שומן משתפלים. את כל זה אנחנו בהחלט מסוגלים לבצע באמצעות מכשיר הבודי טייט, שהוכיח עצמו בכל העולם כמכשיר שעושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת והבטוחה ביותר- ולו התוצאות המוצלחות ביותר בכל אזור בו הוא נוגע.

הבודי-טייט הנו מכשיר המתבסס על טכנולוגיית גלי רדיו. המכשיר מבצע שתי פעולות גם יחד: שידור גלי הרדיו (RF) ממיס את השומן באזור המבוקש והוא זולג מן הגוף באמצעות קנולה דקיקה שמוחדרת לאזור. אותם גלי הרדיו גורמים, במקביל להמסת השומן, לייצור מוגבר של קולגן באזור וכך תורמים לאלסטיות וגמישות מחודשת של העור כאפקט בונוסי נוסף. התוצאה המתקבלת היא שהשומן מתנקז, העור מתמצק ובאופן כללי האזור מתחטב.

רובם המכריע של המטופלים שפונים אלינו, הם אנשים המודעים לגופם ובדרך כלל מתחזקים גם אורח חיים בריא. אותם פונים, פשוט מבקשים לחטב באופן נקודתי וממוקד מאוד, אזורים שונים בגופם, על מנת להעניק להם מראה מהודק ומחוטב.

גבר או אישה בעלי מראה גוף מלא, יכולים ליהנות ממראה מחוטב שלא כולל את ה"צמיגים" שבאזור הגב והזרועות ואף להעלים את השומנים העודפים מהברכיים מבלי שיהיו להם רגליים רזות כמקל. תיקון הדיספרופורציות המאוד מדויק הזה מביא למראה בריא, הומוגני ואסתטי מאין כמותו!

בפגישת הייעוץ עם הרופאים שלנו, יוסברו לכם שיטות הפעולה בהן ינקוט הרופא, משך ההחלמה שבדרך כלל אינו ארוך כלל ולא מלווה באי נוחות קיצונית, וכמובן שתודרכו באופן מלא, כיצד תוכלו לשמור על תוצאות הטיפול ולזרז את האפקט כך שיהיה ניכר על גופכם באופן מהיר יותר.

קראו הכל על המסת שומן באמצעות גלי רדיו

נגישות